Čo sa stalo Ethanovi Dolanom? Koľko má rokov? Vek, výška

Ethan Dolan je online celebrita, influencer a podnikateľ, narodený 16. decembra 1999 v New Jersey, USA. Je známy tým, že je bývalým tvorcom obsahu Vine a svojím kanálom YouTube Dolan Twins, na ktorom zverejňuje videá so svojím bratom.

ObsahSkorý život

Nie je veľa informácií o ranom živote Ethana Dolana, vrátane jeho vzdelania. Je synom Lisy a Seana Dolanovcov, má staršiu sestru Cameron a jeho dvojča sa volá Grayson. Jeho rodina je írskeho pôvodu.

Po boku svojho brata sa Ethan od útleho veku začal venovať wrestlingu, čo mu pomohlo udržať si dobrú fyzickú kondíciu a priviedlo ho k účasti na významných súťažiach.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný používateľom ᴇᴛʜᴀɴ ᴅᴏʟᴀɴ (@ethandolan)

Kariéra

Tvorca obsahu

V máji 2013 Ethan a jeho brat Grayson začali zverejňovať videá do už neexistujúcej aplikácie Vine s krátkymi klipmi. Obsah ich ochrannej známky pozostával väčšinou z komédie, čo im pomohlo získať viac ako šesť miliónov sledovateľov až do čiastočného zatvorenia stránky v roku 2017.

V roku 2014 bratia dvojčatá vytvorili kanál YouTube s názvom Dolan Twins, na ktorom zdieľali podobný obsah ako na Vine, hoci formát bol odlišný. Trochu očakávaný úspech Ethana a jeho brata na tomto webe ich priviedol v roku 2016 k tomu, že sa vydali na svetové turné 4OU a získali niekoľko ocenení vrátane kategórií Choice Web Star a Choice YouTuber na Teen Choice Awards.

Ethan a jeho brat uverejňovali videá na YouTube dôsledne štyri roky, potom si v marci 2018 dali od platformy krátku prestávku s vyhlásením, že sa chystajú preformulovať kreatívne spôsoby kanála. V máji toho roku ukončili svoju prestávku a oznámili, že sú súčasťou série YouTube The Sister Squad spolu s ďalšími slávnymi tvorcami obsahu Emmou Chamberlain a Jamesom Charlesom.

V októbri 2019 bratia oznámili, že obsah ich kanála sa určite zmení, pretože mali pocit, že už nereprezentuje ich osobnosti a ovplyvňuje ich emocionálnu pohodu a duševné zdravie.

Toto náhle oznámenie bolo spôsobené smrťou ich otca začiatkom roka 2019, čo malo za následok niekoľko zmien v spôsobe videnia života bratov, ako Ethan vysvetlil vo videu. Je čas pohnúť sa : „Keby sme nenatáčali video každý týždeň, mohli by sme tráviť viac času s rodinou v čase, keď nás potrebovali“.

Wakeheart

I'm 2019 Ethan a jeho brat Grayson vydali svoju značku vôní Wakeheart, ktorá predstavila dve vône a dosiahli s ňou obrovský komerčný úspech. V roku 2020 dvojčatá vydali prvú kolekciu značky s názvom Enterlight, ktorá obsahovala tri vône osobne vyvinuté bratmi.

Ethan hovoril o tomto míľniku v jeho kariére časopis NYLON o tom: „Časť dôvodov, prečo sme si vybrali vôňu, je dôvera, ktorú môže u jednotlivca vyvolať. Pre nás to bol dôkaz nás samých zakaždým, keď sme mali na sebe určité vône, cítili sme sa ako naše najväčšie. Naším hlavným cieľom pri vytváraní tejto spoločnosti bolo teda to, aby sme sa o túto dôveru mohli podeliť s našimi divákmi a ľuďmi, na ktorých nám záleží a ktorých si tak vážime.

Osobný život

Čo sa stalo Ethanovi Dolanom?

V auguste 2018 mal Ethan Dolan nehodu na svojej motorke. Hoci udalosť nebola vážna, niekoľko dní sa zotavoval v nemocnici a rozhodol sa prestať jazdiť na bicykli.

png

Podelil sa o svoje myšlienky o nešťastnej udalosti na jeho Twitter účet , priznávajúc, že ​​je vďačný, že je nažive: „Dostal som sa do peknej posratej nehody na motorke... Som úplne v poriadku. Tak nejako. Uvedomujem si, že bez ohľadu na vaše schopnosti sa môže stať čokoľvek. Vo všeobecnosti sa môže stať čokoľvek, užite si každý deň a buďte vďační, že ste tu.

Momentálne je Ethan v dobrom zdravotnom stave a je stále aktívny na svojich účtoch na sociálnych sieťach a na YouTube.

Romantické vzťahy

V roku 2018 bol Ethan Dolan romanticky spojený s youtuberkou Emmou Chamberlainovou. Ani jeden z nich však uvedené fámy nekomentoval.

Nedávno, v roku 2020, sa povrávalo, že Ethan chodil s austrálskou influencerkou Kristinou Alice, ktorá sa objavila ako jeho romantický záujem v hudobnom videu Club Sport s názvom Hawaiian Party, ktorý režíroval on a jeho brat.

Aj keď sa spočiatku vzťah medzi nimi zdal len ako fanúšikovská fáma, Ethan a Kristina boli spozorovaní, ako sa spolu stretávajú na pláži a zdieľali príbehy na Instagrame z rovnakého miesta. Fanúšikovia Ethana, zaujatí rôznymi zhodami okolností, sa pýtali na jeho vzťah vo videu Addressing About Us, v ktorom potvrdil, že je v „zaviazanom vzťahu“.

Napriek tomu, že nepotvrdili totožnosť jeho priateľky, jeho fanúšikovia chceli potvrdiť, že Kristina je jeho súčasná partnerka: „Dievča, s ktorým sa pobozkal v hudobnom videu. Myslím, že to už vie každý. Ako čítať miestnosť,“ napísal jeden z jeho fanúšikov na Twitteri.

Keď sa Ethan rozhodol, že je čas ukázať svoju lásku zvyšku sveta, začal uverejňovať fotky s Kristinou na svojich sociálnych sieťach a ona sa objavila v živom videu Dolan Twins, počas ktorého povedala, že pocestuje do USA navštíviť Ethana. .

V októbri 2020 dolanské dvojičky zverejnili VLOG na svojom kanáli , ukazujúc Kristínin príchod do USA: „Nebudem klamať, je to neskutočný pocit, už sú to asi štyri mesiace, čo sme sa nevideli, a ja som nemal ani poňatia, kedy sa budeme môcť vidieť. znova.“

Vo videu sa tiež podelil o informácie o svojich plánoch presťahovať sa do Austrálie, aby mohol stráviť viac času s Kristinou: „Požiadal som o pobyt, ale moja žiadosť sa stále posudzuje. Kvôli pandémii COVID-19 sa jej našťastie podarilo získať výnimku, aby sem mohla cestovať na návštevu, a neviem, ako sa to sakra stalo, ale som nesmierne požehnaný.

Odvtedy Ethan na svojich účtoch na sociálnych sieťach zdieľal rôzne fotky seba a svojej priateľky.

Otcova smrť

Ethanov otec zomrel 19. januára 2019 vo veku päťdesiatich rokov na komplikácie súvisiace s rakovinou.

životný štýl

V septembri 2019 si Ethan a jeho dvojča Grayson kúpili sídlo v Hollywoode za 2,5 milióna dolárov a zanechali za sebou svoj predchádzajúci dom v Encino. Uvádza sa, že ich nový dom je luxusný so štyrmi spálňami, rôznymi vymoženosťami a priestranným dvorom.

Čo sa týka jeho osobnej starostlivosti, v roku 2020 si Ethan Dolan začal osvojovať vegánsky životný štýl premýšľal o svojich bývalých stravovacích návykoch z morálneho hľadiska: „Keď som sedel nad touto myšlienkou, uvedomil som si, že to jednoducho odoberá zvieratám práva na slobodný život.

Ja osobne som nikdy nedokázal zabiť zviera, takže som nedovolil, aby to za mňa urobili iní ľudia a potom som si ich len tak kúpil v obchode alebo reštaurácii.“

Zmena bola pre neho jednoduchá, ako prezradil na an príspevok na Instagrame : „Prechod od konzumácie čohokoľvek, čo som chcel, k prísnemu vegánstvu bol v skutočnosti bezproblémový a jedna z najjednoduchších vecí, aké som kedy urobil. Bavilo ma nájsť svoje nové obľúbené jedlá a vegánske alternatívy mojich starých obľúbených. Je to dobrý pocit vedieť o všetkom, čo dávam do svojho tela, a presne o tom, ako sa budem cítiť. Je to tiež dobrý pocit, keď viem, že to vraciam planéte, ktorá mi dala tak veľa.“

Ethan Dolan ❤️#crush #dolantwins 🤤 #ice #sladký

pridané Dolanské dvojičky na štvrtok 15. decembra 2016

S pocitom, že potrebuje zvýšiť povedomie o stravovacích návykoch, Ethan často zdieľa vegánske recepty na svojich účtoch na sociálnych sieťach.

Koľko má rokov?

V októbri 2020 má Ethan Dolan 20 rokov.

Čistá hodnota

Ethan Dolan má odhadovanú čistú hodnotu 3 milióny dolárov, čo je výsledok jeho práce ako YouTubera, tvorcu obsahu Vine a pre svoju značku Wakeheart.

Fyzický vzhľad

Ethan Dolan má dobre stavaný vzhľad a jeho tvár je často popisovaná ako pekná. Je vysoký 5 stôp 9 palcov (1,80 m) a váži približne 160 libier (73 kg).

Zaujímavosti

  • On a jeho brat sú z Washington Township.
  • Jeho znamením zverokruhu je Strelec.
  • Je priateľom s Jeffree Starom.
  • Spolu so svojím bratom Ethan začiatkom roka 2020 spustil podcast s názvom Deeper with the Dolan Twins.

Ethan trpí ťažkým akné, stavom, ktorý má otvorene hovoril na svojich sociálnych sieťach po tom, čo dostal rôzne zlomyseľné komentáre týkajúce sa jeho vzhľadu: ‚Ak máte problémy so svojou pokožkou, bez ohľadu na to, aké vážne sú vaše choroby... povzbudzujem vás, aby ste ju prijali.‘

Ethan a jeho brat Grayson založili po smrti svojho otca nadáciu na povedomie o rakovine.