Čo sa stalo s American Gun Chic? Vek, čistá hodnota, Wiki

ObsahKto je American Gun Chic a čo sa s ňou stalo?

American Gun Chic, vlastným menom Brickell Clark, sa narodila v USA 10. februára 1993 – jej znamenie zverokruhu je Vodnár a má americkú národnosť. Gun Chic je hviezda YouTube najznámejšia vďaka svojmu rovnomennému kanálu, ktorý spustila 16. decembra 2015 a ktorý v súčasnosti odoberá viac ako 60 000 ľudí, pričom má spolu okolo 5,5 milióna zhliadnutí všetkých jej videí. Väčšinou sa zameriava na nahrávanie videí súvisiacich so strelnými zbraňami a výbuchmi a dve z jej najobľúbenejších sú 80librová pištoľ na kuše vs. Fruit & Cans.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Milujem môj náhrdelník @honeybadgerusa od @joewalldesign!!!! #BadgerUp !!!! Zavolajte @blackrambotv za pomoc s nastavením!! Ste rock!!! Ďakujem!! —————————————— #WrongHoneyBadger #JoeWallDesign #badgerup

Príspevok zdieľaný používateľom Brickell Clark (@americangunchic) ​​12. septembra 2020 o 17:46 PDT

American Gun Chic experimentuje a recenzuje 80-librovú kušu, ktorá bola od 8. augusta 2016 videná približne 550 000-krát a (časť 2) Pochod za naše životy je podvod!!! Kaitlin Bennett, Mark Robinson, Hickok45 & UGETube, ktoré si od 29. októbra 2018 pozrelo približne 315 000 krát.,

Gun Chic si dala pauzu v nahrávaní videí niekedy v roku 2018, kedy si jej fanúšikovia mysleli, že s YouTube skončila, no čoskoro sa vrátila a je aktívna dodnes.

Raný život a vzdelanie

Gun Chic bola vychovaná v USA spolu so sestrou a jej tromi bratmi ich otcom, ktorý pracuje v obchode so zbraňami, a ich matkou, ktorá je v domácnosti – Gun Chic bola najbližšia k jej otcovi z piatich súrodencov, a tak sa stala záujem o zbrane.

Gun Chic navštevovala strednú školu, na ktorej bola fyzicky veľmi aktívna, keďže sa venovala niekoľkým športom, ako napríklad tenisu a futbalu, pričom tiež behala na dráhe, a jej otec začal v poslednom ročníku. naučiť ju strieľať z rôznych zbraní .

png

V roku 2011 zmaturovala a potom sa zrejme zapísala na vysokú školu, ktorú v roku 2015 ukončila bakalárskym titulom, ale potom nepracovala vo svojom odbore, ale skôr sa zamerala na svoju kariéru na internete.

Kariéra youtubera a iné aktivity

Okrem svojej kariéry youtuberky je Gun Chic aj inštruktorkou pištolí a je držiteľkou certifikátu inštruktora pištolí National Rifle Association (NRA), ktorý jej umožňuje učiť ľudí strieľať z takmer 20 zbraní – niektoré z testov, ktoré absolvovala, zahŕňajú taktickú brokovnicu – Taktická odozva, Red Dawn Response – Tactical Insider a 2-dňová aktívna strieľačka – Battleline Tactical.

Ako napísala na svojej webovej stránke, Gun Chic nahráva videá, aby povzbudila ženy, aby sa naučili sebaobranu, pretože je to „najzákladnejší atribút“, ktorý tiež pomohol urobiť USA tým, čím sú dnes.

Je tiež zručnou bojovou umelkyňou, ktorá už roky chodí na hodiny brazílskeho Jiu Jitsu.

Gun Chic je aktívna na rôznych iných sociálnych sieťach vrátane Facebooku, na ktorom jej stránku sleduje viac ako 15 000 ľudí, a je aktívna aj na Instagrame, kde má okolo 21 500 sledovateľov a na jej účet je nahraných viac ako 500 obrázkov. Peniaze zarába aj predajom svojho tovaru na internete.

Internetom kolujú fámy že Gun Chic pracoval ako striptér predtým, než začala byť aktívna na internete, ale tieto fámy nekomentovala.

Milujte život a vzťahy

Gun Chic už roky chodí s tým istým mužom, známym len ako Hoskins. Podľa klebiet spolu začali chodiť počas Gun Chic stále pracoval ako striptér , keďže Hoskins je dobrý aj so zbraňami a údajne ich má doma niekoľko. Jedna osoba sa ho raz pokúsila okradnúť brokovnicou a počas bitky zbraň vystrelila a lupič bol zabitý.

Gun Chic dokonca dostal päsťou do tváre a podľa povestí tam boli dvaja zlodeji, ale ten druhý ušiel potom, čo jeho kamaráta zastrelili.

Gun Chic a jej priateľ dnes spolu natáčajú videá a v mnohých z nich môžete vidieť Hoskinsa. Zdá sa, že sa dohodli, že sa čoskoro nezoberú a nebudú mať deti, a od septembra 2020 je Gun Chic vo vzťahu, nevydala sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Jedným z jej hlavných koníčkov je cvičenie a každý týždeň má tri až štyri tréningy v posilňovni, pričom tiež drží trochu prísnu diétu, no dopraje si jedno cheat meal denne, ku ktorému si zvyčajne vyberá pizzu a ľad. krém.

Leto je jej obľúbeným obdobím, pretože rada predvádza svoje telo na pláži a pláva v oceáne, pričom vie aj paddleboard.

Gun Chic je obrovským milovníkom zvierat a nedávno zachránil srnča po tom, čo ho našla osamote na dvore svojej kamarátky – nakŕmila srnča a potom ho vrátila na dvor, keď si po dieťa prišla matka spolu s celým jej sluchom.

Vo svojom voľnom čase Gun Chic rada pozerá akčné filmy a niektorí z jej obľúbených hercov sú Steven Seagal, Tom Cruise a Jackie Chan a niektoré z filmov, ktoré najradšej pozerá, sú Under Siege, Above the Law a The Glimmer. Muž.

Vek a čistý majetok

Gun Chic má 27 rokov. Má dlhé blond vlasy a hnedé oči, jej výška je 5 stôp 8 palcov (1,73 m) a váži okolo 145 libier (66 kg).

Od septembra 2020 sa jej čistý majetok odhaduje na viac ako 300 000 dolárov.