Čo sa stalo Aspyn Ovard? čo robí teraz? Wiki

ObsahKto je Aspyn Ovard?

Aspyn Ovard sa narodila v Utahu v USA 15. apríla 1996 – jej znamenie zverokruhu je Baran a má americkú štátnu príslušnosť. Je youtuberkou a hviezdou sociálnych médií . ktorá je azda najznámejšia vďaka svojmu kanálu YouTube, na ktorý nahráva videá, v ktorých vystupuje sama so sebou, a zároveň dáva svojim fanúšikom rady týkajúce sa mejkapu a módy.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Aspyn Ovard Ferris (@aspynovard)

Detstvo a vzdelanie

Aspyn bola vychovaná v Utahu spolu so svojimi mladšími bratmi Tavom a Treyom a mladšou sestrou Avery Elle ich matkou Sasha, ktorá bola kaderníčkou a majiteľkou vlastného salónu, a ich otcom, ktorý bol právnik.

Aspyn vyrastala so záujmom o modeling a od útleho veku športovala a rozhodla sa nejesť príliš veľa, aby vyzerala fit a byť pripravená na svoju modelingovú kariéru.

Počas základnej školy sa začala zaujímať aj o herectvo a vstúpila do školského dramatického krúžku, aby zistila, že nie je príliš talentovaná herečka, a tak sa zamerala na iné veci. Aspyn sa stala roztlieskavačkou počas prvého ročníka na strednej škole a po imatrikulácii v roku 2014 sa rozhodla nezapísať sa na vysokú školu, ale zamerať sa na svoju kariéru na internete.

Kariéra ako hviezda sociálnych médií

Aspyn spustila svoj kanál YouTube 29. augusta 2010 a odvtedy nazbierala viac ako 3,4 milióna sledovateľov a všetky jej videá si spolu pozrelo takmer 300 miliónov krát. Aspyn sa dnes väčšinou zameriava na nahrávanie videí, v ktorých predvádza svoje nedávno narodené bábätko a v ktorých si skúša bikiny po tom, čo od pôrodu trochu schudla – dve z jej najobľúbenejších videí sú 5 ľahkých a roztomilých letných účesov! | Aspyn Ovard, ktorý bol od 29. mája 2015 zhliadnutý takmer šesť miliónov krát, a Aspyn and Parker: The Wedding, si od 27. októbra 2015 pozrelo viac ako 5,1 milióna krát.

Aspyn a jej druhá polovička, Parker, spustili svoj spoločný YouTube kanál Aspyn a Parker 22. januára 2011 a je to dnes si ho predplatilo viac ako 2,1 milióna ľudí a má takmer 400 miliónov zobrazení všetkých svojich videí spolu. Tieto dve videá nahrali počas ich každodenného života a ich najobľúbenejším videom je OFICIÁLNY VLOG NARODENIA! NEOČAKÁVANÝ SKORÝ PÔSOB A DORUČENIE..., pretože si ho od 21. augusta 2019 pozrelo viac ako 4,4 milióna krát.

Aspyn manžel Parker Ferris má tiež svoj vlastný kanál YouTube, ktorý spustil 16. januára 2013 a dnes ho odoberá takmer 300 000 ľudí a na ktorý Parker väčšinou nahráva videá so svojou manželkou a ich dieťaťom.

Aspyn je aktívny aj na rôznych sociálnych sieťach. Jej instagramový účet sleduje viac ako 2,1 milióna ľudí, na ktorý nahrala viac ako 1 800 obrázkov, z ktorých väčšina vznikla počas jej každodenného života, a na Twitteri je aktívna od decembra 2009 a získala viac ako 640 000 sledovateľov. tweetovať aspoň raz týždenne.

Facebookovú stránku Aspyn sleduje viac ako 4 500 fanúšikov a jej účet TikTok má takmer 150 000, pričom všetky jej videá sa mi páčia dva milióny.

Milujte život a vzťahy

Aspyn sa zoznámila so svojou polovičkou Parkerom Ferrisom cez internet v roku 2010, keď začali spolupracovať na Aspynových videách a o niekoľko mesiacov neskôr spolu začali chodiť. Vzali sa na súkromnom obrade za účasti ich najbližších priateľov a rodiny v októbri 2015 a v auguste 2019. privítali svoje dievčatko Cove – Aspyn a Parker uviedli, že plánujú mať ďalšie dieťa, pretože neveria, že deti rady vyrastajú bez súrodencov.

Aspyn nehovorila o žiadnych iných chlapcoch, s ktorými mohla byť, no internetom kolujú zvesti, že mala krátkodobý vzťah so svojou láskou zo strednej školy, ktorý trval len mesiac.

Od novembra 2020 je vydatá za Parkera Ferrisa a má dcéru.

Záľuby a iné záujmy

Vymýšľanie nápadov na jej videá a ich natáčanie, upravovanie a nahrávanie zaberá Aspyn väčšinu času, pričom sa musí postarať aj o to, aby jej dcéra zostala málo alebo žiadny čas na to, aby sa mohla venovať sama sebe.

Keď si nájde nejaký voľný čas, Aspyn rada sedí vo svojej záhrade a číta si knihu, pričom jej obľúbeným žánrom je romantika a jej obľúbenou knihou je Dear John od Nicholasa Sparksa.

Pred pôrodom Aspyn rada cestovala a zvyčajne chodila na výlety s Parkerom, no od narodenia Covea to robili len zriedka.

Neskoro v noci Aspyn rada pozerá filmy a niekoľko z jej obľúbených hercov a herečiek je Tom Hanks, zosnulý Robin Williams a Anne Hathaway, zatiaľ čo medzi jej obľúbené filmy patria Sleepless in Seattle, Patch Adams a One Day.

Vek, výška a čistý majetok

Aspyn má 24 rokov. Má dlhé blond vlasy a modré oči, jej výška je 5 stôp 6 palcov (1,68 m) a váži okolo 130 libier (58 kg).

Od novembra 2020 jej a Parkerov čistý majetok sa odhaduje na viac ako 1 milión dolárov.