Čo sa stalo Bree Seanna Wall? Kde je teraz?

ObsahKto je Bree Seanna Wall?

Bree Seanna Wall sa narodila v Riverside County v Kalifornii v USA 8. mája 1995 – jej znamenie zverokruhu je Býk a má americkú národnosť. Ona je herečka , možno najlepšie známa svojou úlohou Sofie Metz v kriminálnom seriáli Deadwood, v ktorom hrali Timothy Olyphant, Ian McShane a Molly Parker, o ľuďoch žijúcich v meste Deadwood v Južnej Dakote, ktoré je plné zločinu a korupcie.

BREE SEANNA WALL 8. mája oslávi kalifornská herečka Bree Seanna Wall 24 rokov. Pracovala ako detská herečka v seriáli Deadwood.

pridané čarovný lampáš na Nedeľa 19. mája 2019

Vysielal sa v rokoch 2004 až 2006 a za svoj výkon získal Ian McShane cenu Zlatý glóbus za najlepší herecký výkon v televíznom seriáli – dráma, pričom samotný seriál bol nominovaný na Zlatý glóbus za najlepší televízny seriál – dráma. Deadwood získal 27 ďalších ocenení a bol nominovaný na ďalších 83.

Čo sa stalo Bree Seanna Wall a kde je teraz?

Bree odišla z herectva po jej úlohe v Deadwoodovi a zmizla z filmového priemyslu – verí sa, že sa rozhodla držať ďalej od centra pozornosti a neobjavovať sa v žiadnych ďalších filmoch alebo televíznych seriáloch, čo nie je pre dieťa nezvyčajné. herec.

Raný život a vzdelanie

Bree vychovali spolu so svojím mladším bratom a dvoma staršími sestrami ich otec Sean Wall, ktorý je inžinier, a ich matka Danielle, ktorá pochádza zo Škandinávie. Bree vyrastala s túžbou stať sa herečkou a vo veku ôsmich rokov sa jej matka rozhodla nechať ju zúčastniť sa konkurzu, na ktorom bola Bree vybraná, aby sa objavila v Deadwoode. Naďalej navštevovala základnú školu súčasne s natáčaním seriálu a po zápise na miestnu strednú školu v Riverside County sa začal venovať aj tancu.

Stena Bree Shanny

Začala hrať aj futbal, nakoniec za školský tím. Mala tiež záujem naučiť sa jazdiť na koni a vo veku 15 rokov začala chodiť na hodiny.

Všeobecne sa verí, že Bree sa zapísala na vysokú školu po imatrikulácii v roku 2013 a že bakalársky titul získala v roku 2017.

Kariéra herečky

Bree sa objavila iba v jedinom televíznom seriáli – Deadwood – a odvtedy zmizla z centra pozornosti. Prvýkrát sa objavila (bez udania) v rovnomennej epizóde seriálu a potom sa objavila v epizódach Deep Water, Reconnoitering the Rim a Here Was a Man.

Pred koncom prvej sezóny a ešte v roku 2004 sa Bree objavila v mnohých ďalších epizódach Deadwooda, ako napríklad The Trial of Jack McCall Bullock Returns to the Camp and Suffer the Little Children, a posledná epizóda prvej sezóny, v ktorej sa objavila, bola Sold. Pod hriechom.

Druhá sezóna začala epizódou A Lie Agreed Upon: Part I, po ktorej nasledovala časť II – po tom, čo bola chválená za jej výkon vo všetkých týchto epizódach, sa objavila v Nové peniaze, Requiem za gleet a komplikácie .

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#AlmaEllsworth #Sofia #SethBullock #AlSwearengen #MollyParker #BreeSeannaWall #TimothyOlyphant #IanMcShane #Deadwood

Príspevok zdieľaný používateľom Ian McShane (@mcshanearmy) 8. júna 2019 o 10:52 PDT

Niektoré z ďalších epizód z roku 2005, v ktorých sa objavila, boli E.B. Was Left Out, Amalgamation and Capital and Advances, None Miraculous, zatiaľ čo posledná epizóda druhej sezóny série, v ktorej sa Bree objavila, bola Boy the Earth Talks To.

V roku 2006 si Bree zahrala v prvej epizóde tretej série seriálu Tell Your God to Ready for Blood, po ktorej nasledovali jej vystúpenia v nových epizódach I Am Not the Fine Man You Take Me For, Full Faith Credit a A Two-Headed Beast between ostatné – posledná epizóda tretej sezóny, ako aj celej série bola Tell Him Something Pretty a bola odvysielaná 27. augusta 2006.

Miluj život a manžela

Bree nehovorila o chlapcoch, s ktorými mohla chodiť, a vyhýbala sa pozornosti médií. Mnohí z jej fanúšikov však tvrdili, že ju videli tráviť čas s tajomným mužom, ktorý, ako sa zdá, nie je celebrita, pretože ho fanúšikovia nepoznali . Podľa klebiet je Bree zjavne vo vzťahu už niekoľko rokov, pretože naposledy ich fanúšikovia Bree videli vo februári 2020 – preto sa verí, že sa mohli rozísť, zatiaľ čo iní tvrdia, že mohol sa stať Breeiným manželom.

Povráva sa tiež, že Bree mala v rokoch 2010 až 2013 dlhodobý vzťah so svojím stredoškolským miláčikom a že sa rozišli po tom, čo sa zapísal na vysokú školu v Európe.

Od augusta 2020 sa zdá, že Bree je slobodná, nevydala sa a nemá deti.

Koníčky a záujmy

Bree miluje zvieratá a pri mnohých príležitostiach dobrovoľne pracovala v útulku pre zvieratá, ale keď vyrastala, nemala domáce zviera, pretože jej rodičia to nedovolili.

Rada cestuje a účinkovanie v Deadwoode jej to umožnilo cestovať po celých USA na natáčanie série a jej propagáciu.

Rád hrá rôzne športy, ako je tenis a stolný tenis, a tiež rada hrá strieľačku, ako napríklad Fortnite a Call of Duty.

Bree vo svojom voľnom čase rada číta knihy a uprednostňuje romantický žáner pred všetkými ostatnými.

Má záujem o varenie rovnako ako o jedenie a jej obľúbená kuchyňa je mexická. Má svojho obľúbeného herca a herečku, ktorými sú Leonardo DiCaprio a Julia Roberts, pričom niektoré z jej obľúbených filmov sú Titanic, Shutter Island a Notting Hill.

Vek a výška

Bree má 25 rokov. Má blond vlasy a modré oči, jej výška je 5 stôp 5 palcov (1,65 m) a váži okolo 130 libier (59 kg).

V auguste 2020 sa jej čistý majetok odhadoval na viac ako 500 000 dolárov, z ktorých prakticky všetko zarobila účinkovaním v Deadwoode.