• Hlavná
  • Herci
  • Čo sa stalo Mattovi Lattanzimu? Čistá hodnota dnes, manželka, Bio

Čo sa stalo Mattovi Lattanzimu? Čistá hodnota dnes, manželka, Bio

ObsahKto je Matt Lattanzi a čo sa s ním stalo?

Matthew Vincent Lattanzi sa narodil v Portlande v štáte Oregon v USA 1. februára 1959 – jeho znamenie zverokruhu je Vodnár a má americkú národnosť. Je bývalý herec a tanečník , ktorý je však možno najznámejší tým, že bol prvým manželom Dame Olivie Newton-John, slávnej britsko-austrálskej speváčky, herečky a tanečnice.

Detstvo a vzdelanie

Matta vychovávali ako jediné dieťa v Portlande jeho otec Charles Paul Lattanzi, ktorý bol údržbárom z Talianska, a jeho matka Jeanette Slowikowski, ktorá bola v domácnosti pôvodom z Poľska.

Matt sa začal zaujímať o herectvo už na základnej škole, keď s kamarátmi spolu radi pozerali čiernobiele filmy – on a jeho najlepší kamarát cvičil herectvo neskôr na Benson Polytechnic High School a často navštevoval hry hrané v miestnom divadle.

pridané Komunita Matta Lattanziho na Streda 10. mája 2017

Matt bol aj fyzicky aktívny na Benson Polytechnice, keďže hrával futbal a basketbal so svojimi priateľmi. Po imatrikulácii v roku 1977 sa rozhodol nezapísať sa na vysokú školu, ale zamerať sa na kariéru herca a tanečníka.

Kariéra ako herec

Matt debutoval vo filme v roku 1980, keď bol obsadený ako mladý Danny McGuire (tanečník) v romantickom fantasy muzikáli Xanadu, v ktorom hrali Olivia Newton-John, Gene Kelly a Michael Beck a ktorý je o umelcovi žijúcom v Los. Angeles, ktorý stretne dievča svojich snov – film získal jednu cenu a bol nominovaný na 10 ďalších.

V roku 1981 stvárnil The Boy Jim v dramatickom filme Rich and Famous, zatiaľ čo nasledujúci rok sa objavil v muzikáli Olivia Newton-John: Let’s Get Physical, ktorý napísal a režíroval Brian Grant.

Mattova prelomová rola prišla v roku 1982, keď bol obsadený, aby stvárnil Brada hudobná komédia Grease 2 , v ktorom si zahrali Michelle Pfeiffer, Maxwell Caulfield a Lorna Luft a je o britskom študentovi, ktorý musí dokázať svoju hodnotu pred dievčenským gangom, keďže jeho členovia môžu chodiť len s ‚maznačkami‘.

V roku 1983 stvárnil Bobbyho Chrystala v komédii My Tutor, potom v roku 1984 Matt debutoval v televíznom seriáli, kde stvárnil tanečníka v pilotnej epizóde drámy Rituals. Neuveriteľne sa objavil v krátkom muzikáli Olivia: Soul Kiss v roku 1985, zatiaľ čo nasledujúci rok sa objavil ako Larry Bartlet v komediálnom filme That’s Life, ktorý napísal a režíroval Blake Edward. Dve z jeho nasledujúcich úloh boli v kritikmi oceňovanej romantickej komédii Roxanne z roku 1987, v ktorej hrali Steven Martin a Daryl Hannah, a v dramatickom filme Blueberry Hill z roku 1988, v ktorom si zahrali Carrie Snodgress a Margaret Avery.

Tri z Mattových posledných úloh pred odchodom z herectva boli v akčnom komediálnom filme Chyť ma, ak to dokážeš v roku 1989, v komediálnom športovom filme Diving In v roku 1990 a v dramatickom seriáli Paradise Beach v roku 1993.

Milujte život a manželku

Matt sa stretol s Oliviou Newton-John, keď spolu natáčali pre Xanadu, a vzali sa na súkromnom obrade, ktorého sa zúčastnili ich najbližší priatelia a rodina 15. decembra 1984. 17. januára 1986 Olivia porodila ich dcéru Chloe Lattanzi, ktorá od r. stala herečkou a je známa svojimi úlohami vo filmoch The Wilde Girls, Dirty Step Upstage a Sharknado 5: Global Swarming. Mattova herecká kariéra skončila v roku 1993 a stal sa stavebným robotníkom, čo nakoniec viedlo k rozvodu jeho a Olivie v roku 1995.

V roku 1997 začal chodiť s herečkou Cindy Jessup , ktorá je snáď najznámejšia vďaka úlohám vo filmoch Superheroine Double Feature a Tied Up All Night Again, s ktorými spolu chodili 10 rokov, kým sa z neznámych dôvodov rozišli.

Matt nehovoril o žiadnych ženách, ktoré by mohol mať

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Olivia a Matt v roku 1985 — ✨✨ . . . #olivianewtonjohn #livon #aussiegirl #herecka #spevak #skladatel #hollywood #star #hopelesslydevotedtoyou #grease #xanadu #twoofakind #ihonestlyloveyou #lovelylivvy #loveandlight #olivianewtonjohnforever #livvy #thriver #thriver #thriver #thriver #thriver #thriver #twoofakind #ihonestlyloveyou

Príspevok zdieľaný používateľom Olivianewtonj_pics (@olivianewtonj_pics) 7. januára 2020 o 15:18 PST

bol som s ním od rozchodu so Cindy a od septembra 2020 je slobodný, raz ženatý a má dcéru.

Záľuby a iné záujmy

Matt je tanečníkom od svojich tínedžerských rokov a dokáže tancovať rôzne štýly – hoci ako tanečník pracoval viac ako 20 rokov, vždy sa na to pozeral ako na hobby.

Miluje cestovanie a bol po celom svete za prácou aj zábavou – dve z jeho obľúbených miest z tých, ktoré navštívil, sú Londýn v Anglicku a Tokio v Japonsku.

Matt je filantrop, ktorý daroval peniaze niekoľkým mimovládnym organizáciám, ktorých cieľom je pomáhať znevýhodneným deťom a vojnovým veteránom.

Má svojich obľúbených hercov a herečky, z ktorých niektorí sú Matt Damon, Tom Hanks a Emma Watson, zatiaľ čo niektoré z jeho obľúbených filmov sú Dobrý Will Hunting, Terminál a franšízový Harry Potter.

Čistá hodnota dnes

Matt má 61 rokov. Má stredne dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, jeho výška je 5 stôp 11 palcov (1,8 metra) a váži okolo 72 kg.

Od septembra 2020 sa jeho čisté imanie odhadovalo na viac ako 400 000 dolárov Oliviin čistý majetok je údajne viac ako 40 miliónov dolárov.

Kto je Olivia Newton-John?

Dame Olivia Newton-John sa narodila v Cambridge v Anglicku 26. septembra 1948 – jej znamenie zverokruhu sú Váhy a má britskú aj austrálsku národnosť. Získala štyri ceny Grammy a má päť skladieb, ktoré sa umiestnili na vrchole rebríčka Billboard Hot 100.

Oliviu vychovávali spolu so svojím starším bratom Hughom, ktorý zomrel v roku 2019, a staršou sestrou Ronou, ktorá zomrela v roku 2013, ich waleský otec Brinley 'Bryn' Newton-John, ktorý bol dôstojníkom MI5, a ich matka Irene Helene, ktorá bola v domácnosti. . Keď mala Olivia šesť rokov, rodina sa presťahovala do Melbourne v Austrálii po tom, čo jej otcovi ponúkli miesto magistra na Ormond College na University of Melbourne.

Olivia navštevovala Christ Church Gymnázium a pokračovala vo vzdelávaní na univerzitnej strednej škole, z ktorej maturovala v roku 1965.

Svoju kariéru hudobníčky odštartovala vo veku 14 rokov, keď založila svoju kapelu Sol Four s tromi zo svojich najlepších priateľov – neskôr sa objavila v hudobnom televíznom seriáli The Go!! Show, v ktorej sa stretla s Patom Carollom, austrálskym spevákom, s ktorým neskôr našla duet. Svoj debutový singel vydala v roku 1966 s názvom Till You Say You’ll Be Mine a potom začali vystupovať s Patom ako duo Pat a Olivia – obaja spolu cestovali po Európe, ale rozišli sa v roku 1975 po tom, čo sa Pat vrátil do Austrálie. Koncom 80-tych rokov sa Olivia pripojila ku skupine Tomorrow, no nedokázali sa dostať do hitparády so žiadnou skladbou, a tak sa rozpadli.

Olivia sa preslávila v Spojenom kráľovstve po vydaní svojho debutového albumu If Not for You v roku 1971, zatiaľ čo jej druhý album Olivia nasledoval v roku 1972 – singel Let Me Be There jej v roku 1973 vyniesol cenu Grammy za najlepšiu country ženu. sa objavila na jej rovnomennom albume. V roku 1974 reprezentovala Spojené kráľovstvo v súťaži Eurovision Song Contest s piesňou Long Live Love a umiestnila sa na štvrtom mieste. Olivia sa celosvetovo preslávila po tom, čo hrala Sandy vo filme Grease po boku slávneho herca Johna Travoltu.

Pokračovala vo vydaní mnohých albumov a stala sa ešte populárnejšou, avšak Olivii koncom roku 1992 diagnostikovali rakovinu prsníka – rakovinu porazila za menej ako rok a potom sa stala zástankyňou výskumu rakoviny prsníka. Olivia robí hudbu dodnes a je stále veľmi populárna.

Pred sobášom s Mattom bola Olivia zasnúbená s britským gitaristom Bruceom Welchom, ktorý sa po ich rozchode v roku 1972 pokúsil spáchať samovraždu. Ďalej chodila s britským obchodníkom Lee Kramerom a po ich rozchode sa Olivia stretla s Mattom – po ich rozvode začali chodiť s kameramanom Patrickom McDermottom v roku 1996 a boli spolu nasledujúcich deväť rokov až do roku 2005, keď Patrick zmizol pri rybolove pri kalifornskom pobreží – súkromný detektív neskôr tvrdil, že Patrick je nažive a je v Mexiku, ale nebol poskytnutý žiadny dôkaz na podporu. jeho tvrdenie. 21. júna 2008 sa Olivia vydala za prezidenta spoločnosti Amazon Herb Company Johna Easterlinga a sú spolu dodnes.

Olivia v máji 2017 prezradila, že sa jej vrátila rakovina prsníka a že sa objavila aj v roku 2013, no bojovala s ňou bez toho, aby o tom dala vedieť médiám. Prezradila, že jej rakovina postúpila do štádia IV a ako ju lieči konopným olejom – Olivia a Mattova dcéra Chloe je majiteľkou vlastnej plantáže s kanabisom v Oregone.