• Hlavná
  • Herci
  • Čo sa stalo Craigovi Kilbornovi? Čistá hodnota, manželka, výška – Bio

Čo sa stalo Craigovi Kilbornovi? Čistá hodnota, manželka, výška – Bio

Craig Kilborn je americký komik-herec, športový moderátor a televízny moderátor, ktorý je známy najmä vďaka svojmu pokerovému suchému prednesu komediálnych línií, pre svoj štýl hosťovania v The Late Late Show, ktorý sa vysielal na CBS začiatkom 2000-tych rokov. a za to, že ste bývalou moderátorkou SportsCenter na ESPN.

ObsahRaný život a rodina

Craig Lawrence Kilby Kilborn sa narodil 24. augusta 1962 v Kansas City, Missouri, USA rodičom Hiramovi Kilbornovi, ktorý bol výkonným riaditeľom poisťovne, a Shirley Kilbornovej, bývalej učiteľke. Od piatich rokov, on a jeho brat, Chris, vyrastali v Hastingse, keď sa jeho otec rozhodol presťahovať do Minnesoty.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#craigkilborn #latenight #latelateshow #dailyshow #tv #90s #2000s

Príspevok zdieľaný používateľom Poďme postaviť stroj času (@timemachine092) 26. apríla 2020 o 18:37 PDT

Keď vyrastal, bol na svoj vek vysoký a túto výhodu by využil na basketbalovom ihrisku namiesto v meste veľmi obľúbeného športu hokeja. Už v mladom veku vždy našiel trochu iný vkus ako jeho rovesníci z rodného mesta, vrátane počúvania nadčasového hlasu Nata Kinga Colea namiesto mladého Rea Speedwagona alebo radšej hltal modrý syr pred obľúbenými cukríkmi, ako je Milky Way. a M&M, ktoré boli vyrobené v Hastingse. Z rozhovoru pre Los Angeles Times, povedal to „Áno, mal som veľmi šťastné detstvo a v dospelosti sa to len zintenzívni. V určitom okamihu som ovládol umenie žiť.“

Miloval chvíle, ktoré trávil pozeraním Fireing Line, televíznej relácie o verejných záležitostiach, ktorú moderoval William F. Buckley Jr., so svojím otcom, a preto ho nikdy nevyburcoval politický humor ani sociálne komentáre. Povedal, že by bol rád, keby jeho politika pochádzala od intelektuálnych ľudí, nie od amatérov.

Vzdelávanie

Vyštudoval Hastings High School, kde hral vynikajúci basketbal, a získal vysokoškolské štipendium na Montana State University, kde v roku 1984 promoval s dvojitým bakalárskym titulom v odbore mediálne a divadelné umenie.

Kariéra

Prvý krok

Craig začal svoju kariéru v rádiu komentovaním jednotlivých hier v roku 1986 pre hry Savannah Spirit od CBA, ktoré trvali do roku 1987. Potom sa presťahoval do televízie a debutoval v jednej z pridružených televíznych staníc Foxu KCBA v Salinas, ktorá slúžila okresu Monterey. miestni obyvatelia Kalifornie ako športová kotva.

Ďalší úspech

V roku 1993 sa stal športovým moderátorom v SportsCenter ESPN až do roku 1996, kde sa stal známym pre svoje ikonické frázy ako „The Feel Good Edition“, „Oh, Precious“ a „Release, Rotation, Splash“.

Craig opustil svet športu a začal sa venovať televíznej relácii v neskorých nočných hodinách. V roku 1996 bol hostiteľom relácie The Daily Show Comedy Central, ktorú viedol tri roky. Pre šou vytvoril niekoľko segmentov vrátane Tancuj, tancuj, tancuj, 5 otázok a Moment pre nás, ktoré sa stali populárnymi a používali ich budúci moderátori šou. Vynieslo mu to nomináciu na Outstanding Entertainment Host od Cable ACE Award a jeho nočnú show vyhlásil americký magazín TV Guide za najlepšiu neskorú komédiu.

Keď mu CBS ponúkla prácu hosťovania a nahradil Toma Snydera v The Late Late Show, ktorá sa vysielala hneď po Late Show s Davidom Lettermanom, okamžite prijal a po hosťovaní 386 epizód v roku 1998 The Daily Show opustil. Craig ho začal hosťovať v marci 1999 a natáčal sa v Štúdiu 58 počas nasledujúcich piatich sezón, kým sa nerozhodol neobnoviť svoju zmluvu, čím všetkých nechal zmiasť svojím rozhodnutím. Prehliadka bola populárna a bola vrcholom jeho kariéry, vytvoril mnoho ikonických segmentov, ktoré boli obľúbenými fanúšikmi, ako napríklad Five Questions, Yambo a What's Up. Zo show odišiel v auguste 2004.

Craig si dal nejaký čas z televízie, ale zúčastnil sa na niektorých filmoch, vrátane remaku filmu Walta Disneyho The Shaggy Dog s Timom Allenom, Robertom Downeym Jr. a Kristin Davis v roku 2006, The Benchwarmers s Robom Schneiderom a Davidom Spadeom v roku 2006. , a Full of It s Kate Mara a Ryan Pinkston vydaný v roku 2007.

Po šiestich rokoch preč z televízie sa Craig vrátil na malú obrazovku a začal novú show s názvom The Kilborn File, ktorú vysielala stanica Fox. Neprešiel však po šesťtýždňovej skúšobnej prevádzke určenej pre televízne relácie s hlavným vysielacím časom a bol zrušený ihneď po 30.thepizóda. Prehliadka nebola pozitívne prijatá divákmi ani kritikmi.

Craig robil hlasové herectvo pre epizódu v BoJack Horseman, komediálnom kreslenom seriáli pre dospelých v roku 2015, a objavil sa v epizóde seriálu Workoholics, komediálnom seriáli vysielanom na Comedy Central v roku 2017. Mal tiež vedľajšie úlohy v niekoľkých filmoch. , vrátane The Extendables, paródie na The Expendables Sylvestra Stallona z roku 2014, a v The Bronze, športovo-komediálnej drámy z roku 2015.

Po zrušení súboru The Kilborn File nebol súčasťou žiadnej pravidelnej televíznej show a bol zriedkavo videný okrem niekoľkých hosťovaní počas televíznych špeciálov vrátane poslednej Daily Show Jona Stewarta s Jonom Stewartom v roku 2015 a rozhovoru The Rich Eisen Show pre The Rich Eisen Show. 40thvýročie ESPN v roku 2019.

Zaujímavosti

  • Keď neobnovil zmluvu s CBS Late Late Show, objavili sa všetky druhy špekulácií. Jedným z nich boli problémy s peniazmi, keďže jeden výrobca tvrdil, že žiada viac. Ďalší povedal, že Craig bol unavený, keď sa mu pri formátovaní relácie nedarilo. Craig prelomil jeho mlčanie tým, že povedal, že je unavený z komédie neskorej nočnej show a požiadavky na vytváranie spoločenských komentárov, ktoré nechcel robiť.
  • Predčasný dôchodok si užíval ľahko a hladko sa mu prispôsobil renováciou svojho sídla z 20. rokov 20. storočia. Jeho instagramový účet, ktorý si otvoril v auguste 2018, potešil mnohých jeho fanúšikov, ktorí povedali, že to bolo ako znova sledovať vintage Kilby.
  • O Craigovi sa hovorilo, že je gay, pretože nikdy nezdieľa podrobnosti o svojom osobnom živote ani o svojich sexuálnych preferenciách. Raz sa hovorilo, že po rozvode so svojou prvou manželkou sa oženil a odišiel na medové týždne na ostrov Catalina, kde masturboval celý týždeň. Jeho komediálne monológy by medzi fanúšikmi vyvolali diskusie, či je to pravda alebo nie. Povesť utíchla, keď vyšlo najavo, že sa znova oženil.

Osobný život

O jeho osobnom živote sa vie len málo, okrem toho, že sa oženil so svojou osobnou trénerkou Erin O’Brien a má s ňou syna Shepparda O’Briena a dcéru Malin O’Brien. V roku 1998 bol tiež ženatý s bývalou modelkou-herečkou Amber Smith, ale rozviedli sa v roku 2002 po tom, čo mali syna Jonathana, ešte predtým, ako sa vzali.

Vzhľad

Lewis je 6 stôp 5 palcov. (1,96 m) vysoký a váži 190 libier (86 kg). Je škótskeho pôvodu, má blond vlasy a orieškovo hnedé oči.

Čistý majetok

Podľa zdrojov Craig Kilborn má k júnu 2020 odhadovanú čistú hodnotu viac ako 7 miliónov dolárov.