Čo sa stalo Jensenovi Daggettovi? čo robí teraz?

ObsahKto je Jensen Daggett?

Jensen Daggett sa narodila v Connecticute v USA 24. júla 1969 – jej znamenie zverokruhu je Rak a má americkú štátnu príslušnosť. Je to bývalá herečka , možno stále najznámejší pre stvárnenie hlavnej postavy Rennieho vo filme slasher Friday the 13th Part VIII: Jason Takes Manhattan z roku 1989, v ktorom si zahrali aj Scott Reeves, Barbara Bingham a Peter Mark Richman. Príbeh sleduje niekoľko študentov stredných škôl, ktorí navštevujú posledný ročník, ktorí sú na výlete na Manhattane – film bol nominovaný na dve ceny.

Čo sa jej stalo a čo robí teraz?

Jensen odišla z herectva v roku 1999 a odvtedy vedie pokojný život v Los Angeles – k herectvu sa vrátila až v roku 2011, aby sa objavila v dvoch epizódach televízneho seriálu.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Všetko najlepšie k narodeninám Jensen Daggett #jensendaggett #piatok13.časť8 #jasontakesmanhattan #herečka #happybirthday

Príspevok zdieľaný používateľom Profesor Wagstaff / Ryan (@the_midwest_monsters) 24. júna 2020 o 8:48 PDT

Dnes sa drží mimo pozornosti médií a už niekoľko rokov neposkytla žiadne rozhovory.

Raný život a vzdelanie

Jensen bola vychovaná spolu so svojou mladšou sestrou v Connecticute, ich matkou, ktorá bola učiteľkou klavíra, a ich otcom, ktorý pracoval v divadle, ale nebol hercom. Jensen sa začala zaujímať o herectvo vo veku siedmich rokov po tom, čo videla svoju prvú hru v rovnakom divadle, kde pracoval jej otec, a približne v rovnakom čase začala navštevovať hodiny herectva. začala navštevovať strednú školu Agoura so sídlom v Agoura Hills v Kalifornii. V roku 1987 zmaturovala a potom sa presťahovala do Hollywoodu, kde študovala herectvo na konzervatóriu Stelly Adlerovej, ktoré v roku 1991 ukončila s titulom bakalár múzických umení.

Úlohy v televíznych seriáloch

V televíznom seriáli debutovala v roku 1990, keď stvárnila Ashley v epizóde Awomp Bomp Aloobomp Aloop Bamboom z kriminálneho seriálu 21 Jump Street a nasledujúci rok stvárnila Jennifer Arenberg v epizóde Hello Goodbye z historickej vojnovej série. Čínska pláž.

Nasledujúce role Jensen v seriáli boli vo filmoch Teech v roku 1991 a Melrose Place v roku 1992, potom v roku 1993 hosťovala. v epizóde Flesh and Blood krimiseriálu Body of Evidence s Georgeom Clooneym a Kate McNeilovou v hlavných úlohách, ktorý sleduje pár detektívov vrážd pracujúcich na prípadoch vo veľkom meste.

V roku 1993 bola pozvaná, aby hosťovala v jednej epizóde niekoľkých seriálov, vrátane kriminálneho seriálu South Beach, akčného dobrodružného komediálneho seriálu The Adventures of Brisco County, Jr., a romantického komediálneho seriálu Krok za krokom. V roku 1994 hosťovala Jensen v epizóde Krstný otec seriálu Matlock a potom hrala svoju prvú hlavnú postavu Dr. Katie Cooper v dramatickom seriáli Medicine Ball, ktorý odvysielal svojich deväť epizód v roku 1995. V seriáli si zahrali aj Timothy Omundson a Darryl Fong a sleduje tím mladých lekárov pracujúcich v nemocnici v Seattli pod vedením Dr. Douglasa McGilla.

V roku 1995 sa Jensen objavil v epizóde Last Chance zo série „Strange Luck“ a hral v štyroch epizódach komediálneho seriálu Home Improvement.

V roku 1997 hrala Charlieho McCarthyho v šiestich epizódach komediálneho seriálu The Single Guy, ako aj Dr. Janey Markle v štyroch epizódach dramatického seriálu L.A. Firefighters.

Niektoré z neskorších Jensenových úloh v televíznych seriáloch boli v epizóde The Big Vent romantického komediálneho seriálu Will & Grace v roku 1999, epizóde Passages romantického komediálneho seriálu Get Real tiež v roku 1999 a epizódach Sparrow's Birthday a Pilot komédie. séria Cynický život Harper Hall v roku 2011.

Úlohy vo filmoch

Úloha Jensen vo filme Friday the 13th Part VIII: Jason Takes Manhattan bola tiež jej debutovým filmovým vystúpením a jej nasledujúca rola bola v dramatickom filme Majority Rule v roku 1992, v ktorom stvárnila vedľajšiu postavu Lucy.

V tom istom roku bola pozvaná, aby sa objavila ako roztlieskavačka v romantickom komediálnom filme Opačné pohlavie a ako s nimi žiť.

Rok 1993 videl jej hviezdu ako Dana Shoreham po boku Cheryl Ladd, Jamesona Parkera a G.W. Bailey dovnútra filmový triler Dead Before Dawn , ktorá nedokázala vzbudiť veľkú pozornosť a zahrala si aj Karen Prescott v dobrodružnom rodinnom filme Spies, ktorý režíroval Kevin Connor a napísal Thomas Hood. O tri roky neskôr, v roku 1996, sa Jensen objavila ako Maj. Melissa Hill v komediálnom sci-fi filme Project: ALF av nasledujúcom roku stvárnila Dr. Valerie Brennanovú vo sci-fi thrilleri Asteroid, ktorý získal slabú kritiku.

Dve z najnovších rolí Jensena vo filmoch boli v komediálnom športovom filme Major League: Back to the Minors v roku 1998 a v romantickej komédii Telling You v roku 1999.

Miluj život a manžela

Jensen sa od začiatku svojej hereckej kariéry nevyjadrila k žiadnym mužom, s ktorými by mohla chodiť, ale predpokladá sa, že predtým, ako stretla Marca Chemlu, neslávneho muža, o ktorom sa hovorí, že je podnikateľ a obchodník, mala niekoľko vzťahov. .

Tí dvaja sa vzali na malej ceremónii, na ktorej sa zúčastnili ich najbližší priatelia a rodina niekedy v 90. rokoch, a krátko po tom, čo Jensen porodila ich prvé dieťa, po dvoch rokoch porodila ich druhé dieťa. Jensen sa potom rozhodla zamerať na svoju rodinu a výchovu svojich detí, a preto sa začala objavovať vo filmoch a televíznych seriáloch menej často.

S verejnosťou nezdieľala veľa podrobností o svojom súkromnom živote, a preto sa o jej deťoch veľa nevie.

Od augusta 2020 je Jensen vydatá za Marca Chemlu a majú spolu dve deti.

Koníčky a záujmy

Jensen je tak trochu shopoholička, keďže rada chodí nakupovať oblečenie aspoň raz do týždňa, hoci keď bola mladšia, chodila nakupovať až sedemkrát do týždňa.

Má rada chutné jedlá a vyskúšala mnoho kuchýň, pričom jej najobľúbenejšie je pikantné maďarské jedlo.

Jensen rada cestuje a bola po celých USA, väčšinu času trávila v New Yorku, Kalifornii a na Floride. Dovolenkovala aj v niekoľkých európskych krajinách vrátane Francúzska, Grécka a Chorvátska.

Rada počúva starú jazzovú a bluesovú hudbu, pretože jej pomáha relaxovať po dlhom dni, a tiež rada pozerá filmy, pričom medzi jej obľúbené patria Sleepless in Seattle, Good Morning Vietnam a animovaný film Aladdin.

Jensen bola vo svojich 20 a 30 rokoch fyzicky veľmi aktívna, každý týždeň trénovala v telocvični a venovala sa rôznym športom, pričom dokázala zabehnúť aj niekoľko kilometrov.

Vek a výška

Jensen má 51 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, jej výška je 5 stôp 6 palcov (1,68 m) a váži okolo 130 libier (58 kg).

Od augusta 2020 sa jej čistý majetok odhadoval na viac ako 200 000 dolárov.