Čo sa stalo Elize Huttonovej? kde je dnes? Wiki

Eliza Hutton je americká filmová asistentka, narodená 9. februára 1964 v Kansase, Missouri, USA. Je všeobecnejšie známa svojím romantickým vzťahom so zosnulým hercom Brandonom Leem.

ObsahSkorý život

Podrobnosti o ranom živote Elizy Huttonovej nie sú známe, takže neexistujú žiadne informácie o jej rodine a vzdelaní.

Strednú školu vraj zmaturovala v roku 1981. Po skončení univerzity sa presťahovala do Kalifornie.

Kariéra

Hollywood

Eliza pracovala ako súčasť štábu niekoľkých hollywoodskych produkcií. Jej kariéra začala v polovici 80. rokov a predĺžila sa do začiatku 2010.

Jej prvá známa práca ako kastingová asistentka bola v roku 1989 vo filme Arena, ktorý režíroval Peter Manoogian a v hlavnej úlohe s Dannym Bilsonom. Tento sci-fi film sa zameriava na Steva Armstronga, človeka pracujúceho v reštaurácii medzihviezdnej arény.

Veci sa pre neho skomplikujú, keď ho vyhodia z práce, a ako spôsob, ako získať peniaze, stane sa bojovníkom.

Nasledujúci rok Eliza pracovala na natáčaní Die Hard 2, v hlavnej úlohe s Bruceom Willisom a režírovanom Rennym Harlinom. Príbeh filmu sa sústreďuje na Johna McClanea, ktorý je detektívom newyorskej polície s hlbokým zmyslom pre spravodlivosť. V tom istom roku opäť pracovala ako asistentka pre Harlina, tentoraz vo filme The Adventures of Ford Fairlane s Andrewom Dice Clayom v hlavnej úlohe.

V roku 1991 sa stala redaktorkou príbehov pre Stillwater Productions, až kým v roku 1993 neopustila svoju pozíciu v uvedenej spoločnosti a začala pracuje ako asistentka pre Brandona Leeho vo filme The Crow, v ktorom hral. Túto drámu a fantasy film režíroval Alex Proyas a rozpráva príbeh Erica Dravena, hudobníka, ktorý sa vracia z posmrtného života, aby pomstil vrahov svojej bývalej snúbenice.

Na ceste k nájdeniu spravodlivosti sa postaví a porazí aj svojich vlastných vrahov, čím vytvorí pouličnú legendu ako strážca, ktorá ho čoskoro privedie k nájdeniu Top-Dollara, vodcu nebezpečného gangu.

Po niekoľkých rokoch bez práce vo svete zábavy pracovala Eliza v roku 1999 ako asistentka kastingu vo filme Dill Scallion, ktorý režíroval a napísal Jordan Brady a v hlavnej úlohe s Billym Burkeom. Tento film sa sústreďuje na vodiča autobusu, ktorého život sa obráti naruby, keď sa stane country spevákom.

Eliza Hutton nepracovala v žiadnej produkcii viac ako desať rokov až do roku 2011, keď sa opäť objavila v Hollywoode. Tentoraz ju najali ako asistentku herca Kiefera Sutherlanda, ktorý bol v tom čase hlavným hrdinom akčnej drámy Vyznanie. Príbeh tejto série sa zameriava na kňaza a nájomného vraha, ktorí sa náhodou stretli v kostole. Počas svojich desiatich epizód The Confession skúma množstvo konceptov týkajúcich sa ľudského života a definície dobra a zla.

Nie je známe, či Eliza Hutton pokračovala v hľadaní zamestnania v Hollywoode, pretože od roku 2011 nebola uznaná v žiadnej produkcii. Jej súčasná práca nie je známa.

Kto bol zosnulý snúbenec Elizy Hutton Brandon Lee?

Brandon Lee bol americký herec, narodený 1. februára 1965 v Oaklande v Kalifornii. Bol jediným synom, ktorý vznikol z manželstva učiteľky Lindy Lee Cadwellovej a Brucea Leeho, legendárneho bojového umelca a hollywoodskej hviezdy. Má sestru menom Shannon.

Hoci sa narodil v Oaklande, Brandon v skutočnosti vyrastal v Los Angeles, pretože jeho rodina sa tam presťahovala, keď bol dieťa kvôli profesii jeho otca ako herca. Ako sa očakávalo, Brandon sa naučil bojové umenia od raného veku podľa tréningu svojho otca. Brandon tiež strávil časť svojho detstva v Hong Kongu, kde jeho otec nakrúcal niekoľko filmov.

Po náhlej smrti svojho otca v roku 1973 zostala Brandonova rodina v Los Angeles. Pokračoval v praktizovaní bojových umení na ďalší rok, podľa sprievodcu Dana Inosanta a ďalších inštruktorov, ktorí trénovali s jeho otcom, ako sú Jeff Imada a Richard Bustillo. Očakávania kladené na Brandona ho prinútili vyvinúť problémy so svojou vlastnou identitou, čo ho priviedlo k tomu, že prestal cvičiť bojové umenia a namiesto toho sa zameral na futbal.

Brandon bol v mladosti známy svojím rebelantským postojom, ktorý nakoniec viedol k jeho vylúčeniu z Chadwick School počas posledného ročníka. Zmaturoval po absolvovaní rôznych testov rozvoja všeobecného vzdelávania na strednej škole Miraleste v tom roku.

Po ceste svojho otca sa Brandon presťahoval do New Yorku, kde sa zapísal na hereckú akadémiu. Neskôr sa presťahoval do Massachusetts, kde nastúpil na Emerson College, kde získal titul v odbore herectvo.

Kariéra

Po jeho promócii zostal Brandon Lee v Bostone a pracoval v Eric Morris American New Theatre a bol obsadený do hry Full Fed Beast.

V roku 1985 sa Brandon vrátil do Los Angeles, kde si našiel prácu ako čitateľ scenárov. Vtedy upútal pozornosť Lynn Stalmaster, ktorá ho obsadila do filmu Kung Fu: The Movie, ktorý mal premiéru v televízii vo februári 1986. V tom istom roku bol Brandon obsadený do svojej prvej hlavnej úlohy vo filme Legacy of Rage, natočené v Hong Kongu.

Nasledujúci rok bol Brandon hlavným hrdinom Kung Fu: The Next Generation, hoci projekt zostal pilotným dielom série, pretože získal slabé recenzie. V roku 1988 získal Brandon svoju prvú rolu v sérii s premiérom Ohara, v ktorej hral rolu zlého člena Yakuzy. V tom roku si zahral aj vo filme Laser Mission, ktorý sa natáčal v Namíbii, hoci film mal premiéru v USA až v roku 1990.

Koncom osemdesiatych rokov začal Brandon opäť trénovať bojové umenia, vďaka stretnutiu s Danom Inosantom, jeho bývalým inštruktorom. To ho viedlo k zlepšeniu svojich fyzických schopností, ktoré by mu dobre poslúžili pri hľadaní ďalších hereckých úloh.

Po odmietnutí návrhu hrať rolu svojho otca v životopisnom filme Dragon: The Bruce Lee Story, Brandon hral vo filme Showdown in Little Tokyo v roku 1992. Neskôr v tom istom roku sa objavil vo filme Rapid Fire, ktorý tiež prispel k vývoj príbehu filmu a bojové choreografie. Bez ohľadu na nedostatočný úspech filmu bol Brandon chválený za svoje herectvo.

Posledný film, smrť a dedičstvo

Koncom roku 1992 bol Brandon Lee obsadený do hlavnej úlohy vo filme The Crow, založenom na homonymnom komikse, ktorý vytvoril James O'Barr. Počas natáčania filmu Brandon predviedol svoje zručnosti v bojových umeniach, aby čo najlepšie vykreslil pomstychtivé úmysly svojej postavy Erica Dravena.

Nasleduj svoje srdce. Šťastný piatok!

pridané Brandon Lee na Piatok 10. júna 2016

Brandon a zvyšok tímu sa však sústredili na to, aby dali filmu jedinečné zameranie, aby si zachoval mystické vlastnosti pôvodného príbehu, namiesto zamerania na superhrdinu, ako to bolo obvyklé v akčných filmoch.

Bohužiaľ, toto bol posledný film, v ktorom sa Brandon objavil, pretože bol počas natáčania náhodne zastrelený – 31. marca 1993 bol vyhlásený za mŕtveho v nemocnici v Severnej Karolíne.

V čase jeho smrti bolo natáčanie filmu The Crow takmer hotové. Scény, ktoré Lee nenakrútil, zahrali herci Jeff Cadiente a Chad Stahelski a film bol vo svojej premiére venovaný Brandonovi a Elize.

Natáčanie filmu The Crow sa zrejme nedokončí podľa petície jeho režiséra Alexa Proyasa, ktorý bol o tom sporný.

Brandonova matka Linda a Eliza Hutton však dali produkčnému tímu ich schválenie pokračovať: ‚Začal nad tým uvažovať len preto, že ho (Proyasa) oslovila Eliza a neskôr celý štáb a herci.‘

Elizin osobný život

Romantika s Brandonom Leem

Brandon a Eliza sa zoznámili, keď pracovala ako asistentka režiséra Rennyho Harlina v roku 1991. Čoskoro začali vzťah a v tom roku začali spolu žiť v Beverly Hills.

Brandon požiadal Elizu o ruku počas cesty do Talianska a mali sa vziať 17. apríla 1993 v Ensenade v Mexiku, predtým navštívili uvedenú krajinu, aby dohodli posledné detaily svojej svadby. Počas ich pôsobenia tam manželia dostali darčeky od mnohých fanúšikov.

Čo sa stalo Elize Huttonovej? kde je dnes?

Neexistujú žiadne oficiálne informácie o tom, kde sa Eliza Hutton nachádza po smrti Brandona Leeho. Povráva sa, že sa vydala niekoľko rokov po jeho smrti, hoci to nebolo potvrdené.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný používateľom Showdown in Little Tokyo (@showdown_in_little_tokyo)

Čistá hodnota

Eliza Hutton má odhadovanú čistú hodnotu 500 000 dolárov, čo je výsledkom jej práce v rôznych hollywoodskych produkciách.

Fyzický vzhľad

Eliza Hutton je žena bieleho etnika. Má nádherné rysy a hnedé vlasy. Je vysoká 5 stôp a 10 palcov (1,77 m), no jej hmotnosť nie je známa.

Zaujímavosti

Podľa vyhlásení Brandonovej sestry Shannon je Eliza blízkym priateľom rodiny.

Ona a Brandon si adoptovali niekoľko pouličných mačiek.

Priatelia ju volali Lisa.

Údajne nebola v skutočnosti najatá ako Brandonova asistentka počas natáčania filmu The Crow, aj keď nakoniec bola ako taká pripísaná kvôli jej dlhodobej prítomnosti na scéne filmu.

Brandon bol do Elizy hlboko zamilovaný a často ju opisoval ako svoju ‚nesmrteľnú spriaznenú dušu‘.