Čo sa stalo Kristy McNicholovej? kde je dnes? Wiki

ObsahKto je Kristy McNichol?

Christina Ann McNichol sa narodila 11. septembra 1962 v Los Angeles, Kalifornia, USA. Je to herečka, komička, speváčka a producentka na dôchodku, ktorá sa počas mladosti preslávila najmä rolou v niekoľkých filmoch. Patrili medzi ne Little Darlings a Only When I Laugh, v ktorých stvárnila Polly. Získala aj dve ceny Emmy za výkon v šou Family, v ktorej stvárnila Letitiu Buddy Lawrence.

Čistá hodnota Kristy McNicholovej

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Kristy McNicholovej odhaduje na viac ako 7 miliónov dolárov, zarobených prevažne úspešnou kariérou v zábavnom priemysle.

Kristy McNicholová,

pridané Ikonická pohoda na Nedeľa 11. septembra 2016

Zatiaľ čo tam nazhromaždila značnú časť svojho bohatstva, neskôr sa presunula do iných oblastí, aj keď zostáva aktívna v charitatívnej práci ako prostriedku na odplatu zo všetkých úspechov, ktoré mala v puberte.

Raný život a začiatky kariéry

Kristy má írsky a libanonský pôvod. Vyrastala v Los Angeles, kde jej otec pracoval predovšetkým ako tesár, a aby jej matka pomohla vyžiť, brala rôzne príležitostné práce, pracovala ako komparzistka vo filmoch, ako sekretárka, predavačka a mnoho ďalších. Spolu s jej bratom Jimmym McNicholom začali obaja v mladom veku s podporou svojich rodičov podnikať v zábavnom priemysle.

Najprv sa začali objavovať v reklamách a nakoniec dostali ďalšie ponuky na prácu v televízii.

Jedným z jej prvých vystúpení bolo ako hosť v seriáli Starsky & Hutch, populárnej šou zo 70. rokov po titulárnych policajných detektívoch pracujúcich v Južnej Kalifornii. Viac príležitostí sa jej naskytlo v 70. rokoch, keď sa objavila v niekoľkých televíznych seriáloch vrátane The Love Boat, Bionic Woman a American Style.

Vzostup k sláve

V roku 1974 získala McNichol svoju prvú pravidelnú rolu v televíznom seriáli, keď bola obsadená do Apple’s Way, kde stvárnila titulnú Patriciu Apple. Šou však mala krátke trvanie, pretože bežala len dve sezóny, kým ju CBS zrušila kvôli nízkej sledovanosti. O niekoľko rokov neskôr bola obsadená do svojej najvýznamnejšej úlohy v seriáli Family, pre ktorý bola vyhral dve ceny Emmy za najlepšiu herečku vo vedľajšej úlohe vďaka svojim skvelým výkonom.

Šou trvala štyri roky a rozprávala príbeh rodiny zo strednej triedy a ich každodenných snáh. Pokus siete o realistickejšiu show bol úspešný a kariéra mnohých hlavných hercov sa vďaka seriálu zvýšila.

Počas práce na šou vystupovala s The Carpenters v televíznom vianočnom špeciáli a súrodenci sa rozhodli pokračovať v tomto novom záujme o hudbu. Vydali album Kristy and Jimmy McNichol, ktorý obsahoval pieseň He’s So Fine, ktorá sa dostala na 70. miesto v Billboarde, a počas nasledujúcej prázdninovej sezóny opäť spolupracovala s The Carpenters.

Na konci Family sa etablovala ako jedna z najlepších tínedžerských hviezd a neustále sa objavovala v rôznych talk show a tiež sa zúčastňovala ako hosťujúca celebrita v herných reláciách.

Neskôr Kariéra

V roku 1978 bola Kristy obsadená do televízneho filmu Summer of My German Soldier, ktorý bol založený na rovnomennom románe Bette Greene a rozpráva príbeh židovsko-amerického dievčaťa, ktoré sa počas druhej svetovej vojny spriatelí s nemeckým vojnovým zajatcom. . Film získal uznanie a pomohol jej dostať sa do bežnejších filmových úloh. Prvýkrát sa objavila vo filme The End, v ktorom pracovala po boku Sally Field a Burta Reynoldsa.

V roku 1980 bola obsadená ako hlavná postava vo filme Malí miláčikovia , na ktorej spolupracovala s Mattom Dillonom a Tatumom O’Nealom. Aj keď bolo prijatie filmu trochu zmiešané, mnohí chválili jej výkon. Neskôr v priebehu roka ju obsadili do filmu The Night Lights Went Out in Georgia spolu s Markom Hamillom a Dennisom Quaidom – vo filme dostala veľkú výplatu, ktorá sa odhadovala na šesťciferné číslo, čo bolo v tom čase nevídané. Nasledujúci rok získala Zlatý glóbus za prácu vo filme Len keď sa smiem.

Záverečné úlohy pred odchodom do dôchodku

V roku 1982 si McNichol zahrala vo filme The Pirate Movie, ale to bolo prvýkrát, čo jej výkon dostal negatívne recenzie, čo ju viedlo k tomu, nominovaný na cenu Zlatá malina za najhoršiu herečku. Film bol zle hodnotený mnohými kritikmi, hoci sa mnohým divákom stále páčil, a nakoniec si v priebehu rokov vytvoril kult. Poškodenie sa však stalo a všimli si, že počas dospievania cítila tlak a stres z toho, aby držala krok so svojou kariérou.

Počas natáčania Just the Way You Are utrpela emocionálne zrútenie, čo viedlo k tomu, že film bol odložený o rok – zrútila sa kvôli tlaku, ako aj kvôli boju, ktorému bola vystavená, aby skryla svoju sexualitu.

V nasledujúcom desaťročí brala menšie filmové úlohy, v roku 1986 pracovala na televíznom filme Women of Valor a do konca desaťročia sa objavila vo filmoch Two Moon Junction a You Can’t Hurry Love. Potom pracovala na šou Empty Nest, spin-off od The Golden Girls, a zostala v šou až do roku 1992. Niektoré z posledných projektov, v ktorých bola, boli Invasion America a Extreme Ghostbusters, pričom obe boli hlasovými úlohami.

Osobný život

Po niekoľkých rokoch mimo akejkoľvek hereckej práce vydala Kristy prostredníctvom svojho publicistu vyhlásenie, že áno na dôchodku z herectva. Rozhodla sa viac nahliadnuť do svojej pohody a venovať sa svojej najväčšej úlohe, ktorou bol jej život. Začala pracovať ako učiteľka herectva v Los Angeles na súkromnej škole. Veľkú časť svojich príjmov použila aj na prácu s rôznymi charitatívnymi organizáciami.

V roku 2012 verejnosti prezradila, že je a lesbička , široko špekulovaný aspekt jej života počas väčšiny jej kariéry. Oznámenie ukončilo všetky klebety, keďže zároveň oznámila, že už vyše dve desaťročia žije s dlhoročným partnerom. Hoci pôvodne nemala v úmysle vyjsť na verejnosť, rozhodla sa povzbudiť ostatných, ktorí bojujú alebo sú šikanovaní kvôli svojej sexualite.