Čo sa stalo Madolyn Smith? kde je dnes? Wiki

ObsahÚvod

Nádherné a divoké sú dva svety, ktoré by herečku z roku 2010 mohli opísať najlepšie. Madolyn Smith sa preslávila skôr, ako mala 30 rokov, ale teraz zmizla z titulkov. kde je dnes? A kto je ten muž, ktorý jej ukradol srdce?

Raný život a vzdelanie

Madolyn Smith sa narodila 1. januára 1957 v Albuquerque v Novom Mexiku v USA. Málo až nič sa nevie o jej detstve alebo ranom vzdelávaní, kým sa nezapísala na University of Southern California v Los Angeles.

pridané Madolyn Smith Osborne na Štvrtok 26. marca 2015

Neexistujú žiadne zverejnené informácie o jej rodičoch, súrodencoch ani o tom, kde strávila detstvo. Ani vtedy, keď sa presťahovala z Albuquerque do Los Angeles, alebo keď prvýkrát prejavila záujem o herectvo.

Kariéra

Smith mal v tom čase 23 rokov prvá významná úloha , v Urban Cowboy, dráma od Johna Travoltu z roku 1980, v ktorej hrala Pam, romantický záujem Travoltovej postavy Buda. Následne si zahrala v niekoľkých filmoch tej doby, vrátane All of Me z rokov 1984 a 2010, pokračovania filmu 2001: Vesmírna odysea z toho istého roku.

Objavila sa aj v niekoľkých televíznych filmoch, vrátane Rehearsal for Murder, Pray TV a Deadly Intentions. Stvárnila tiež niekoľko ľudí zo skutočného života, vrátane Jehana Al Sadata, manželky Anwara Al Sadata, bývalého egyptského prezidenta, v miniseriáli Sadat z roku 1983, a narušenú manželku Ernieho Kovacsa Dorothy v televíznom filme Ernie Kovacs: Between the Laughter that odvysielaný nasledujúci rok. V roku 1987 sa krátko objavila ako Dievča v The Caller.

Úlohou, pre ktorú je Smith najznámejší, je Tracy Whitney, hviezda televíznej minisérie z roku 1986 If Tomorrow Comes, založenej na rovnomennom románe Sidneyho Sheldona.

Zahrala si aj vo filmoch ako Funny Farm po boku Chevyho Chasea a The Super z roku 1991, kde si zahrala po boku Joea Pesciho, The Plot to Kill Hitler, miniseriál The Kennedys of Massachusetts stvárňujúci milenku Josepha P. Kennedyho Gloria Swanson a The Ruža a Šakal.

Pokiaľ ide o niektoré z jej neskorších vystúpení, Smithová hosťovala v epizóde televízneho seriálu Na zdravie s názvom What's Up, Doc? ktorý sa prvýkrát odvysielal v roku 1989 a bolo ho možné vidieť vo viacerých epizódach Class of '96, televízneho dramatického seriálu z roku 1993. Naposledy bola v televízii v epizóde sitcomu Due South, ktorý sa vysielal v roku 1994.

Po tomto vystúpení sa úplne stiahla z herectva a verejného života. Madolyn Smith poskytla svoj hlas v celovečernom dokumente o brilantnom chicagskom architektovi Louisovi Sullivanovi, ktorý sa narodil v roku 1856 a zomrel v roku 1924. Dokument, ktorý mal svoj debut v roku 2010, sa volá Louis Sullivan: The Struggle for American Architecture a Madolyn bola hlas titulnej postavy.

Manželstvo

Smith nadviazal uzol s National Hockey League (NHL), ktorý preveril krídelníka Marka Anatola Osborna 16.thjúla 1988. Osborne hral celkovo v 919 zápasoch a získal 531 bodov.

Svoju profesionálnu kariéru začal v roku 1974 v Quebec International Pee-Wee Hockey Tournament a preukázal svoje schopnosti. Potom hral v mnohých hokejových tímoch, vrátane Niagara Falls Flyers počas svojich vysokoškolských rokov, Toronto Maple Leafs, New York Rangers, do ktorých nastúpil po tom, čo z tímu odišiel populárny Ron Duguay, a za Winnipeg Jets. Tri roky bol trénerom Cleveland Lumberjacks. Počas svojej plodnej kariéry sa dvakrát dostal do finále konferencie, ale ani raz nedokázal dostať svoj tím do finále Stanleyho pohára.

Osborne odišiel z profesionálneho hokeja v roku 1998 a stal sa generálnym manažérom Toronto St. Michael’s Majors. Od marca 2020 pracuje ako skaut pre organizáciu Los Angeles Kings. Pár privítal svoju prvú dcéru Abigail v roku 1997 a ich druhá dcéra, Eliza, sa narodila v roku 2000. Smithová naďalej vystupovala pod svojím dievčenským menom. Počas svojho posledného televízneho vystúpenia v Due South je pripísaná ako Madolyn Smith Osborne.

Osobný život

Po odchode z herectva si Madolyn Smith nechala všetky informácie o sebe v súkromí.

V súčasnosti žije so svojím manželom a dcérami v Los Angeles a o jej novej kariére profesionálneho snaženia nie je nič známe. Jej manžel je oddaný kresťan a pracoval v kresťanskom hokejovom kempe v kanadskom Ontáriu, Londýne vo Veľkej Británii a Moctone v štáte New Brunswick v Kanade.

Čistá hodnota

Smith zarobila značné množstvo príjmov zo svojej hereckej kariéry, ktorá trvala 14 rokov. Ukázala sa ako všestranná herečka, schopná stvárniť všetky druhy postáv.

Jej čistý majetok je odhadnutý približne 1 milión USD od marca 2020 – neexistujú žiadne informácie o žiadnych nehnuteľnostiach alebo iných významných aktívach, ktoré vlastní.

Fyzicka charakteristika

Madolyn Smith je považovaná za ženu ohromujúceho vzhľadu. Jej vlasy sú divoké, kučeravé a tmavé a má veľké orieškové oči. Od roku 2020 neexistujú presné informácie o jej výške, váhe alebo životných štatistikách.