Čo sa stalo Richovi Lewisovi vo filme Mountain Men? Čistá hodnota

Čím je podnebie chladnejšie, tým je populácia riedka. Dalo by sa očakávať, že obyvatelia týchto chladnejších podnebí budú zviazaní v umelom vykurovaní s použitím galónov teplej vody. Rich Lewis decimuje toto zaužívané vnímanie nielen tým, že žije v chlade pohoria Montana, ale aj v domácnosti bez základného vybavenia, ako je tečúca voda. Aj keď by to bolo zvyčajne znakom nepriaznivého života, Rich Lewis sa preslávil, keď bol šesť sezón predstavovaný v dokumentárnych seriáloch Mountain Men od History Channel. Jeho život na prežitie, lov potravy a sledovanie predátorov, ako sú horské levy, je predmetom intenzívnej fascinácie pre širokú verejnosť, ktorá sedí útulne a v teple vo svojich domovoch.

Badlands spozorované vo voľnej prírode! Videli sme Richa Lewisa z History Channel's „Mountain Men“ s balíkom Badlands a…

pridané Badlands na Streda 14. augusta 2013

ObsahRaný život a rodina

Okrem toho, že to vedel Bohatý bol narodený v januári 1954 v americkom Idahu je väčšina jeho života zahalená rúškom tajomstva. Väčšinu svojho detstva prežil v Idahu, vždy ho to ťahalo k prírode a prírode. Miloval objavovanie a potulky prírodou, životný štýl, ktorý nepotreboval opustiť, keď sa začal starať sám o seba.

Kariéra

Horský muž zo skutočného života

Po presťahovaní sa do údolia Ruby v Montane Rich prevzal plášť miestnych ochranca a bdelý. Čoskoro si získal povesť lovca levov a vďaka svojej svorke poľovníckych psov bol prezývaný Houndsman.

Zatiaľ čo mnohí by boli zdržanliví, pokiaľ ide o morálku lovu nádherného horského leva, Rich to robí z núdze a málokedy leva zabije, pokiaľ neexistuje iná alternatíva.

Komunita uznáva jeho schopnosti a často robí prácu pre miestnych obyvateľov za odmenu. Pomáha hasiť požiare, presúvať dobytok a chrániť hospodárske zvieratá pred predátormi, ako sú levy. Lov levov sa stal nevyhnutným, pretože oberajú hospodárske zvieratá a losy, pričom komunite zostáva len veľmi málo zdrojov potravy.

V roku 2007 sa lev správal abnormálne, zabil dvoch psov a potuloval sa v blízkosti obývaných oblastí, takže ministerstvo pre ryby, divočinu a parky v Montane rozhodlo, že leva treba uloviť a zabiť.

Rich Lewis získal ich povolenie postarať sa o problém a ulovil leva. Stratil jedného zo svojich poľovníckych psov, Roxie, ktorý sa stal obeťou leva, no hrozbu sa mu podarilo eliminovať.

Discovery Channel

Horskí muži mali premiéru 31. mája 2012. Prehliadku produkuje History Channel a sleduje viacero ľudí, ktorí prežili v chladnej divočine miest, ako sú Montana a Kalifornia. kanál histórie opisuje show ako dôkaz húževnatosti a vynaliezavosti potrebnej na prežitie.

Každá z postáv má pútavý príbeh a životný štýl, ktorý umožňuje divákom emocionálne investovať do predstavenia.

Členovia obsadenia

Okrem dokumentovania Bohatý a jeho život strávený ochranou svojej komunity a prípravou na divoké zimy, Mountain Men tiež zobrazuje životy iných mužov s podobnými ideálmi a životným štýlom ako Lewis. Jeden taký muž v Eustace Conway, ktorý žije vo Virgínii, v Blue Ridge Mountains, kde využíva jedinečné techniky na ťažbu palivového dreva za účelom zisku a tiež trénuje ľudí v zručnostiach prežitia.

Marty Meierotto trávi značnú časť roka cestovaním medzi svojím domovom v Two Rivers vo Wisconsine a Aljašskými horami, kde má pasce na kožušiny a malé nevykurované chatky. Zatiaľ čo títo muži používajú rôzne spôsoby prežitia, spoločným bodom medzi nimi je láska k prírode a schopnosť a túžba žiť minimalistický život.

Čo sa stalo Richovi Lewisovi?

Napriek tomu, že Rich bol veľmi obľúbenou postavou v šou od roku 2013, Rich zmizol zo šou bez vysvetlenia po šiestej sérii v roku 2017. Mnohí sa obávali, že to neveští nič dobré pre jeho zdravie, ale tieto obavy boli uspokojené, keď Rich uistil verejnosť, že bol zdravý a zdravý.

Rich vysvetlil, že sa dobrovoľne rozhodol opustiť show, pretože pre jeho vek bolo neuveriteľne ťažké udržať úroveň aktivity, ktorú mal predtým. Napriek virulentným špekuláciám medzi Richom a producentmi Horských mužov, ktorých z šou nevyhodili, nebolo žiadne nepriateľstvo. Pokiaľ ide o to, čo robí teraz, Rich nikdy nebol pre sociálne siete jedným z nich a je nepravdepodobné, že sa to teraz zmení. S najväčšou pravdepodobnosťou stále žije svoj život v horách, ale ďaleko od objektívu fotoaparátu.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Z jeho brady sa cítim tak nedostatočne. #horanov #richlewis #beardenvy

Príspevok zdieľaný používateľom Colin D. Barbarian (@colindbarbarian) 30. augusta 2014 o 20:57 PDT

Osobný život

Rich Lewis sa oženil s Diane v roku 1992. Namiesto toho, aby jeho eklektický životný štýl ničil vzťah, zdá sa, že Diane zdieľa jeho ideály a podporuje tento spôsob života. Nie je známe, či pár má nejaké deti, alebo či bol Rich zapojený do nejakých predchádzajúcich vzťahov.

Vzhľad

Rich má hustú bradu a plnú hlavu vlasov, všetko sfarbené do bledo hnedosivej farby. Má bledé oči a prejavuje postoj vždy pripravený na akciu. Roky strávené v divočine mu umožnili zostať aktívnym a zdravým, čo je evidentné na jeho črtách tváre. Je vysoký 5 stôp 7 palcov (1,7 m) a váži okolo 140 libier (63 kg).

Čistá hodnota a plat

Peniaze v horách nemusia znamenať toľko – určite nie toľko ako jedlo, izolácia a bezpečnosť – ale niekedy môžu znamenať rozdiel medzi životom a smrťou. Napriek minimalistickému životnému štýlu sú na získanie určitých zdrojov a nákup najlepšieho vybavenia stále potrebné peniaze. Napríklad to, že žije z pôdy ako Rich, neznamená, že je nad tým, že používa na prepravu vozidlo. Napriek stručnosti jeho pozície v Mountain Men, Rich nazbieral čisté imanie odhadované na 300 000 dolárov – ďaleko od mizernej sumy pre survivalistu.