Čo sa stalo Constance Shulmanovej? Vzhľad Wiki

ObsahKto je Constance Shulman a čo sa s ňou stalo?

Constance Ann Shulman sa narodila v Johnson City, Tennessee, USA, 4. apríla 1958 – jej znamenie zverokruhu je Baran a má americkú národnosť. Ona je herečka ktorý je možno stále najznámejší tým, že dal hlas jednej z hlavných postáv – Patti Mayonnaise – v animovanom dobrodružnom komediálnom seriáli Doug, ktorý vytvoril Jim Jinkins a v ktorom si zahrali aj Billy West a Fred Newman. Séria sleduje mladého chlapca, ktorý spoznáva nových ľudí a zamiluje sa, keď navštevuje šiestu triedu, a získal tri ceny, pričom bol nominovaný na ďalších sedem.

Internetom kolujú zvesti o tom, ako mohla Constance odísť z herectva, no dnes žije v Los Angeles v Kalifornii a stále je veľmi aktívna vo filmovom priemysle.

Orange Is the New Black herečka a absolventka UT Constance Shulman je dnes na akademickej pôde v divadle Clarence Brown Theatre a vyučuje hodiny pre niektorých šťastných študentov divadla.

pridané University of Tennessee, Knoxville na Utorok 28. marca 2017

Detstvo a vzdelanie

Constance bola vychovávaná v Johnson City ako jedináčik, jej otec, ktorý bol poisťovací agent, a jej matka, ktorá bola v domácnosti – rodina mala toľko peňazí, aby zaplatila účty a položila jedlo na stôl.

Constance vyrastala so záujmom o herectvo, ale rodičia ju vyzvali, aby sa zamerala na svoje vzdelanie. Strednú školu zmaturovala v roku 1976 a potom sa zapísal na University of Tennessee z ktorej v roku 1980 ukončila bakalársky titul v odbore reč a divadlo. Constance potom prišla do New Yorku a začala navštevovať divadelnú školu Circle in the Square, krátko po rozhodnutí venovať sa výlučne herectvu.

Úlohy vo filmoch

Constance debutovala vo filme v roku 1989, keď hrala Cindy Mae v komediálnom kriminálnom filme Fletch Lives, zatiaľ čo v tom istom roku stvárnila Kozmetičku v dráme Lost Angels.

V roku 1990 bola Constance obsadená ako Carly v komediálnej dráme Men Don’t Leave a potom sa objavila bez uznania v životopisnej mysterióznej dráme Zvrat šťastia. V roku 1991 hrala Nell Willis dráma Smrteľná nevinnosť , ktorý napísala aj režírovala Helene Whitney a v hlavných úlohách si zahrali Margaret Barker, David Strathairn a Blair Brown – film sleduje tri ženy, ktoré vedú adopčnú agentúru. V roku 1991 hrala Missy v kriticky uznávanej dráme Fried Green Tomatoes, ktorá bola v USA hitom, pretože získala šesť ocenení a bola nominovaná na 14 ďalších vrátane dvoch Oscarov, a o dva roky neskôr sa Constance objavila ako Tour Operator v dobrodružnej komédii. Víkend na Bernieho II.

Nahovorila Patti Mayonnaise v animovanom dobrodružnom komediálnom filme Doug's 1st Movie v roku 1999 a niekoľko z jej ďalších úloh bolo v komediálnej dráme Sweet and Lowdown, ktorú napísal a režíroval Woody Allen a v hlavnej úlohe so Seanom Pennom, komédiou A Jersey Christmas a v roku 2009 jej prvý krátky film Finding Jean Lewis napísal a režírovala Rachel Johnson.

Po šesťročnej prestávke v herectve si Constance zahrala Bishop’s Girlfriend v dráme Nasty Baby, ktorú napísal a režíroval Sebastian Silva, ktorý si vo filme tiež zahral, ​​a v roku 2016 sa objavila v komédii Better Off Single. Rok 2017 ju videl v dvoch filmoch: v komediálnej dráme Sylvio a dráme The Broken Ones. V roku 2018 hrala Constance ako Norma Shapiro v komédii Najpravdepodobnejšie na vraždu, ktorú napísal a režíroval Dan Gregor a v ktorej si zahrali aj Adam Pally a Rachel Bloom.

Tri z jej najnovších úloh vo filmoch boli v krátkej komédii Mama Jane v roku 2018, v krátkej dráme Pepi Ginsberga Miss America v roku 2019 a v dráme Central Standard z roku 2020. Constance nedávno dokončila nakrúcanie dobrodružného filmu Strawberry Mansion a krátkej komédie Žalúdočníci.

Úlohy v televíznych seriáloch

Constance debutovala v televíznom seriáli v roku 1989, keď bola obsadená do úlohy Bonnie Saylesovej v dvoch epizódach romantickej komédie The Days and Nights of Molly Dodd, v ktorej hrali Blair Brown, James Greene a Allyn Ann McLerie a ktorá je o Molly Dodd, rozvedená tridsiatnička žijúca v New Yorku – séria bola úspešná, pretože získala tri ocenenia a bola nominovaná na 17 ďalších, vrátane 11 cien Primetime Emmy.

Získala uznanie, keď bola pozvaná, aby stvárnila vedľajšiu postavu Maggie v 21 epizódach romantickej drámy Loving v rokoch 1991 a '92. O dva roky neskôr hrala Constance ako Lilly Walker v nepredanom pilotnom diele komédia Heavens to Betsy , ale pokračovala stvárnením jednej z hlavných postáv, Shelly Ray v komédii Fakulta v roku 1996, v ktorej si zahrali aj Meredith Baxter a Peter Michael Goetz.

Nasledujúce úlohy Constance v seriáloch prišli až o 18 rokov neskôr v roku 2014, keď hosťovala ako The Daycare Manager v epizóde Wednesday's Child of kriminálnej mysterióznej drámy Law & Order: Special Victims Unit. V roku 2017 počula svoj hlas Milly Sparkles v epizóde Mathmagic/The Bounce Lounge z animovaného akčného dobrodružného seriálu Star vs. Sily zla, pričom v tom istom roku hosťovala aj v epizóde Sliding Doors komédie Broad City.

Tri z najnovších úloh Constance v televíznom seriáli boli v epizóde Ilyas Surkov z kriminálnej mysterióznej drámy The Blacklist v roku 2017, v 48 epizódach kritikou oceňovanej komediálnej drámy Orange Is the New Black, ktorá získala 51 ocenení a bola nominovaná na 142 ďalších. vrátane šiestich Zlatých glóbusov a epizódy Radical Rescue z krátkeho animovaného akčného seriálu z roku 2019 OK K.O.! Let’s Be Heroes, v ktorom vyjadrila svoj hlas Dr. Sphinxen.

ocenenia

Každý rok od roku 2015 do roku 2017 získala Constance a jej kolegovia herci a herečky cenu Screen Actors Guild Award za vynikajúci výkon súboru v komediálnom seriáli za Orange Is the New Black. a boli nominovaní na rovnakú cenu v roku 2018.

Miluj život a manžela

Constance sa zoznámila s americkým hercom Reedom Birneym v roku 1993, keď natáčali do rovnakého filmu, a rok spolu chodili, kým sa k sebe nasťahovali – Reed je snáď najznámejší vďaka úlohám vo filme Štyria priatelia a seriáli House of Cards.

Dňa 7. augusta 1996 Constance porodila ich syna Ephraima Birneyho , ktorý sa stal aj hercom a je známy úlohami vo filmoch Gotham, The Americans a Exploits of Daddy B. Dcéra Constance a Reeda Gus Birney sa narodila 27. júla 1999 a je tiež herečkou, ktorá je známa úlohami v Daždivý deň v New Yorku a ja myslím na ukončenie vecí – necelý mesiac predtým, ako sa Gus narodil, sa Constance a Reed vzali na súkromnom obrade, ktorého sa zúčastnilo menej ako 10 ľudí.

Constance nehovorila o žiadnych iných mužoch, s ktorými mohla byť, a od septembra 2020 je vydatá a má dve deti.

Záľuby a iné záujmy

Constance je veľkou milovníčkou zvierat, ktorá počas svojich tínedžerských rokov pracovala ako dobrovoľníčka vo viacerých útulkoch a dnes je podporovateľkou organizácie People of the Ethical Treatment of Animals (PETA) – má dvoch domácich miláčikov a mačku.

Je tiež vegetariánkou a radí ľuďom, aby aspoň nejedli veľa mäsa, pretože zníženie spotreby mäsa by mohlo zachrániť životy mnohých zvierat. Constance verí, že zvieratá patria do divočiny a nie do zoologických záhrad, a vyzýva ľudí, aby do zoologických záhrad nechodili.

Má svojich obľúbených hercov a herečky, z ktorých niektorí sú Johnny Depp, Tom Hanks a Natalie Portman, a medzi jej obľúbené filmy patrí franšíza Piráti z Karibiku, Terminál a Leon: Profesionál. Constance tiež rada pozerá sitcomy a jej obľúbená je That '70s Show.

Vzhľad

Constance má 62 rokov. Má dlhé blond vlasy a modré oči, jej výška je 5 stôp 6 palcov (1,67 m) a váži okolo 120 libier (55 kg).

Od septembra 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 6 miliónov dolárov.