• Hlavná
  • Herci
  • Čo robí Tyler Mane teraz? Výška, rodina, čistá hodnota, Wiki

Čo robí Tyler Mane teraz? Výška, rodina, čistá hodnota, Wiki

ObsahKto je Tyler Mane?

Daryl Karolat sa narodil 8. decembra 1966 v Saskatoone, Saskatchewan, Kanada. Je bývalým profesionálnym zápasníkom herec , pravdepodobne najlepšie známy pre svoju rolu Michaela Myersa v halloweenskom remaku spolu s jeho pokračovaním Halloween II. Stvárnil aj Ajaxa v Tróji a Sabretootha v X-Men.

Čistá hodnota Tylera Manea

V polovici roku 2020 sa čistý majetok Tylera Manea odhaduje na viac ako 2 milióny dolárov, zarobené najmä úspechom v hereckej profesii. Peniaze získal aj počas svojej profesionálnej kariéry v zápasení, no väčšina jeho bohatstva pochádzala z významných úloh vo filmoch.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Dnes je mojím veľkým karanténnym vzrušením môj nový klobúk. Čo si myslíš?#whatdayisit #isitfiveoclockyet #iwannabeacowboybaby #penancelane #penancelanemovie

Príspevok zdieľaný používateľom Tyler Mane (@therealtylermane) 10. apríla 2020 o 12:53 PDT

Raný život, vzdelávanie a začiatky kariéry

Tyler vyrastal v Saskatoone a strávil tam väčšinu svojej mladosti, počas ktorej sa začal veľmi zaujímať o profesionálny wrestling, aj keď to považoval za svoju kariéru až po maturite na strednej škole. Navštevoval Walter Murray Collegiate Institute a krátko nato sa začal venovať wrestlingu a cestoval do Calgary hľadať školy, ktoré by ho učili. Začal trénovať s niekoľkými známymi menami z celej krajiny, vrátane Stu Harta, Reda Bastiena a Manda Guerrera.

V roku 1986 debutoval v profesionálnom zápase v Kanade pod názvom Skywalker Nitron. Nasledujúci rok zápasil v Južnej Afrike a táto príležitosť sa ukázala ako plodná, pretože ho najala britská spoločnosť Joint Promotions. Zápasil s nimi rok a potom bol pozvaný na turné pre New Japan Pro Wrestling, v ktorom prijal meno Gully Gaspar. Pracoval v trojici po boku Barryho a Billyho, pričom všetci traja mali pirátske triky a identifikovali sa podľa hokejových masiek. Približne v tomto čase začal hosťovať aj vo World Championship Wrestling (WCW).

gif

Odchod z wrestlingu

Zatiaľ čo Mane nemal veľa zastúpenia v WCW, bol známy tým, že bol v roku 1989 bodyguardom Woman and Doom, keď sa objavil v Starrcade 1989. Po práci tam sa vrátil do Japonska na turné s All Japan Pro Wrestling, v r. ktorý bol súčasťou World's Strongest Tag Determination League, každoročného turnaja tag teamov, ktorý organizuje propagácia. Potom sa presťahoval do zápasenia v Portoriku a potom sa usadil v Mexiku, kde mal zmluvu s Consejo Mundial de Lucha Libra.

V roku 1993 konečne dostal zmluvu s WCW, prijal meno Big Sky a zaradil sa do tímu s Vinnie Vegas, ktorý sa neskôr presunul do Svetovej zápasovej federácie (WWF) pod názvom Diesel a nechal ho za sebou.

Kvôli tomu sa stratil v miešaní a začal opäť zápasiť na nezávislej scéne. Jeden z jeho posledných povýšení bol vo Universal Wrestling Federation, v ktorom získal majstrovský titul. Keď sa povýšenie rozpustilo, rozhodol sa skončiť so wrestlingom, pretože nikdy nemohol nájsť tie správne príležitosti, aby sa z neho stala hviezda.

Herecká kariéra

Jedným z dôvodov, ktoré motivovali Tylera k odchodu z profesionálneho wrestlingu, bolo herectvo, keďže svoju prvú príležitosť mal v Mexiku, kde sa objavil ako darebák z miestneho filmu Luchadores de las Estrellas.

Keďže s WCW nedostával žiadne príležitosti, zameral sa na konkurzy a objavil sa v šou Smokey and the Bandit. Po svojom odchode do dôchodku sa stal oveľa prominentnejším, pokiaľ ide o hereckú prácu, prvýkrát získal pozornosť svojím stvárnením postavy Sabretootha z Marvel Comics vo filme X-Men, ktorý vyšiel v roku 2000, a v ktorom sa objavil aj herecký súbor, ktorý získal pozitívne recenzie vďaka jeho presné zobrazenie milovanej franšízy.

Počas niekoľkých nasledujúcich rokov pracoval na filmoch How to Make a Monster, Joe Dirt, Hercules a The Scorpion King, v ktorých pracoval po boku vtedajšieho profesionálneho wrestlera Dwayna The Rocka Johnsona, ktorý stvárnil titulnú postavu.

Film je vedľajším produktom franšízy Múmia, odohrávajúci sa pred udalosťami pôvodného filmu a poskytuje pozadie pre Kráľa Škorpióna. Objavil sa aj vo filme Trója, kde stvárnil postavu Ajaxa v adaptácii príbehu o trójskej vojne, ktorý vychádza z rozprávania Homera v jeho románe Ilias. Rozpráva príbeh o invázii gréckej armády do mesta Trója – film bol veľmi úspešný a v roku 2004 sa stal jedným z najviac zarábajúcich.

Nedávne projekty

Mane pokračoval vo svojom hereckom úspechu, keď bol obsadený ako zabijak Michael Myers v halloweenskom remaku, ktorý režíroval Rob Zombie.

MICHIGAN, PRÍDU SI PO TEBA. Podpíšem túto sobotu na Monroe Pop Fest. Povedz svojim priateľom.

pridané Tyler Mane na štvrtok 12. septembra 2019

Aby sa pripravil na rolu, sledoval všetky predchádzajúce halloweenske filmy, pričom si všímal osobnosť a činy postavy. Vďaka tejto úlohe sa stal najvyšším mužom, ktorý stvárnil Myersa, neskôr sa objavil v Halloween 2 a stal sa jediným hercom, ktorý ho hral v po sebe idúcich filmoch a vo viac ako jednom filme.

Nakoniec v roku 2013 založil vlastnú produkčnú spoločnosť s pomocou svojej manželky Leslie Easterbrook – Mane Entertainment začala nakrúcať filmy, počnúc nadprirodzeným hororom/thrillerom Compound Fracture.

Potom pracoval na nezávislom celovečernom filme Abnormal Attraction, v ktorom bol obsadený do hlavnej úlohy po boku svojej manželky a Malcolma McDowella. Jedným z jeho najnovších projektov je komediálny film Playing with Fire podľa príbehu spisovateľa Dana Ewena, v ktorom sa objavuje po boku bývalého profesionálneho wrestlera, z ktorého sa stal herec John Cena.

Osobný život

Tyler sa oženil s Jean Goertz v roku 1988 a zostali spolu 15 rokov, kým sa z neznámych dôvodov rozviedli, aspoň verejne. O niekoľko rokov neskôr sa stretol a začal vzťah s herečkou Renae Geerlings, ktorá je známa tým, že sa s ním objavila vo filmoch Halloween II a Compound Fracture. Vzali sa v roku 2007, deti nemajú.