Čo sa stalo Rickovi Yemmovi (Ice Road Truckers)? Wiki

ObsahKto je Rick Yemm?

Rick Yemm je kanadský trucker a osobnosť televíznej reality show, ktorý sa preslávil okrem iných úspechov v televíznom seriáli Ice road Truckers (2007-2012) a jeho spin-off IRT: Deadliest Roads (2010-2011). jeho kariére.

Rick Yemm Wiki - Vek, detstvo a vzdelanie

Rick Yemm sa narodil v Kelowne v Britskej Kolumbii v Kanade, narodeniny má 5. februára – zatiaľ neprezradil rok narodenia, hoci podľa zdrojov má už 40 rokov.

pridané Jem v Rickovi na Pondelok 3. februára 2020

O jeho živote pred vystúpením v relácii Ice Road Truckers je málo informácií a nehovoril o svojom detstve a vzdelaní.

Čo sa stalo s Rickom Yemmom?

Rick sa naposledy objavil na obrazovke ako člen obsadenia Ice Road Truckers v roku 2012 na konci šiestej sezóny seriálu. U fanúšikov sa stal veľmi obľúbeným vďaka svojej osobnosti a postoju, utrpel však niekoľko zranení, ktoré ho vyradili z kabíny kamiónu a práce. Je veľmi aktívny Facebook , ktorý takmer denne uverejňuje aktualizácie o stave jeho zotavenia.

Jeho posledné zranenie bolo spôsobené nakladačom a totálne ho vyradilo z práce. Napriek tomu sa zotavuje a dúfa, že sa čoskoro vráti do práce na plný úväzok.

Začiatky kariéry

Hugh ‚Polar Bear‘ Rowland, ktorý už bol na šou, poznal Ricka a pozval ho, aby sa pripojil k šou a jeho štábu. Rick, len rok ako profesionálny trucker, ponuku prijal a okamžite sa stal členom obsadenia Ice Road Truckers. Prvá epizóda mala premiéru 17. júna 2007 a on súťažil s Rowlandom počas celej prvej sezóny.

Často sa dostávali do bitiek a slovných hádok, ktoré nakoniec viedli k Rickovmu vyhadzovu z tímu a odchodu zo show v druhej sezóne. Napriek tomu sa vrátil na piatu a šiestu sezónu, keď jazdil najmä v Manitobe, no neskoršie zranenia ho vyradili z kariéry kamionistu.

Vystúpte na výslnie

S jeho kariérou na vzostupe sa zvýšila aj Rickova popularita a okrem Ice Road Truckers sa objavil aj v spin-off show IRT: Deadliest Roads, ktorá sa objavila v dvoch sezónach populárnej show.

Pripojil sa k Lise Kelly a Alexovi Debogorskimu, s ktorými cestoval do Indie, kde jazdili po úzkych horských cestách z Dillí do Simly a tiež cez Himaláje. Druhá sezóna ho zaviedla do Južnej Ameriky, jazdil cez Bolíviu po Yungas Road a neskôr sa presťahoval do Peru, kde jazdili cez pohorie Ánd. Diváci si ho všimli pre jeho modrý mohawk účes, v spojení s jeho zúrivým postojom a občasnými bitkami si získal popularitu!

Rick Yemm Čistá hodnota, výška, hmotnosť a vzhľad

Rick Yemm je populárna televízna osobnosť a jeho bohatstvo sa počas jeho pôsobenia v Ice Road Truckers a jeho spin-off značne zvýšilo. Podľa zdrojov sa odhaduje, že čistý majetok Ricka Yemma je v polovici roku 2020 až 600 000 dolárov.

Rickove dôležité štatistiky sú v médiách neznáme, ale predstavuje priemernú výšku a váhu. Je známy pre svoj účes a má modré oči.

Osobný život Rick Yemm, manželstvo, manželka, deti

Rick veľmi nerád odhaľuje svoj osobný život verejnosti. a urobil všetko preto, aby skryl to, čo sa deje, keď ste mimo fotoaparátu. Bol ženatý a zo vzťahu má dcéru menom Alyssa Yemm, ktorá trpí cystickou fibrózou. Zatiaľ sa cíti dobre a so správnymi liekmi žije plnohodnotný život.

Rick Yemm novinky, fakty

Pretože fanúšikovia milovali jeho vzhľad a jeho spôsob zaobchádzania s ľuďmi, Rick prijal ponuku vrátiť sa na piatu a šiestu sezónu Ice Road Truckers.

Ukázalo sa, že to bolo múdre rozhodnutie, a hoci teraz nie je v šou, stále je populárny po celom svete, a tak často vystupuje v médiách, kde hovorí o svojom živote a kariére, vrátane problémov, ktoré mal s Lisou Kelly a ďalšími. obsadených členov. Rick ani nevlastnil nákladné auto, keď sa pripojil k show, ale bol majiteľom firmy na čistenie kobercov, takže nákladná doprava bola bonusom.

Všetky platby, ktoré dostal ako vodič kamiónu, použil na investovanie do podnikania v oblasti čistenia kobercov. On musel dodržiavať množstvo pravidiel aby si udržal svoju prítomnosť v sérii Ice Road Truckers, ako je okrem iných pravidiel jazdiť 16 hodín denne a nikdy nevypínať nákladné auto.

Rick sa stal veľmi populárnym na sociálnych médiách a prevádzkuje svoju vlastnú stránku na Facebooku, prostredníctvom ktorej informuje fanúšikov o svojich najnovších počinoch. Má viac ako 15 000 sledovateľov a môžete s ním dokonca chatovať, ak si naplánujete stretnutie.