• Hlavná
  • Herci
  • Čo sa stalo Adamovi Richovi? Koľko stojí Adam Rich?

Čo sa stalo Adamovi Richovi? Koľko stojí Adam Rich?

ObsahKto je Adam Rich a čo sa s ním stalo?

Adam Rich sa narodil v Brooklyne, New York City, USA, 12. októbra 1968 – jeho znamenie zverokruhu sú Váhy a má americkú národnosť. Je to bývalý herec , ktorý je azda najznámejší vďaka stvárneniu Nicholasa Bradforda v rodinnej komediálnej dráme Eight is Enough, ktorú vytvoril William Blinn a v ktorej si zahrali Dick Van Patten (jeho otec), Lani O’Grady a Connie Needham. Séria sleduje manželov, ako vychovávajú svojich osem detí, a vyhral šesť ocenení plus bol nominovaný na osem ďalších vrátane dvoch cien Primetime Emmy počas vysielania v rokoch 1977 až 1981. Za svoj výkon Adam získal dve ceny Young Artist Awards za najlepšieho mladistvého. Herec v televíznom seriáli alebo špeciále a najlepší mladý herec v televíznom seriáli v roku 1980 a 1981.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Autogram Adama Richa z roku 1979. Koncom 70. rokov hral Nicholasa Bradforda v televíznom seriáli Eight Is Enough. #adamrich #eightisenough #nicholasbradford #littlebrother #littlebro #briansellersphotographer #follow

Príspevok zdieľaný používateľom Brian Douglas Sellers (@bigskynh401) 17. septembra 2020 o 18:29 PDT

Koncom roka 2010 odišiel z herectva a odvtedy sa drží mimo pozornosti médií.

Detstvo a vzdelanie

Adama vychovávali spolu so svojím mladším bratom ich otec, ktorý bol televíznou osobnosťou, a ich matka, ktorá bola zdravotnou sestrou v miestnej nemocnici – rodina sa presťahovala do Granada Hills v Kalifornii po tom, čo Adam získal svoju prvú rolu v roku 1976.

Adam začal byť fyzicky aktívny už počas základnej školy, keďže hral bejzbal a futbal, rád jazdil na skateboarde a bicykloval. Potom sa zapísal na strednú školu v Chatsworthe , a začal denne užívať marihuanu, Adam pred imatrikuláciou vypadol a vo veku 21 rokov takmer zomrel po predávkovaní sa Valiom. Adam dodnes nezmaturoval na strednej škole.

Úlohy v televíznych seriáloch

Adam debutoval v televíznom seriáli v roku 1976, keď hosťoval ako Bob v epizóde A Bionic Christmas Carol akčného dobrodružného kriminálneho seriálu The Six Million Dollar Man, potom sa v roku 1979 objavil v jedinej epizóde romantickej komediálnej drámy The Love Boat stvárňujúci Briana Phillipsa.

V roku 1980 Adam hral ako Nicholas Bradford v jedinej epizóde rodinnej série 3-2-1 Contact a potom sa objavil v dvoch epizódach dobrodružnej komediálnej drámy Fantasy Island. V roku 1982 mal príležitosť zahrať si v dvoch epizódach kritikou uznávanej kriminálnej mysterióznej drámy CHiPs, v ktorej si zahrali Erik Estrada a Larry Wilcox a ktorá sleduje životy dvoch policajtov kalifornskej diaľničnej hliadky.

Adam pokračoval v hlavnej úlohe Dannyho Blakea v akčnej dobrodružnej dráme Code Red V ktorej si zahrali aj Lorne Greene a Andrew Stevens a je o manželke a deťoch náčelníka losangeleského hasičského zboru – za svoj výkon bol Adam v roku 1983 nominovaný na cenu pre mladého umelca za najlepšieho mladého herca v dramatickom seriáli.

Potom sa objavil v epizóde The Zertigo Diamond Caper drámy CBS Children’s Mystery Theatre a v dvoch epizódach westernu komédie Gun Shy, než bol pozvaný, aby vyjadril hlavnú postavu Presta the Magician v animovanej dobrodružnej komédii Dungeons & Dragons.

Tri Adamove posledné úlohy v televíznych seriáloch predtým, ako odišiel z herectva, boli v epizóde Rick Moves Out z rodinnej komédie Silver Spoons v roku 1986, v epizódach The Gang's All Here a Chewed Out z rodinnej sci-fi komédie Small Wonder v roku 1988 a epizóda Sky Rider kritikou uznávanej akčnej dobrodružnej série Baywatch z roku 1993.

Úlohy vo filmoch

Adam debutoval vo filme v roku 1977, keď bol pozvaný, aby stvárnil Donnieho Collinsa v kriminálnej dráme Mesto, ktorú napísal John Wilder, režíroval Harvey Hart a hrali v nej Robert Forster, Don Johnston a Ward Costello. Príbeh sleduje dvoch detektívov, ktorí sa snažia chytiť hľadaného zločinca.

V roku 1979 Adam nahovoril Tukikiho v krátkom animovanom rodinnom filme Tukiki a jeho hľadanie veselých Vianoc a o dva roky neskôr sa objavil ako Toby Hart v komediálny fantasy film Diabol a Max Devlin , v ktorej si zahrali Bill Cosby a Elliott Gould. V roku 1986 hral v rodinnom filme Drug Free Kids: A Parents’ Guide, zatiaľ čo v nasledujúcom roku stvárnil jednu z hlavných postáv, Nicholasa Bradforda v komediálnom filme Eight is Enough: A Family Reunion.

Tri z Adamových posledných rolí vo filmoch pred odchodom do herectva boli v komédii Svadba osem stačí v roku 1989, v akčnom fantasy horore Husia koža z roku 1996 – Deep Trouble, v ktorej dal hlas Billymu Deepovi, a v komédii Dickie Roberts: Bývalá detská hviezda 2003.

Vystúpenia v televíznych reláciách

Adam sa objavil v mnohých televíznych reláciách a dokumentárnych filmoch – jedno z jeho prvých pozoruhodných vystúpení bolo v Grease Day USA v roku 1978. Potom hosťoval v dvoch epizódach talkshow Dinah! a potom sa objavil v niekoľkých ďalších talkshow. , ako napríklad Kids Are People, Too a The Mike Douglas Show v roku 1979.

V roku 1980 Adam súťažil v populárnej hernej show All-Star Family Feud Special a potom sa objavil v dvoch špeciálnych televíznych dokumentoch Circus of the Stars #7 a George Carlin: Playin’ with Your Head.

Tri z jeho posledných účinkov v televíznych reláciách boli v dokumentoch Entertainment Tonight Presents: TV’s Greatest Scandals a Biography v roku 2000 a 2001, ako aj Entertainment Tonight v roku 2009.

Problémy s úradmi

V roku 1991 bol Adam prichytený pri pokuse vykradnúť lekáreň a bol zatknutý – o päť rokov neskôr naplánoval mediálny podvod a časopis Might uverejnil článok o jeho smrti, zatiaľ čo americký spisovateľ Dave Eggers neskôr napísal o podvode vo svojej knihe A. Srdcervúce dielo ohromujúceho génia.

Do roku 2002 bol Adam súčasťou najmenej troch rôznych programov na odvykanie od drog, no koncom roka ho zatkli za šoférovanie v opitosti. Už roky sa drží mimo pozornosti médií, no verí sa, že stále pije a užíva drogy.

Nicholas (Adam Rich)

pridané La Famiglia Bradford – Osem je dosť na Streda 11. decembra 2019

Milujte život a manželku

Adam nerád zdieľa detaily svojho milostného života s verejnosťou, ale pri mnohých príležitostiach ho videli s rôznymi ženami a všeobecne sa verí, že je sukničkár. Krátko po skončení mediálneho hoaxu o jeho smrti sa internetom šírili zvesti o tom, ako chodí so svojou dlhoročnou priateľkou a ako sa tí dvaja plánujú vziať, Adam si však dievča nezobral.

Od septembra 2020 Je slobodný , nie je ženatý a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Adam bol počas svojich tínedžerských rokov fyzicky veľmi aktívny, keďže hral futbal a tenis a bol vášnivým plavcom, pričom každý týždeň absolvoval aj niekoľko tréningov v telocvični.

Herectvo má rád aj dnes, no vyhlásil, že nemá rád slávu, a preto sa údajne rozhodol nebyť súčasťou filmového priemyslu.

Má svojich obľúbených hercov a herečky, z ktorých niektorí sú Robert De Niro, Al Pacino a Natalie Portman, a medzi jeho obľúbené filmy patrí Scarface, The Sleepers a V ako Vendeta.

Koľko stojí Adam Rich?

Adam má 51 rokov. Má krátke hnedé vlasy a modré oči, jeho výška je 5 stôp 5 palcov (1,65 m) a váži okolo 130 libier (59 kg).

Od septembra 2020 jeho čisté imanie sa odhaduje na viac ako 1 milión dolárov.