Čo sa stalo Lauren Tewes? Kde je dnes ona? Wiki Bio

ObsahKto je Lauren Tewes?

Lauren Tewes je americká herečka, ktorá sa najlepšie preslávila rolou Julie McCoyovej vo filme Love Boat, televíznej komediálnej antológii, ktorá sa pôvodne vysielala na ABC.

Lauren Tewes Vek, raný život, rodina a vzdelanie

Cynthia Lauren Tewes bol narodená v znamení zverokruhu Škorpión 26. októbra 1953 v Braddocku v Pensylvánii, USA, čím v roku 2020 bude mať 67 rokov. Podľa národnosti je Američanka a patrí k bielemu etniku, jedno zo štyroch detí Josepha Roberta Tewesa a Joan Woods. jej otec je nemecký prisťahovalec, zatiaľ čo jej matka má írsky pôvod. Laurenin otec pracoval ako výrobca drevených vzorov.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#notmyownphotos #happybirthday #loveboat #laurentewes

Príspevok zdieľaný používateľom @IamStevako (@stevako) dňa 26. októbra 2013 o 10:52 PDT

Tewes strávila prvých osem rokov svojho života v priemyselnej štvrti Trafford neďaleko Pittsburghu, kým sa jej rodina presťahovala do Whittier v Kalifornii. Tu sa Lauren a jej trom súrodencom dostalo skromnej výchovy.

Lauren navštevovala základnú školu Ada S. Nelson a potom Pioneer High School, kde strávila tri roky štúdiom drámy a tri roky získala cenu za najlepšiu herečku. Neskôr sa Lauren zapísala na Rio Hondo College, kde získala titul spolupracovníka so zameraním na divadelné umenie. Počas štúdia na vysokej škole získal Tewes Cenu kancelára za výnimočnosť v divadle. Získala aj ročné štipendium a ako druháčka Lauren prestúpila na University of California, Riverside.

Lauren Tewes Profesionálna kariéra a vzostup ku sláve

Po vypršaní štipendia v roku 1973 Lauren odišla z univerzity a pripojila sa k Pacific Conservatory Theatre v Santa Maria ako učňa. Tu je ona vyrobené jej divadelný debut vo filmoch The Most Happy Fella a Arsenic and Old Lace predtým, ako sa stala členkou divadelnej spoločnosti Birdcage na Knott's Berry Farm, zábavnom komplexe na okraji Los Angeles. Tento krok pripevnil jej meno k ďalším slávnym divadelným hercom, ako sú Dean Jones a Steve Martin. Hrala v dvoch rolách ako hrdinka a darebák v divadelných produkciách spoločnosti.

Po štyroch mesiacoch v spoločnosti, v roku 1974, sa Lauren presťahovala do Burbanku v Kalifornii, aby skúsila šťastie na obrazovke. Kým tam bola, Lauren sa obrátila na čakacie stoly, aby vystačila s peniazmi, keďže naďalej navštevovala filmové a televízne workshopy a konkurzy. V tom istom roku Lauren nakrútila reklamu na ľadový čaj Lipton, ktorá jej umožnila získať talentového agenta a zaregistrovať sa v Screen Actors Guild.

Lauren si musela nejaký čas počkať, kým jej prítomnosť v Hollywoode pocítili. Pokračovala v práci v pohostinstve až do roku 1977, kedy sa Lauren konečne stala známou tvárou po tom, čo sa objavila v 20 televíznych reklamách.

Zároveň prežívala obrovskú osobnú stratu, ako ju v roku 1975 prenechala jej matka.

Lauren začala svoju hereckú kariéru malými rolami v produkciách Aarona Spellinga, vrátane Family a Charlieho anjelov. Svoj veľký debut však zažila v roku 1975 s ABC The Wide World of Mystery. Laurenin život sa otočil po tom, čo získala svoje krátke účinkovanie ako Sharon Freemont asistentka právnika v Spellingovom Starsky & Hutch.

Podľa producenta Aarona Spellinga nebola Lauren ich prvou voľbou pre rolu Julie McCoy vo filme The Love Boat, keďže už rok predtým zostavili obsadenie pre dobrodružnú sériu výletných plavieb.

Lauren bola medzi mnohými blondínkami, ktoré sa zúčastnili konkurzu na túto rolu. Séria bola prvýkrát uvedená 5. mája 1977.

V roku 1979 sa Lauren objavila v Dallas Cowboys Cheerleaders av roku 1981 debutovala v celovečernom filme Eyes of a Stranger po boku Jennifer Jason. Avšak v roku 1984 jej zmluva nebola obnovená a Pat Klous ju nahradil ako Judy, Juliina mladšia sestra. Jej odchod bol veľmi medializovaný, čo prinieslo Laureninu závislosť na kokaíne a neprofesionálne správanie do centra pozornosti. Jej herecká kariéra sa náhle zastavila a okrem niektorých táborových filmov ako Attack of the 5’2’’ Women a It Came from Outer Space II, nezískala žiadne významné úlohy.

V roku 1985 bola Lauren obsadená do Anything for Love, situačnej komédie CBS, ktorá sa nikdy nepremenila na seriál. V tom istom roku sa naposledy objavila aj vo filme The Love Boat.

V 90. rokoch sa Lauren rozhodla obnoviť svoju divadelnú kariéru a tentoraz pôsobila aj ako režisérka. V roku 1990 sa Lauren objavila vo filme Independence v Burbank Little Theatre a v tom istom roku režírovala The Head, čiernu komédiu Williama S. Leavengooda v Attic Theatre, ešte predtým, ako bola uvedená v Matrix Theatre.

V neskorších rokoch sa Lauren presťahovala do regionálneho divadla, kde vystupovala s Tacoma Actors Guild, A Contemporary Theatre a Seattle Repertory Theater.

Blahoželáme k narodeninám herečke LAUREN TEWESOVEJ, ktorá má dnes 62 rokov. Je známa svojou úlohou v televíznej komediálnej antológii The Love Boat, ktorá sa pôvodne vysielala na ABC v rokoch 1977 až 1986.

pridané Stránka The Old Movie Guy's Page na Pondelok 26. októbra 2015

Lauren sa objavila v rôznych hrách, vrátane Side Man, My Fair Lady, Delicate Balance, Prayer for My Enemy, The O’Conner Girls, Good People a The Prisoner of Second Avenue.

Lauren tiež vyjadrila postavy v rôznych videohrách, vrátane Pyjama Sham3: You Are What You Eat od hlavy až po nohy, Police Quest: SWAT 2 a Putt-Putt Travels through Time.

Lauren navštevovala kuchársku školu a stala sa špecialistkou na syry, takže keď nehrá, Tewes pracuje ako šéfkuchár pre cateringovú spoločnosť v Seattli.

Lauren Tewes Osobný život, manžel a deti

V roku 1977 Lauren z reklamný režisér John Wassel počas obsadenia reklamy na mliečne výrobky Hickory Farms.

Tí dvaja boli vo vzťahu na diaľku tri mesiace predtým, ako John požiadal Lauren o ruku, kým bol u svojich rodičov v Ohiu. Vzali sa v novembri toho istého roku. Ich vzťah však netrval dlho, pretože sa v roku 1982 rozviedli.

Počas práce v The Love Boat sa Lauren stretla s Paolom Nonnisom, bubeníkom, keď bola ešte vydatá za Wassela. Keď sa rozviedla so svojím prvým manželom, Lauren prezradila svoju lásku k Nonnisovi a obaja kráčali uličkou v roku 1986. O rok neskôr Lauren porodila predčasne narodené dievčatko a o dieťa prišla, keď mala jeden mesiac. To zrejme prinieslo koniec jej manželstva s Nonnisom.

Lauren sa v roku 1993 zoznámila so svojím tretím manželom, spoluhercom Robertom Nadirom a obaja zostali vo vzťahu na diaľku rok. V roku 1994 sa Lauren pripojila k Robertovi v Seattli a 1. mája 1996 pár prešiel uličkou. Zostali manželmi až do Nadirovej smrti 25. apríla 2002 na Lou Gehrigovu chorobu. Lauren nemá žiadne deti.

V minulosti Lauren bojovala so závislosťou od kokaínu, čo viedlo k tomu, že ju vyhodili zo svojho vtedajšieho obsadenia. Dokázala však poraziť závislosť a pokračovať vo svojej hereckej kariére.

Lauren Tewes Čistá hodnota

Lauren si ju zaslúžila čistý majetok ako herečka aj ako sous chef. Podľa renomovaných zdrojov je čistý majetok Lauren Tewes v polovici roku 2020 okolo 2 miliónov dolárov.