Čo sa stalo Deborah Foreman? Kde je teraz? Wiki

ObsahKto je Deborah Foreman?

Deborah Lynn Foreman sa narodila 12. októbra 1962 v Montebello v Kalifornii v USA a je herečkou na dôchodku, ktorá sa preslávila najmä prácou v 80. rokoch. Hrala po boku Nicolasa Cagea vo filme Valley Girl a objavila sa aj v rôznych hororových filmoch dekády, čím dosiahla titul „kráľovná kriku“.

Čistá hodnota Deborah Foremanovej

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Deborah Foreman odhaduje na viac ako 400 000 dolárov, ktoré zarobila úspešnou kariérou v zábavnom priemysle, ktorá trvala tri desaťročia, hoci sa od roku 2007 neobjavila v žiadnych nových projektoch.

PREDKÁŽKA DEBORAH (NARODENÁ 12. OKTÓBRA 1962)

pridané Papierové dievčatá na Štvrtok 12. októbra 2017

Pred koncom svojho pôsobenia v šoubiznise sa objavila v rôznych nízkorozpočtových nezávislých filmových projektoch.

Raný život a začiatky kariéry

Zatiaľ čo Deborah vyrastala v Kalifornii, jej rodina sa počas jej mladosti presťahovala, pretože jej otec bol pilotom americkej námornej pechoty. Najdlhšie žila v Arizone a Texase. Počas svojej mladosti bola veľmi hanblivá, a to podnietilo jej rodičov, aby ju zapísali do modelingovej školy. To jej pomohlo, keď nabrala viac sebavedomia na strednej škole, kde sa stala roztlieskavačkou a mala dobré známky.

Na konci stredoškolského štúdia ju objavil fotograf a začala pracovať pre miestne noviny, čo ju nakoniec priviedlo k stretnutiu s niekoľkými predstaviteľmi agentúry Wilhelmina Models, ktorí ju podpísali, aby sa stala modelkou pre ich Los. kancelária v Angeles. Presťahovala sa späť do Kalifornie a začala s modelingom pre kozmetickú spoločnosť Maybelline. Objavila sa aj v reklame pre McDonald’s, čo zase otvorilo dvere herectvu, pretože dostala kartu Screen Actors Guild (SAG), dôkaz, že je teraz súčasťou oveľa väčšieho zábavného priemyslu v USA.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Valley Girl (Martha Coolidge, 1983) #nicolascage #deborahforeman Vďaka @shakethe80s

Príspevok zdieľaný používateľom Filmy, na ktoré som zabudol (@moviesiforgot) 3. apríla 2020 o 14:21 PDT

Herecký prechod

Foreman, ktorá chcela preraziť v herectve, začala brať lekcie od rôznych tútorov a získala svoju prvú prácu v pilotnom diele pre The Grady Nutt Show, ktorú však nevyzdvihla NBC. Napriek tomu získala viac príležitostí a mala malé úlohy v televízii a vo filmoch. V roku 1983 sa prvýkrát objavila v situačnej komédii Family Ties, ktorá zobrazovala zmenu liberalizmu v 80. rokoch, keď americká kultúra zaujala konzervatívnejší postoj.

V roku 1983 si získala výraznú pozornosť, keď hrala vo filme Valley Girl – ktorý čerpá inšpiráciu zo Shakespearovej hry Rómeo a Júlia – spolu s Nicolasom Cageom, ktorý bol v tom čase pomerne neznámy.

Film jej pomohol získať slávu v krajine s mnohými kritikmi, ktorí si tento projekt užívali. Potom získala ďalšie projekty, vrátane úlohy vo filme Skutočný génius – v roku 1986 ju filmový kongres ShoWest, dnes známy ako Národná asociácia vlastníkov divadiel (NATO), označil za jednu z vychádzajúcich hviezd v tomto odvetví. Jej kariéra však mala určité problémy, pretože bola obsadená do niekoľkých zle hodnotených projektov.

Kráľovná Scream

V roku 1986 bol Foreman obsadený do komediálneho filmu Môj šofér v ktorom hrá postavu, ktorá sa stane vodičkou limuzíny.

Cieľom filmu bolo tvrdiť, že Valley Girl kedysi malo úspech, ale nepodarilo sa mu to dosiahnuť, pretože jej výkon získal zmiešané recenzie. Potom bola obsadená do jednej zo svojich hororových úloh na 1. apríla, jej výkon bol široko chválený, hoci samotný film nepritiahol toľko chvály, pretože mnohým sa nepáčil jeho zvrat.

Vo svojej práci v hororových filmoch pokračovala aj počas nasledujúcich rokov, s projektmi ako napr Voskovanie ktorý ju hral po boku Zacha Galligana a inšpiroval sa tichým hnutím s rovnakým názvom. Bola obsadená aj do filmu Destroyer, po boku Lylea Alzada a Claytona Rohnera v príbehu sériového vraha, ktorý unikne väzeniu a trestu smrti.

Zatiaľ čo žije v úkryte, narazí na filmový štáb a začne ničiť jeho nič netušiacich členov. Jedna z jej posledných významných úloh desaťročia bola Sundown: The Vampire in Retreat.

Záverečné projekty a odchod do dôchodku

Foremanove projekty sa s prechodom desaťročia v 90. rokoch výrazne zmenšili. Počas druhej časti svojej kariéry sa objavovala najmä v nezávislých filmových projektoch a nízkorozpočtových hororoch. Počas tohto obdobia mala niekoľko pozoruhodných projektov, vrátane filmu Lunatics: A Love Story, v ktorom si zahrala po boku Teda Raimiho a ktorý rozpráva príbeh básnika, ktorý sa učí prekonať svoje obavy a pokúsiť sa získať srdce ženy, o ktorú má záujem. v.

Hosťovala aj v televíznom seriáli MacGyver.

Jej posledné televízne vystúpenie bolo v epizóde The Marshal v roku 1995. Show vysielala na ABC a hral v nej Jeff Fahey ako titulárny americký maršal, ktorý prenasleduje zločincov po celej krajine. Potom si dala dlhú pauzu od herectva, pravdepodobne sa venovala iným rolám alebo si založila rodinu, takže sa v roku 2007 vrátila s posledným filmom Beautiful Loser.

Film rozpráva príbeh priateľov zo strednej školy, ktorí sa stretávajú po desaťročiach. Aj keď to nie je oficiálny herecký projekt, objavila sa v hudobnom videu Chce pomstu v roku 2011, predtým, než sa vráti späť do neznáma. Aj keď neprijíma žiadne nové projekty, z času na čas prijíma rozhovory.

Osobný život

Nie sú dostupné žiadne informácie o žiadnom z Deboriných vzťahov počas jej kariéry a po nej. Predpokladá sa, že sa vydala a založila si rodinu, ale nedostatok akýchkoľvek verejných vystúpení od jej odchodu do dôchodku viedol väčšinou k špekuláciám.

Nemá žiadne účty na sociálnych sieťach. Kedysi bola spájaná s jej kolegom z Valley Girl Nicolasom Cageom, ale povesť bola rýchlo zostrelená, keď pár pracoval na iných projektoch.

Aj keď sa dá povedať, že jej záujem o herectvo rokmi opadol, je pravdepodobnejšie, že jej kariérny postup brzdili slabé scenáre a výkony, čo viedlo k tomu, že jej akcie v Hollywoode klesali. Keďže v poslednej časti svojej kariéry nemala vyhliadky na žiadne vysoko hodnotené filmy, rozhodla sa potichu odísť z herectva.