Čo sa stalo Kristen Wilson? kde je dnes? Wiki

ObsahČo sa stalo Kristen Wilson a kde je dnes? Wiki, Bio

Kristen Wilson sa narodila v Chelmsforde, Massachusetts, USA, 4. septembra 1969 – jej znamenie zverokruhu je Panna a má americkú národnosť. Kristen je herečka na dôchodku , ktorá je možno stále najznámejšia pre jej stvárnenie Lisy Dolittleovej, jednej z hlavných postáv v komediálnom fantasy rodinnom filme Dr. Dolittle 3, ktorý režíroval Rich Thorne a napísali ho Nina Colman a Hugh Lofting. Vo filme si zahrali aj Tara Wilson a Kyla Pratt a sleduje dievča, ktoré sa vie rozprávať so zvieratami a ktoré používa túto špeciálnu schopnosť, aby zabránila tomu, aby ranč Durango prevzal iný ranč.

Kristen odišla z herectva v roku 2011 a odvtedy sa zameriava na trávenie času so svojou rodinou.

Detstvo a vzdelanie

Kristen bola vychovávaná v Chelmsforde ako jedináčik, jej otec, ktorý pracoval pre poisťovňu, a jej matka, ktorá bola v domácnosti. Kristen vyrastala so záujmom o tanec, a tak ju rodičia zapísali do tanečnej školy, keď mala šesť rokov, a dva roky sa venovala baletu, kým sa pridala k profesionálnemu súboru klasickej hudby The Boston Ballet, kde zostala štyri roky. Po zápise na miestnu strednú školu sa Kristen začala zaujímať aj o herectvo a vstúpila do školského dramatického krúžku, potom po imatrikulácii v roku 1987 pokračovala na turné po USA so svojimi kolegami v hudobnej hre West Side Story.

Kristen potom navštevovala Syracuse University, kde v roku 1991 ukončila bakalársky titul v odbore výtvarného umenia.

Úlohy vo filmoch

Kristen debutovala vo filme v roku 1992, keď stvárnila Bar Girl v akčnom sci-fi filme Prototype, ktorý napísal a režíroval Phillip J. Roth a v ktorom si zahrali Lane Lenhart, Robert Tossberg a Brenda Swanson v príbehu žijúceho veterána. v postapokalyptickej budúcnosti. Film získal pomerne slabé recenzie.

Nasledujúci rok sa objavila ako Maria v komediálnom thrilleri Who’s the Man?, v ktorom si zahrali aj Ed Lover, Doctor Dre a Badja Djola, a ktorý sleduje dvoch priateľov pracujúcich ako holiči, ktorí sa rozhodli stať sa policajtmi. V roku 1994 Kristen stvárnila Fate v nezávislý film Dead Funny , réžia a scenár John Feldman, v ktorej si zahrali Elizabeth Pena a Andrew McCarthy a ktorá je o žene, ktorá nájde svojho manžela mŕtveho po príchode z práce.

Kristen Wilson

V roku 1996 hrala Kristen Robin Givens v životopisnom športovom filme Tyson, ktorý sleduje život slávneho boxera Mikea Tysona, a bol nominovaný na cenu Národnej asociácie pre pokrok farebných ľudí (NAACP) za vynikajúci televízny film alebo minisériu.

Jej ďalšia rola bola v romantickom čiernom komediálnom thrilleri Girl 6, v ktorom hrali Theresa Randle a Isaiah Washington, a je o herečke, ktorá sa začala živiť sexom po telefóne – film získal Suzan-Lori Parks nomináciu na Independent Spirit. Cena za najlepší prvý scenár. Kristen bola v roku 1996 pozvaná, aby sa objavila v niekoľkých filmoch a niektoré z jej najvýznamnejších účinkov boli v komédii The Pompatus of Love, v ktorej stvárnila Tashu, v akčnej komédii kamarátskeho policajta Bulletproof, v ktorej hrali Adam Sandler a Damon Wayans, a v dráme Get on the Bus, v ktorej si zahrala vedľajšiu postavu Shelly.

Kristen získala uznanie v roku 1998, keď bola obsadená do úlohy jednej z hlavných postáv, Lisy Dolittle vo fantasy komédii Dr. hovoriť so zvieratami. Film bol obrovským úspechom a získal štyri ceny, pričom bol nominovaný na 11 ďalších. Nasledujúci rok sa Kristen objavila v dvoch filmoch – Cross-Eyes a Harlem Aria – ani jeden z nich neupútal veľkú pozornosť, potom v roku 2000 hrala vedľajšiu úlohu ako Schuyler v komediálnom filme The Photographer, ktorý režíroval a napísal Jeremy Stein a v hlavnej úlohe s Regom Rogersom. a Tina Holmes, sleduje fotografa, ktorý musí urobiť desať úžasných fotografií za deň, inak stratí veci, ktoré sú pre neho najcennejšie.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#kristenwilson #lightskingirls #drdoolittle #girl6 #90. roky #nádherné #úžasné #zelené oči #žiariace

Príspevok zdieľaný používateľom Ebony Central (@blackwomenallday) 29. decembra 2017 o 17:34 PST

Film získal Vanja Cernjul cenu Vision Award na filmovom festivale v Avignone/New York, pričom bol nominovaný na ďalšie ocenenie.

V tom istom roku Kristen stvárnila Nordu v akčnom dobrodružnom fantasy filme Dungeons & Dragons, ktorý vyvolal pomerne slabé recenzie a momentálne je na rebríčku 75. najnižšie hodnoteného filmu na webovej stránke IMDb.com na hodnotenie filmov a televíznych seriálov. V roku 2001 si Kristen zopakovala svoju rolu Lisy Dolittle v pokračovaní Dr. Dolittle 2, ktoré sleduje Eddieho Murphyho, ktorý teraz musí zachrániť život medveďa, ako aj celý les pred ľuďmi, ktorí ho chcú zničiť – získalo tri ocenenia a bol nominovaný na ďalších šesť.

V roku 2002 Kristen stvárnila Caro Lamb v hororovej komédii Tales from the Crypt Presents: Ritual, ktorá nedokázala prilákať veľa divákov, a v tom istom roku sa objavila ako Loretta v životopisnej špionážnej komédii Confessions of a Dangerous Mind, pravda. príbeh Chucka Barrisa, ktorý tvrdí, že bol nájomným vrahom pracujúcim pre Ústrednú spravodajskú službu (CIA), film bol veľkým úspechom, pretože získal sedem ocenení a bol nominovaný na 12 ďalších. Kristen bola ocenená za svoj výkon ako Michelle Vaughn v akčnom filme Walking Tall v roku 2004, v ktorom hrali slávni herci Dwayne Johnson, Ashley Scott a Johnny Knoxville a ktorý je o vojakovi USA, ktorý sa vracia domov, len aby zistil, že jeho mesto predbehli skorumpovaní politici a policajti.

V roku 2005 si Kristen zahrala Mirandu Martine-DuBaer v pôvodnom filme Twitches na Disney Channel a Helen vo filme Schakles a v roku 2006 si opäť zopakovala svoju úlohu Lisy Dolittle vo filme Dr. Dolittle 3.

Tri z posledných úloh Kristen vo filmoch pred odchodom do dôchodku boli v basketbalovom filme Crossover v roku 2006, v ktorom hrali Anthony Mackie a Wesley Jonathan, vo filme Soccer Mom priamo na video z roku 2008, v ktorom stvárnila Dee Dee, a v katastrofe sci-fi monster. film Mega Python vs. Gatoroid v roku 2011, v ktorom hrala Barbaru.

Úlohy v televíznych seriáloch

Kristen sa počas svojej hereckej kariéry objavila iba v ôsmich televíznych seriáloch.

Debutovala v roku 1992, keď stvárnila Hostesku v dvoch epizódach dokumentárneho komediálneho seriálu Stand-Up Stand-Up, ktorý bol po týchto dvoch epizódach zrušený, pričom jej ďalšia rola bola v roku 1994, keď bola Eileen Pleshette v epizóda Eyewitness Blues z policajného seriálu New York Undercover, v ktorej hrali Malik Yoba, Michael DeLorenzo a Patti D'Arbanville, a ktorá bola veľkým úspechom, získala deväť ocenení a bola nominovaná na 16 ďalších.

V roku 1996 hrala Kristen vedľajšiu postavu Nicole Moore v šiestich epizódach dramatického seriálu Matt Watters, zatiaľ čo jej ďalšia rola prišla v roku 2001, keď sa objavila ako Kim Watkins v troch epizódach seriálu. kritikou oceňovaný krimiseriál Crossing Jordan , v hlavnej úlohe s Jill Hennessy a ktorý získal päť ocenení a bol nominovaný na ďalších sedem.

pridané Kristen Wilson na Piatok 28. júna 2013

Tri z Kristeniných posledných úloh v televíznych seriáloch pred odchodom do herectva boli v komediálnom seriáli Moja žena a deti v roku 2002, v ktorom stvárnila Dr. Hrala Kendall Truman v deviatich epizódach a právnom dramatickom seriáli Shark v roku 2006 ako Billie Willis v epizóde Pilot.

Milujte život a vzťahy

Kristen spoznala svojho prvého manžela Michaela Marzovillu v roku 1995, keď pracovali na rovnakom filme, s ktorým začali chodiť a vzali sa po dvoch rokoch v júni 1997 na malom ceremoniáli, na ktorom sa zúčastnilo len niekoľko ich priateľov a ich rodiny. Michael je kameraman, ktorý pracoval v oddelení kamery a elektrotechniky na mnohých filmoch.

Kristen Wilson

Po roku manželstva im Kristen porodila dcéru, ale v roku 1999 sa Michael a Kristen rozviedli s odvolaním sa na neprekonateľné rozdiely, ale verí sa, že Kristen podvádzala Michaela s Martinom Astlesom, maskérom na špeciálne efekty, keď sa zaňho vydala krátko po rozvode s Michaelom. Porodila im dve deti a keďže Kristen má plnú starostlivosť o ňu a Michaelovu dcéru, päťčlenná rodina momentálne žije v Los Angeles v Kalifornii.

Záľuby a iné záujmy

Kristen bola fyzicky aktívna od svojich tínedžerských rokov, keďže na strednej škole hrala futbal a zaujímala sa aj o rôzne iné športy vrátane tenisu a volejbalu. Počas svojich 20 a 30 rokov mala každý týždeň tri až štyri tréningy v posilňovni, pričom často behala a absolvovala niekoľko polmaratónov, pričom držala prísnu diétu.

Dnes Kristen nie je taká aktívna a jediný šport, ktorý občas hrá, je golf, pričom niektoré z nových vecí, ktoré ju zaujímajú, je čítanie historických kníh, ako sú Les Miserables a The Guns of August, a počúvanie hudby a interpretov, ako napr. Frank Sinatra a Nile Rodgers.

Vo svojom voľnom čase Kristen rada pozerá filmy – jej obľúbeným hercom a herečkou sú Leonardo DiCaprio a Kate Winslet, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú Titanic, The Eternal Sunshine of the Spotless Mind a Shutter Island.

Kristenin čistý majetok

Kristenin čistý majetok sa odhaduje na viac ako 1 milión dolárov od júna 2020. Jej vlasy sú hnedé a oči modré, pričom je vysoká 1,7 metra. Kristen má 50 rokov.