Čo robí Ross Bagley teraz? Kde je dnes Ross Bagley?

ObsahKto je Ross Bagley?

Ross Bagley je bývalý americký herec, ktorý sa preslávil v 90. rokoch najmä úlohou Nickyho Banksa v televíznom komediálnom seriáli The Fresh Prince of Bel-Air, okrem iných projektov, na ktorých pracoval počas svojej kariéry. V roku 2015 sa konečne stiahol z herectva a naposledy sa objavil ako Kyle v hororovom thrilleri Dead Ringer.

Čo robí Ross Bagley teraz? kde je dnes?

Ross opustil herectvo v roku 2004, hoci sa na filmové plátno nakrátko vrátil v roku 2015. Vyštudoval filmové a televízne umenie, no v roku 2013 sa stal aj licencovaným realitným agentom.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Pamätáte si #TheLittleRascals? Kevin Jamal Woods (31) a Ross Bagley (29) sú už dospelí. . . #blackfilm #kevinjamalwoods #rossbagley #kidmovies #kids #blackhollywood #melanin #hollywood #hollywoodmelanin #blackactors #throwbackthursday #throwback #flashback #classics #blackmovies #kidsmovies #littlerascals #schilda #0909

Príspevok zdieľaný používateľom Hollywoodsky melanín (@hollywoodmelanin) 29. septembra 2018 o 20:27 PDT

Založil si vlastnú agentúru a teraz je zameraná na predaj domov v okrese Los Angeles .

Biografia Rossa Bagleyho - Vek, detstvo a vzdelanie

Ross Bagley sa narodil 5. decembra 1988 vo Wisconsine Dells, Wisconsin USA s afroamerickými predkami, Ross je synom Mary Bagleyovej, o svojom otcovi sa však nepodelil, pričom má dvoch súrodencov, sestry Danielle a Tiffany, s ktorou si je veľmi blízky, a všetci bývajú v Los Angeles v Kalifornii.

Ross sa o herectvo zaujímal už od útleho veku a svoju kariéru mohol začať už ako päťročný. Neskôr študoval filmové a televízne umenie na California State University, Northridge, ktorú ukončil v roku 2012.

Okamžitý úspech

Rossovou prvou úlohou bola postava Buckwheata v ocenenom rodinnom komediálnom filme The Little Rascals v roku 1994, v ktorom hrali Travis Tedford, Brittany Ashton Holmes a Bug Hall – spoločne vyhral cenu Young Artist Award v kategórii Najlepší výkon mládežníckeho súboru v Film spolu so svojimi hereckými hviezdami.

Neskôr v tom istom roku bol vybraný pre rolu svojej kariéry ako Nicholas ‚Nicky‘ Banks s rodinou Banksovcov v ich sídle Bel-Air a v okamihu si získal srdcia mnohých. Postavu stvárnil v 49 epizódach série nominovanej na Zlatý glóbus, ktorá ho vyniesla do hviezd, pričom v roku 1996 vyhral cenu pre mladého umelca v kategórii za najlepší herecký výkon herca do desať rokov. priateľ na celý život vo Willovi Smithovi a obaja si potom spolu zahrali v akčnom dobrodružnom sci-fi filme Deň nezávislosti.

Ross bol pozvaný, aby zopakoval úlohu v pokračovaní Independence Day: Resurgence, vydanom v roku 2016, ale po odchode do dôchodku odmietol prijať.

Kariéra po čerstvom princovi z Bel-Air a odchode do dôchodku

Ross pokračoval vo svojej kariére menšími úlohami, objavil sa v televíznych seriáloch, ako je kriminálna dráma Profiler (1996), potom v romantickej dráme Providence v roku 1999. V tom istom roku prepožičal svoj hlas Hutuovi v animovanom seriáli The Wild Thornberrys a ukončil svoju kariéru rolou Micaha Bentona v televíznom dramatickom seriáli Judging Amy v roku 2004.

Potom sa zameral na svoje vzdelanie a v roku 2012 sa pripojil k Willovi Smithovi a jeho manželke Jade na stáž v ich Overbrook Productions.

Napriek tomu sa Ross v roku 2015 vrátil k herectvu, najskôr rolou Landona v horore Gnome Alone, kde si zahrali Verne Troyer, Kerry Knuppe a Bill Oberst Jr. Predtým, ako definitívne ukončil kariéru, hral v horore Dead Ringer, vedľa Timothy Woodward Jr. a Jacqui Holland. Pracoval aj na horore Gilded Cage, ktorý však nikdy nevyšiel. Ako sme už povedali, teraz je realitným agentom v Los Angeles a nemá záujem vrátiť sa k herectvu.

Ross Bagley Čistá hodnota, výška, hmotnosť a vzhľad

Hoci Ross odišiel do hereckého dôchodku, teraz je z neho realitný maklér a úspešný. Všetko jeho úsilie prispelo k jeho bohatstvu a podľa zdrojov sa čistý majetok Rossa Bagleyho od polovice roku 2020 odhadoval na 500 000 dolárov.

Ross Bagley je vysoký 5 stôp 8 palcov (1,79 m), pričom váži približne 145 libier ~ 66 kg. Jeho vitálne štatistiky nie sú známe, no má vyšportovanú postavu. Má krátke čierne vlasy a hnedé oči.

Osobný život Rossa Bagleyho, manželstvo, deti, manželka, slobodný?

Ross Bagley bol od svojho odchodu zo šoubiznisu ďaleko od mediálneho rozruchu a o svojom súkromnom živote hovoril len zriedka. Informácie sú však také, že Ross má syna menom Reese, ktorý sa narodil v júni 2014, ale neprezradil meno chlapcovej matky a jeho vzťah s ňou.

Ross Bagley Správy, fakty, vplyv

To, že začal svoju kariéru po boku Willa Smitha, mu veľmi pomohol, keď sa obaja stretli v Deň nezávislosti, v ktorom Ross hral nevlastného syna Willa Smitha. Táto udalosť vytvorila dvoch priateľov na celý život. Will mu neskôr pomohol so stážou v jeho vlastnej spoločnosti a naďalej sú priateľmi, aj keď Ross nie je v tomto odvetví. Nedávno, celé obsadenie populárnej série bolo spolu v relácii Snapchat .

Ross Bagley má dnes 28 rokov. Je známy svojou úlohou Nickyho Banksa v televíznom seriáli The Fresh Prince of Bel Air. Bol tiež Buckwheatom v roku 1994 pri reboote Little Rascals.

pridané Slávne narodeniny na Pondelok 5. decembra 2016

Ross sa tiež zišiel so svojimi krajanmi z The Little Rascals oslavuje premiéru filmu na Netflixe pred 25 rokmi.

Často je predmetom časopisov, ktoré inklinujú k nostalgickým kúskom filmov a televíznych seriálov, ktoré boli v minulosti populárne, a preto sa Ross stal hviezdou. Túto slávu využil na odštartovanie svojej prítomnosti na sociálnych sieťach a v súčasnosti má okolo 10 000 sledovateľov oficiálna stránka Instagramu . Ross často zdieľa obrázky jeho syna , pričom zdieľa aj niektoré zo svojich nedávnych projektov, vrátane a noc ako DJ .