Čo sa stalo s iNoToRiOuS? Je mŕtvy alebo živý? Wiki

iNoToRiOuS je americká osobnosť YouTube a hráč videohier, ktorý sa preslávil svojim komediálnym prístupom k populárnym videohrám, ako sú Fortnite, Counter-Strike: Global Offensive a mnoho iných. Na svojom oficiálnom kanáli YouTube získal viac ako milión odberateľov, no v skutočnosti nie je aktívny už viac ako rok.

ObsahČo sa stalo s iNoToRiOuS? Je mŕtvy alebo živý?

iNoToRiOuS je stále aktívny na YouTube, ale ako člen skupiny Misfits, ktorú tvoria ďalší YouTuberi vrátane Fitz, SwaggerSouls, TobbyOnTheTele, McCreamy a Zuckles.

Skupina priateľov, ktorá vznikla v roku 2019, sa rozhodla, že by bolo výnosnejšie a jednoduchšie žiť a pracovať spolu, a tak si prenajali vilu, kde žijú a pracujú. Svoju popularitu si vybudovali na ohromujúcich 1,7 milióna fanúšikov na YouTube a spustili aj Misfits Podcast, ktorý má teraz viac ako 750 000 odberateľov. iNoToRiOuS je aktívnym členom skupiny, a hoci na svojom vlastnom kanáli YouTube nič nezverejnil, iNoToRiOuS je stále aktívny so zvyškom Misfits a pracuje na nových videách, pred aj za kamerou. je tiež hlavným editorom videa v skupine.

iNoToRiOuS Wiki-Vek, detstvo a vzdelanie

iNoToRiOuS sa narodil 24. februára 1996 v USA, žiaľ, nebol príliš otvorený o svojom ranom živote, vrátane prezradenia svojho rodného mena. Od malička sa zaujímal o videohry a neskôr zo zisku na YouTube vyštudoval vysokú školu. Keď sa však jeho kariéra na internete začala zlepšovať, rozhodol sa úplne zamerať na YouTube.

Začiatky kariéry

Bolo to v roku 2013, keď sa iNoToRiOuS predstavil komunite YouTube svojim prvým videom, hraním populárnej videohry. Battlefield 3 .

Pokračoval vo vytváraní videí, prechádzal tam a späť z Battlefield 3 na Battlefield 4. Keď jeho popularita rástla, začal hrať ďalšie hry a stretávať sa s ďalšími YouTubermi. Priniesol svoju komediálnu stránku, ktorá prilákala viac ľudí na jeho kanál, a medzi ďalšie hry, ktoré začal hrať, patrili okrem iného CS: GO, Overwatch a Pokemon Go. Počet jeho sledovateľov sa zvyšoval, a tak si ho všimli aj ďalší YouTuberi a čoskoro bol povolaný do skupiny YouTuberov Misfits.

Napriek svojej práci s Misfits nezanedbával svoju sólovú kariéru a zostal aktívny až do konca roka 2019, kedy sa zameral výlučne na projekty súvisiace s Misfits.

Stvorenie Misfits

Ďalšími členmi The Misfits sú populárni YouTuberi Fitz, SwaggerSouls, McCreamy a Toby on the Tele. Prenajali si dom len pre seba, kde začali natáčať videá a nahrávať ich na svoj vlastný kanál, ktorý už prilákal viac ako 60 miliónov videní. Robia videá súvisiace so skúsenosťami členov, každodennými aktivitami, ich vzostupmi a pádmi, ako napr strana, za ktorú organizáciu, na ktorú minuli 100 000 dolárov .

Okrem toho Misfits vytvorili ďalší kanál, Misfits Podcast, a použili tento kanál na pokrytie mnohých aktivít medzi sebou, ale aj so svojimi hosťami.

Popularita Twitch

Okrem svojej prítomnosti na YouTube spustil iNoToRiOuS aj svoju Twitch profil , a stala sa populárnou aj v tejto sieti. Streamuje hry rôznych videohier, ako sú okrem iného Apex Legends, Overwatch, Call of Duty, čo prispelo k jeho popularite a bohatstvu.

Má viac ako 50 000 sledovateľov a svojim najvernejším fanúšikom účtuje najmenej 4,99 dolárov mesačne, ale cena môže dosiahnuť až 24,99 dolárov.

INOToRiOuS čistá hodnota, výška, hmotnosť a vzhľad

iNoToRiOuS má za sebou dlhú cestu, aby sa stal jedným z najpopulárnejších YouTuberov a jeho bohatstvo sa zvýšilo vďaka jeho mnohým úspešným podnikom. Podľa zdrojov je čisté imanie iNoToRiOuS v polovici roku 2020 až 200 000 dolárov.

iNoToRiOuS je známy svojím tajnostkárstvom a chvíľu trvalo, kým odhalil svoju tvár, má hnedé oči a čierne vlasy, meria 6 stôp, pričom jeho hmotnosť nie je známa, no má atletickú postavu.

iNoToRiOuS Osobný život, zoznamka, priateľka

O svojom osobnom živote veľa nehovoril, pretože sa viac sústreďuje na svoju kariéru, a zatiaľ neexistujú žiadne informácie o jeho milostnom živote. Dokonca aj jeho kanály sociálnych médií neukazoval veľa o svojom živote na randení, keďže nezdieľal ani jeden obrázok s priateľkou, zobrazuje iba obrázky s priateľmi z rôznych podujatí a destinácií. Zdroje ho zatiaľ zaradili na stranu oprávnených.

Správy, fakty

Podcast The Misfits a ich témy zdvihli pár obočia, pretože v jednom z ich podcastov sú stále tak chúlostivé, kolega a priateľ INoToRiOuS Pokimane hovoril o komunite Simps , ktorá im priniesla mediálnu slávu.

iNoToRiOuS je skôr súkromná osoba a zatiaľ nezdieľal svoje priezvisko, zatiaľ čo povedal, že jeho krstné meno je Matt. Slávu si získal, keď nafotil headshot Zaca Efrona ako miniatúru do jedného zo svojich CS: GO videí s názvom Jeho Vac Efron , ktoré sa stalo jedným z jeho najobľúbenejších videí.