Čo sa stalo Ann Dusenberry? Kde je teraz?

ObsahKto je Ann Dusenberry?

Ann Dusenberry sa narodila v Tucsone v Arizone USA 13. septembra 1952 – jej znamenie zverokruhu je Panna a má americkú národnosť. Ann je herečka , ktorý je možno stále najznámejší tým, že stvárnil Amoryho, jednu z hlavných postáv v kriminálnom mysterióznom filme Stonestreet: Who Killed the Centerfold Model? v roku 1977, v ktorom si zahrali aj Barbara Eden, Joseph Mascolo a Joan Hacket, a je o súkromnej detektívke, ktorá sa prezlečie za porno herečku, aby našla nezvestnú dcéru milionárskeho obchodníka.

Čo sa jej stalo a kde je teraz?

Ann odišla z herectva v roku 2012 a odvtedy vedie zjavne uvoľnený život so svojím manželom a ich dvoma deťmi v Santa Barbare v Kalifornii.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Všetko najlepšie k narodeninám #AnnDusenberry, ktorá 13. septembra dovŕšila 68 rokov!⠀ ⠀ Pozrite si ju na #GunsOfParadise — 3p ET na #getTV

Príspevok zdieľaný používateľom getTV (@gettv_official) 27. septembra 2020 o 11:59 PDT

Raný život a vzdelanie

Ann bola vychovávaná ako jediné dieťa v Tucsone jej otcom, ktorý bol poštár, a jej matkou, ktorá bola žena v domácnosti – prvé roky života strávila pozeraním filmov a televíznych seriálov so svojou matkou, a tak sa začala zaujímať o herectvo.

Ann navštevovala strednú školu v Tucsone, kde bola členkou dramatického klubu a objavila sa takmer vo všetkých predstaveniach, ktoré sa tam hrali – mala záujem aj o štúdium a bola jednou z najlepších študentov na škole. Po imatrikulácii v roku 1970 Ann zapísal na University of Arizona študovať divadelné umenie, potom po dvoch rokoch prešla na Occidental College, kde v roku 1974 ukončila bakalársky titul – neskôr pokračovala v štúdiu a nakoniec získala titul Master of Arts v odbore Manželstvo a výtvarná terapia.

Úlohy vo filmoch

Ann sa objavila v približne 50 filmoch a televíznych seriáloch a v tomto článku sa chystáme spomenúť niektoré z jej najvýznamnejších výkonov.

Do povedomia sa dostala v roku 1975, keď hrala Barmanku v akčnej kriminálnej dráme White Line Fever, ktorú napísal a režíroval Jonathan Kaplan a v ktorej hrali Jan-Michael Vincent, Kay Lenz a Slim Pickens – príbeh sleduje mladého muža, ktorý po stať sa vodičom kamiónu, začína bojovať proti korupcii v odvetví nákladnej dopravy. V roku 1977 stvárnila Weezieho Sumnera horor The Possessed , v hlavnej úlohe s Jamesom Farentinom a Joan Hackettovou a ktorý je o kňazovi, ktorý sa vracia z mŕtvych, aby bojoval proti satanským silám.

Tri z jej ďalších úloh boli v športovej komediálnej dráme Goodbye, Franklin High, kritikou oceňovanom thrilleri Čeľuste 2 a minisérii Little Women v roku 1978.

V roku 1980 stvárnila Stevieho v romantickej dráme Heart Beat, ktorú napísal a režíroval John Byrum a úzko vychádzala z autobiografickej knihy Carolyn Cassadyovej. V nasledujúcom roku si Ann zahrala Jeannie v hudobnej dráme Elvis and the Beauty Queen, ako aj Valerie Duran v neo-noir thrilleri Cutter’s Way. V roku 1982 hrala jednu z hlavných postáv Dominique Corsaire v komédii National Lampoon’s Movie Madness a v roku 1985 stvárnila Melindu v sexuálnej komédii Basic Training.

Tri z jej posledných rolí vo filmoch pred odchodom z herectva boli v dráme The Men’s Club v roku 1986, v romantickej dráme Rich Girl v roku 1991 a v komédii Play Nice v roku 1992. Dve z Anniných najvýznamnejších rolí v divadelných hrách boli v metath.

tridická trojaktovka Our Town v roku 1998, ktorú napísal Thornton Wilder, ktorý za svoju prácu získal Pulitzerovu cenu za drámu, a v hre Michaela Frayna Noises Off v roku 2014.

Úlohy v televíznych seriáloch

Annino prvé pozoruhodné vystúpenie v televíznom seriáli bolo v historickom seriáli Captains and the Kings v roku 1976, ktorý úzko vychádza z románu s rovnakým názvom od Taylora Caldwella a ktorý sleduje Josepha Francisa Xaviera Armana, írskeho prisťahovalca, keď sa stáva bohatým a mocným. v U.S.A.

Potom sa objavila v niekoľkých seriáloch, napríklad v policajnej dráme McCloud v roku 1976, komediálnej dráme Eight Is Enough v roku 1978 a dobrodružnej vedeckej fantastike Buck Rogers v 25. storočí v roku 1979. Uznanie získala v roku 1982, keď hrala vedľajšia postava Katrina Tremaine v kritikou oceňovaná kriminálna dráma Magnum, P. I. , v ktorom si zahral Tom Selleck v úlohe Thomasa Magnuma, súkromného detektíva pracujúceho na Oahu na Havaji. V tom istom roku Ann hrala Maggie Nolan v lekárskej dráme Trapper John, M. D., potom nasledujúci rok hosťovala v troch sériách: dráme The Family Tree, kriminálnej dráme Remington Steele a detektívnom seriáli Simon & Simon.

Ocenili ju za stvárnenie Carol Selby v kriminálnej dráme Murder, She Wrote in 1987, v ktorej si zahrali Angela Lansbury, William Windom a Ron Masak a ktorá je o Jessice Fletcher, spisovateľke a amatérskej detektívke, ktorá sa tiež snaží vyriešiť trestných činov.

Tri z Anniných posledných úloh v televíznych seriáloch boli v sitcome Life with Lucy v roku 1986, v ďalšej sitcome Designing Woman v roku 1980 a v mysterióznej právnickej dráme Matlock v roku 1991.

Milujte život a vzťahy

Ann si vymenila sľuby so svojou druhou polovičkou, Bradom Fiedelom, americkým skladateľom hudby pre filmy a televízne seriály, krátko po tom, čo sa pustila do filmového priemyslu – presný dátum svadby tajili, no niekedy okolo 20-ky. , Ann porodila ich prvú dcéru Alexandru, zatiaľ čo ich druhá dcéra Zoe nasledovala o niekoľko rokov neskôr.

Annin manžel Brad je možno najznámejší za to, že som na tom pracoval ako napríklad ocenený sci-fi film Terminátor v roku 1984, komediálny horor Polnočná hodina v roku 1985 a životopisná historická dráma Rasputin: Temný sluha osudu – odišiel do dôchodku v roku 1996.

Ann pred stretnutím s Bradom nehovorila o žiadnych iných mužoch, s ktorými mohla byť, takže od septembra 2020 je vydatá a má dve dcéry.

Záľuby a iné záujmy

Anniným hlavným koníčkom od začiatku jej hereckej kariéry až dodnes je cestovanie a pracovne aj zábavne navštívila takmer všetky štáty USA, pričom bola aj v mnohých európskych krajinách, kde dovolenkovala v mestách ako Paríž v r. Francúzsko, Londýn v Anglicku a Benátky v Taliansku.

Je milovníčkou zvierat a mala veľa domácich mačiek – dnes má dve domáce mačky a psa.

Ann rada pracuje vo svojej záhrade a najradšej býva vo svojom dome na vidieku, kde môže mať súkromie a užívať si prírodu.

Ann má svojich obľúbených hercov a herečky, z ktorých niektorí sú Matt Damon, Tom Hanks a Anne Hathaway, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú Catch Me If You Can, Sleepless in Seattle a One Day.

Vek a výška

Ann má 68 rokov. Má dlhé blond vlasy a modré oči, jej výška je 5 stôp 6 palcov (1,67 m) a váži okolo 130 libier (59 kg).

Od septembra 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 4 milióny dolárov.