Čo sa stalo Ellen Muth? Kde je teraz? Životopis

ObsahČo sa stalo Ellen Muth a kde je dnes? Wiki Bio

Ellen Anna Muth sa narodila v Milforde, Connecticut, USA, dňa 6. marca 1981 , takže jej znamenie zverokruhu sú Ryby a má americkú národnosť. Je to herečka, ktorá si získala uznanie po tom, čo hrala ako Georgia ‚George‘ Lass v komediálnom dramatickom seriáli Dead Like Me, v ktorom si zahrali aj Callum Blue a Jasmine Guy a ktorý sleduje dievča, ktoré zomiera a stáva sa z neho smrť.

Zdá sa, že Ellen sa za posledných pár rokov neobjavila v jedinom filme alebo televíznom seriáli, ale skôr sa zameriava na preteky rýchlych áut.

Ellen Muth podpísala 8×10 (TTM)

pridané Moja zbierka na Pondelok 9. februára 2015

Detstvo a vzdelanie

Ellen vyrastala v Milforde jej matka Rachel Muth, ktorá bola herečkou, a jej otec doktor Erich Muth ktorý je najslávnejším optikom v USA – kedysi bol národným optikom roka a Smithsonian Museum má celý sektor, ktorý daroval, zatiaľ čo ďalšie múzeum nesie jeho meno.

Ellen navštevovala verejnú strednú školu, kde sa začala zaujímať o herectvo, a tak ju jej matka vzala na prvý konkurz, keď mala 14 rokov. V tom čase účinkovala vo všetkých predstaveniach organizovaných na jej škole a bola aj fyzicky aktívna. rôzne športy. V čase, keď maturovala, stretla slávnu americkú herečku Marlo Thomasovú, ktorá pozvala Ellen študovať herectvo na The Lee Strasberg Institute na plné štipendium.

Ellen v roku 2003 absolvovala bakalársky titul v odbore výtvarných umení.

Úlohy vo filmoch

Ellen debutovala vo filme v psychologickom thrilleri Dolores Claiborne v roku 1995 vo veku 14 rokov a za svoj výkon získala cenu Medzinárodného filmového festivalu v Tokiu za najlepšiu herečku vo vedľajšej úlohe. V roku 1999 stvárnila Constance v komediálnej dráme The Young Girl and the Monsoon a bola odmenená cenou Amerického filmového inštitútu (AFI) za najlepšiu herečku, pričom v tom istom roku hrala Rachel in Only Love. V roku 2000 sa objavila vo filme The Truth About Jane and Cora Unashamed.

Potom sa objavila vo filmoch Rain v roku 2001, A Gentlemen's Game v roku 2002 a Tofu the Vegan Zombie vo filme Zombie Dearest v roku 2007 a potom bola pozvaná hrať v troch krátkych filmoch Jack N Jill v roku 2008, Dead Like Me: Life After Death. v roku 2009 a Rose and Violet v roku 2011.

Dve z posledných účinkovania Ellen vo filmoch boli vo filmoch Margarine Wars a Rudyard Klipling's Mark of the Beast, obe vydané v roku 2012.

Vystúpenia v televíznych seriáloch

Ellen debutovala v televíznom seriáli v roku 1997, keď stvárnila Adele Green v epizóde Thrill z policajného procedurálneho a právneho seriálu Law & Order.

V roku 2000 bola pozvaná, aby hosťovala v troch sériách – The Beat, Law & Order: Special Victims Unit a Normal, Ohio, potom v roku 2003 začala stvárňovať Georgiu vo filme Dead Like Me a bola nominovaná na cenu Saturn za najlepšiu Herečka v televízii a za Satelitnú cenu za najlepšiu herečku v televíznom seriáli Dráma za jej výkon.

Dva z posledných účinkov Ellen v seriáli boli v epizóde Nevhodnej webovej stránky zo sitcomu Už sme tam? a v dvoch epizódach psychologického hororového seriálu Hannibal v roku 2013.

Milovať život a priateľa

Objavili sa fámy Internet koluje o tom, že populárna herečka je lesbička, pretože stvárnila niekoľko tínedžerských gay postáv, no verí sa, že Ellen je jednoducho dobrá herečka a je heterosexuálka (alebo bisexuálka).

V roku 2004 začala chodiť s Jeffreym Donovanom, známym hercom známym pre stvárnenie Michaela Westerna v seriáli Burn Notice, ale to trvalo menej ako rok – Michael je dnes ženatý s Michelle Woods a majú spolu dcéru Claire a syna Lucasa. Zdá sa, že Ellen je od rozchodu s Jeffreym slobodná, nevydala sa a nemá deti.

Jeffrey Thomas Donovan sa narodil v Amesbury, Massachusetts USA, 11. mája 1968 – jeho znamenie zverokruhu je Býk a má americkú národnosť. Po boku svojich dvoch bratov ho vychovávala ich matka Nancy Matthewsová, keďže ich otec odišiel, keď boli chlapci ešte bábätká, a rodina bola veľmi chudobná. Jeffrey našiel pohodlie v herectve, keď navštevoval Amesbury High School, a potom študoval na Bridgewater State College, nakoniec prešiel na University of Massachusetts v Amherste a v roku 1990 promoval s titulom bakalár umenia v odbore dráma, zatiaľ čo získal titul Master of Fine Arts. v divadle na Tisch School of the Arts na New York University.

Dnes je Jeffrey najznámejší tým, že hrá v seriáloch ako American Bikers, Burn Notice a Shut Eye.

Záľuby a iné záujmy

Ellen rada hrá postavy, ktoré sú jej úplným opakom, pretože si užíva výzvy a precvičuje si svoje schopnosti. Vo voľnom čase rada číta a jej obľúbenou spisovateľkou je Agatha Christie, pretože miluje detektívne kriminálne príbehy – dve z jej obľúbených kníh sú Vražda v Orient Expresse a Smrť na Níle. Ellen uviedla, ako by sa chcela stať spisovateľkou, keď skončí s hereckou kariérou.

Ellen sa zaujíma o všetky druhy umenia, baví ju kreslenie, sochárstvo s hlinou, ale aj pretekanie.

Navštevovala školu Skip Barber Racing School v Braseltone v štáte Georgia, ktorá patrí medzi päť najväčších závodných škôl na svete, a jazdí na šesťrýchlostnej SS. Ellen je členkou dvoch spoločností s vysokým IQ, Intertel a Mensa. Je veľkou milovníčkou zvierat a zberateľkou barmských mačiek. Má svoje obľúbené herečky a hercov. z ktorých niektoré sú Natalie Portman, Anne Hathaway a Robin Williams, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú V ako Vendeta, Jeden deň a Patch Adams.

Vzhľad a čistý majetok

Ellen má 39 rokov. Má dlhé blond vlasy a hnedé oči, je vysoká 5 stôp (1,6 metra) a váži približne 53 kg. Od apríla 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 3 milióny dolárov.