Čo sa stalo Kevinovi Skinnerovi? Kde je teraz? Životopis

Kevin Skinner bol senzáciou country speváka, ktorý vyhral populárnu televíznu šou America’s Got Talent v jej štvrtej sezóne v roku 2009. Kevinova kariéra však nebola taká jasná ako jeho vystúpenia v šou, a tak v roku 2014 úplne stratil pozornosť.

ObsahRaný život a rodina

Patrick Kevin Skinner sa narodil 25. februára 1974 v McCracken County, Kentucky USA, takže jeho znamenie zverokruhu sú Ryby a má americkú národnosť. Bol vychovaný v Mayfielde, v regióne Jackson Purchase v Kentucky so svojimi tromi súrodencami, Jennifer, Rodney a Michael, ich otcom Joeom Skinnerom, ktorý bol tiež hudobníkom, takže svojim deťom vštepil lásku k hudbe a hraniu na rôzne nástroje – bol tiež veľkým fanúšikom Hanka Williamsa, legendárneho country speváka.

pridané Kevin Skinner na Piatok 25. novembra 2011

Kevin začal hrať na gitare vo veku 12 rokov, ale o jeho detstve sa vie len málo. Kevin s ním kedysi zdieľal hudbu v najťažších chvíľach jeho tínedžerských rokov, čo mu pomáhalo prežiť jeho vnútorné boje. V jednej z epizód talentovej šou sa tiež podelil o to, že začal písať piesne na pamiatku svojej starej mamy, o ktorú prišiel, keď bol tínedžer: „Neexistujú slová, ktoré by opísali, ako veľmi ju miloval,“ povedal jeho otec. rozhovor, ktorý poskytol pre šou America's Got Talent.

Vzdelanie

Kevin navštevoval strednú školu Graves County High School v Kentucky, ktorú absolvoval v roku 1992. O vysokej škole, ktorú absolvoval, nie je nič známe, ak vôbec nejakú navštevoval.

Kariéra

Vstup do šou America's Got Talent

Kevin sa zúčastnil konkurzu na štvrtú sériu populárnej show America's Got Talent, ktorá sa stala v auguste 2009. Jeho interpretácia piesne If Tomorrow Never Comes, ktorú napísal a pôvodne zahral populárny country-popový spevák Garth Brooks, si získala srdce všetkých troch sudcovia, ktorými boli Sharon Osbourne, David Hasselhoff a Piers Morgan. Pomohlo mu to tiež získať dostatok bodov na preskočenie kola vo Vegas a postup priamo do štvrťfinále. Hneď ako vstúpil do hlavného ťahu, nazbieral si aj priazeň publika, najmä po úspešnom predstavení Make You Feel My Love od Boba Dylana. Počas semifinále Kevin predviedol Always On My Mind, ktorú napísala a pôvodne hrala Brenda Lee.

Jeho spev a hra na gitaru hlboko zapôsobili na publikum a porotcov a Piersa Morgana to natoľko dojalo, že Kevinovi dokonca venoval potlesk v stoji. Kevin po svojom vystúpení vo finále zdvihol latku svojho výkonu ešte vyššie, keď zastrešil I Don’t Wanna Miss A Thing v originálnom podaní Aerosmith – všetci traja porotcovia ho pozdravili standing ovations.

Kevin teda súťaž vyhral a nechal za sebou všetkých ostatných účastníkov vrátane The Voices of Glory, Barbary Padilla a The Texas Tenors. Jeho cena vo výške 1 milión dolárov bola vložená do anuity, čo znamená, že počas nasledujúcich 40 rokov dostane čiastočné platby tejto sumy. Krátko po víťazstve v talentovej šou bol Kevin pozvaný ako hosťujúca hviezda do jednej z epizód The Tonight Show s Conanom O'Brienom (2009).

Jeho kariéra po America’s Got Talent

V poslednej epizóde štvrtej sezóny show bolo zrejmé, že Kevin musí v nasledujúcich rokoch veľa písať, spievať a vystupovať, no realita sa ukázala byť trpká. Podpísal zmluvu s nahrávacou spoločnosťou Cypress Tree a začal pracovať na svojom debutovom štúdiovom albume, ktorý vyšiel 17. marca 2010 s názvom Long Ride.

Na Kevinovo sklamanie klesol predaj albumu oveľa nižšie, ako očakával, singly z albumu sa nedostali do žiadnej hitparády a nezískali pozitívne recenzie od kritikov, z ktorých mnohí tvrdili, že Kevin bol dobrým interpretom iných spevákov. piesní, zatiaľ čo jeho vlastné neboli ani zďaleka dobré.

Kevin Skinner

John Lloyd Miller nakrútil videoklip k Kevinovmu singlu Like It’s the Last Goodbye, ktorý bol prepustený na YouTube v auguste 2010.

Video má k marcu 2020 1,2 milióna videní, hoci nezvýšilo rast záujmu o Kevinovu hudbu vo všeobecnosti. S pomocou svojich producentov vrátane niekoľkých z America’s Got Talent sa Kevin vydal na turné so svojím druhým albumom Kevin Skinner: Live and Unplugged, ktorý vyšiel začiatkom roka 2011, ale opäť sa mu nepodarilo získať pozornosť publika. Predaj albumu bol nízky a lístky na jeho vystúpenia sa takmer nepredávali.

Krátko po tom, čo Kevin vyhral v televíznej šou, ho jeho manželka Kristen opustila a vzala so sebou aj ich deti. Kristenino rozhodnutie šokovalo Kevinovo publikum, pretože nebolo povedané nič o ťažkostiach, ktoré mali v ich vzťahu. Kevin bol v depresii po odchode svojej manželky a nešťastí v jeho kariére, a preto v roku 2012 vypadol z radaru.

Osobný život, manželka Kristen Skinner

Keď sa Kevin dostal do show America's Got Talent, bol už viac ako desaťročie ženatý s Kristen a pár mal syna a dcéru, ktorí študovali na strednej škole. Kristen však odišla, ale stále s ním zostala v kontakte kvôli deťom, potom si všimla, že sa stratil v roku 2014, ale po niekoľkých dňoch ho našiel.

Údajne mal problémy s alkoholom, pretože jeho kariéra sa ukázala ako absolútny chaos. Neexistujú žiadne informácie, či sa Kristen oficiálne rozviedla s Kevinom, alebo sa len rozišli na dobu neurčitú. Od roku 2020 nenasledovali žiadne aktualizácie po rozhodnutí Kristen opustiť Kevina.

Záľuby, obľúbené veci a zaujímavé fakty

Jeho prvý album, od ktorého Kevin mal veľké nádeje, bol vydaný v deň jeho menín – Deň svätého Patrika, 17. marca 2010. Patrickovi Kevinovi však veľa šťastia nepriniesol. V exkluzívnej epizóde „10 Year Anniversary Special“ šou America's Got Talent, odvysielanej 29. júla 2015, Piers Morgan povedal, že Kevin Skinner bol stále jeho obľúbeným interpretom spomedzi všetkých účastníkov.

Vzhľad, štýl oblečenia

Kevin má krátke hnedé vlasy a sivé oči. Je vysoký 6 stôp (1,83 m), ale jeho aktuálna váha a vitálne štatistiky nie sú momentálne k dispozícii. Čo sa týka štýlu oblečenia, ako správny country spevák najradšej nosí vzorované košele a džínsy.

Čistý majetok a plat

Od roku 2020 sa Kevinov čistý majetok odhaduje na menej ako 1 milión dolárov , keďže už mal štvrtinu výplat zo svojej ceny v talentovej šou, ktorú sa rozhodol vložiť do renty. Keďže sa jeho kariéra nevyvíjala tak, ako chcel, je ťažké povedať, či jeho čistý majetok porastie, alebo aspoň zostane stabilný.