Čo sa stalo s okom Tommyho Listera? čo robí teraz?

ObsahKto je Tommy Lister a čo teraz robí?

Thomas ‚Tiny‘ Lister Jr. sa narodil v Comptone v Kalifornii v USA 24. júna 1958 – jeho znamenie zverokruhu je Rak a má americkú národnosť. Je to herec a bývalý profesionálny zápasník , ktorý je pravdepodobne stále najznámejším stvárnením Deeba v komediálnej dráme Piatok v roku 1995, v hlavnej úlohe s Ice Cube, Chrisom Tuckerom a Niou Long, ktorá sleduje dvoch priateľov, ktorí fajčia trávu svojho drogového dílera a teraz sa snažia prísť na to, ako vrátiť mu 200 dolárov – film získal jedinú cenu a bol nominovaný na ďalších päť.

Internetom kolujú klebety, že Tommy odišiel z herectva, no stále je veľmi aktívny vo filmovom priemysle a momentálne natáča sedem filmov – nedávno bolo oznámené, že si zahrá Mojžiša v pripravovanom horore Room and Board. , a objaví sa v ďalšom horore Beautiful Evil.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Tommy 'Tiny' Lister Jr., herec #tomlister #tommylister #zeus #wrestler #malý #film #kino #herec #newyork #deebo #usa #hollywoodactor #thefifthelement #hollywood #bessedinworkshop #portrait #portraitomphotography #valuomeniaja #s bessedin #bessedinarts #bessedinportraits #muotokuva #suomenvalokuvaaja #photographerfinland #finnishphotographer #helsinkiphotography #helsinkiphotographer #photographerhelsinki

Príspevok zdieľaný používateľom Fotograf, Helsinki (@photographer.ivan.bessedin) 9. novembra 2019 o 22:28 PST

Čo sa mu stalo s okom?

Tommy bol od narodenia slepý na pravé oko, pretože jeho sietnica bola oddelená a deformovaná. Vyrastal v presvedčení, že je prekliaty, a zakrýval si oko, kým sa stal sebavedomejším a prijal svoj stav.

Detstvo a vzdelanie

Tommyho vychovávali v Comptone ako jediné dieťa jeho otec, ktorý bol stavebným robotníkom, a jeho matka bola upratovačka. Žil v drsnej štvrti, no nestal sa členom gangu tým, že cvičil v miestnom divadle a často chodil do kostola.

Tommy sa začal zaujímať o vrh guľou, keď navštevoval strednú školu a po imatrikulácii v roku 1976 zapísal na Palomar Junior College kde strávil rok predtým, ako sa presťahoval na Long Beach City College.

Pokračoval v hode guľou na vysokej škole a po zásahu 52 stôp (16 m) mu bolo udelené štipendium na Kalifornskej štátnej univerzite v Los Angeles, kde v roku 1980 získal titul bakalára výtvarných umení. O dva roky neskôr Tommy vyhral The National Collegiate Národný šampionát vo vrhu guľou divízie II Atletickej asociácie (NCAA).

Úlohy vo filmoch

Tommymu sa pripisuje účinkovanie vo viac ako 210 filmoch a televíznych seriáloch a v tomto článku sa chystáme spomenúť niektoré z jeho najvýznamnejších výkonov.

Uznanie získal v roku 1985, keď bol obsadený do vedľajšej postavy Jacksona v nezávislom akčnom thrilleri Runaway Train. Nasledujúci rok hral ako Drobček v akčnom thrilleri Blue City, podľa ktorého dostal svoju prezývku.

Mal možnosť stretnúť sa a hrať po boku Eddieho Murphyho akčná komédia Policajt z Beverly Hills II v roku 1987, zatiaľ čo niekoľko z jeho nasledujúcich úloh bolo v komediálnom filme The Night Before, v ktorom v roku 1988 hral Keanu Reeves, v akčnom filme No Holds Barred z roku 1989, v ktorom hral Hulk Hogan, a v komédii Talkin' Dirt After Dark v roku 1991. chválený za stvárnenie GR55 v kriticky uznávanom vojenskom sci-fi filme Universal Soldier, v ktorom hrali Jean-Claude Van Damme, Dolph Lundgren a Ally Walker a ktorý sleduje dvoch vojakov, ktorí zomreli vo Vietname a boli privedení späť k životu v armáde. experimentovať.

V roku 1994 sa Tommy objavil ako Rocco Compton v romantickej komediálnej dráme Don Juan DeMarco, v ktorej hral Johnny Depp, a neskôr sa objavil v kriminálnom filme Things to Do in Denver When You're Dead v roku 1995 a v romantickej komédii A. Tenká čiara medzi láskou a nenávisťou, v ktorej hral Martin Lawrence v roku 1996.

Tommy mal tiež možnosť stretnúť sa s Bruceom Willisom, Garym Oldmanom a Millou Jovovich po účinkovaní v kriticky uznávanom akčnom sci-fi filme Piaty element z roku 1997, v ktorom všetci hrali. Pokračoval v úlohe väzenského strážcu vo filme Wishmaster 2: Evil Never Dies (Wishmaster 2: Evil Never Dies) a potom sa v roku 2002 objavil v kriticky uznávanej špionážnej komédii Austin Powers v Goldmember.

V roku 2004 stvárnil Humvee v horore Dracula 3000 a potom sa objavil v dráme El Padrino, kriminálnom trileri Never Die Alone a komediálnej dráme Who Make the Potatoe Salad? v roku 2006. V roku 2008 si Tommy zahral Tetovaného väzňa v superhrdinskom filme Temný rytier, v ktorom hral zosnulý Heath Ledger s Christianom Baleom, a v roku 2012 bol No Shame v komédii We the Party.

Tommy nahovoril Finnicka v 3D počítačovo animovanom komediálnom filme Buddy cop Zootopia v roku 2016 a tri z jeho najnovších úloh vo filmoch boli v horore Slasher Party, akčnom kriminálnom filme Night Walk a komédii I Got the Hook Up 2, všetky vydané v roku 2019.

Úlohy v televíznych seriáloch

Jeden z Tommyho prvých pozoruhodných výkonov v televíznom seriáli bol v roku 1984, keď hral Otisa v sitcome 1st & Ten a pokračoval ako hosťujúca hviezda ako Johnny Mack v troch epizódach mysterióznej právnej drámy Matlock v roku 1986.

Hral Leroya v sitcome Perfect Strangers v roku 1987 a potom bol pozvaný ako hosť ako Tiny v kriticky uznávanom komediálnom seriáli The Fresh Prince of Bel-Air v roku 1990. Objavil sa v jednotlivých epizódach mnohých seriálov, ako je sitcom Step by Step v roku 1991, dráma Renegade v roku 1992 a v roku 1993 akčný krimiseriál Walker, Texas Ranger v ktorej hral Chuck Norris. Po stvárnení Adama v situačnej komédii The Jamie Foxx Show v roku 1997 si Tommy dal 15-ročnú pauzu od účinkovania v seriáloch, kým ho pozvali ako hosťa ako Big Mike v komédii Mr. Box Office.

Tri z jeho najnovších významných hereckých výkonov v televíznych seriáloch boli v troch epizódach komédie Na dvore v úlohe kráľa Caina, epizóde akčnej komédie Pán Hollywood ako Knuckles a epizódach 3:10 a Will the Real Dolla z roku 2015… z animovaného dobrodružného muzikálu Da Jammies, v ktorom stvárnil hlas Big Horace.

Všetko najlepšie k narodeninám Tommy 'Tiny' Lister!!

pridané Loosetooth na Streda 24. júna 2015

Vystúpenia v hudobných videách

Tommy debutoval vo videoklipe v roku 1992 ako The Egyptian Guard vo filme Michaela Jacksona Remember the Time a v roku 1997 sa objavil v Sublime’s Santeria.

V roku 1999 si zahral v hudobnom videu Ice Cube You Can Do It a v roku 2003 sa objavil vo filme 50 Cent's Many Men. Niekoľko z jeho nasledujúcich účinkov bolo v Chamillionaire a Krayzie Bone's Ridin' v roku 2006, Down AKA Kilo's. Dajte si Locs On v roku 2007 a Iggy Azalea's My World v roku 2011.

V roku 2012 sa Tommy objavil v skladbe Falling In Reverse Good Girls, Bad Guys a dve z jeho najnovších účinkov v hudobných videách boli v roku 2013 v skladbe Akon's So Blue a v roku 2014 v Touchdown (Remix) O. T. Genasisa.

Wrestlingová kariéra

Tommyho wrestlingová kariéra sa začala v roku 1989 – po tom, čo hral vo filme No Holds Barred, bol pozvaný súťažiť vo Svetovej zápasovej federácii (WWF) a dostal prezývku „Zeus: The Human Wrecking Machine“. Tommy bojoval vo WWF až do začiatku 90-tych rokov, keď začal súťažiť vo World Wrestling Council v Portoriku, zatiaľ čo on tiež v World Championship Wrestling predtým, než odišiel z wrestlingu na konci 90. rokov.

Milujte život a manželku

Tommy si svoje osobné záležitosti radšej necháva pre seba a svoj milostný život nekomentoval, kým si ho nevšimli, ako kráča s tajomnou ženou v uliciach Los Angeles. 26. januára 2003 sa oženil s tou ženou, Feliciou Forbes, ktorá pracuje v Južnej Afrike ako misionárka a služobníčka, no o niekoľko rokov sa rozišli, hoci sa oficiálne nerozviedli – obaja majú spolu dcéru.

V roku 2009 ho Tommyho záhadná nová priateľka natočila, keď sa obaja viezli v jeho aute zavolala políciu potom, čo sa pokúsil vybrať jej telefón z rúk – Tommy nebol zatknutý, pretože bolo zrejmé, že voči svojej priateľke nebol násilný.

Nehovoril o žiadnych iných ženách, s ktorými mohol byť, a od septembra 2020 je stále ženatý s Feliciou Forbes, hoci nežijú spolu, a má jednu dcéru.

Záľuby a iné záujmy

Tommy je znovuzrodený kresťan a vysoko náboženský človek, ktorý chodí do kostola aspoň raz týždenne. Objavil sa v niekoľkých kresťanských televíznych reláciách a potom, čo sa pokúsil spáchať hypotekárny podvod a bol prepustený na kauciu, uviedol „Na Bohu a našej vláde je úžasné, že môžete urobiť chybu a oni vám odpustia, ak ste len dobrý človek a konáte správne.

Tommy je stále fyzicky veľmi aktívny, keďže má každý týždeň štyri až päť tréningov v posilňovni, teda jeho svalnaté telo, a aj dnes si občas zahrá basketbal s kamarátmi. Keďže je to veľmi veľký muž, každý deň zje veľa jedla. Dve z jeho obľúbených vecí, ktoré robí vo svojom voľnom čase, sú rybárčenie alebo cestovanie do krajiny, kde ešte nebol.

Tommy má svojho obľúbeného herca a herečku, ktorými sú Tom Hanks a Julia Roberts, a medzi jeho obľúbené filmy patrí Terminál, Zelená míľa a Notting Hill.

Vek, výška a čistý majetok

Tommy má 62 rokov. Je holohlavý a jeho oči sú modré, jeho výška je 1,96 m (6 stôp) a váži približne 136 kg.

Od septembra 2020 jeho čistý majetok sa odhaduje na viac ako 100 000 dolárov.