• Hlavná
  • Herci
  • Čo robí Robert Iler teraz? Wiki, Čistá hodnota, Výška, Zatknutie

Čo robí Robert Iler teraz? Wiki, Čistá hodnota, Výška, Zatknutie

ObsahČo robí Robert Iler teraz? Wiki Bio

Robert Michael Iler sa narodil v New Yorku v USA 2. marca 1985, takže jeho znamenie zverokruhu sú Ryby a má americkú národnosť. Je to herec, podcaster a hráč pokru , ktorý si získal uznanie po stvárnení postavy A. J. Soprana v kriminálnom seriáli The Sopranos, v ktorom si zahrali James Gandolfini, Edie Falco a Lorraine Bracco a ktorý je o Tonym Sopranovi, ktorý je mafiánskym bossom v New Jersey a ktorý sa snaží nájsť psychiatra po jeho problémy doma a v práci ho vyčerpajú.

Robert preň natáčal v rokoch 1999 až 2007, keď sa seriál skončil, av rokoch 1999 a 2000 získal cenu Hollywood Reporter Young Star Award za najlepšieho mladého herca/výkon v dramatickom televíznom seriáli, ako aj cenu Screen Actors Guild Award za vynikajúci Účinkovanie súboru v činohernom seriáli spolu so svojimi kolegami.

Robert sa naposledy objavil v televízii v roku 2009 – zdá sa, že v súčasnosti sa zameriava na poker.

Raný život a vzdelanie

Robert bol vychovávaný ako jediné dieťa v New Yorku jeho otcom, ktorý bol právnik, a matkou účtovníčkou.

Keď mal Robert šesť rokov, prechádzal sa so svojím otcom po New Yorku keď si ho všimol Jeff Mitchell z J. Mitchell Management, ktorý sa Roberta opýtal, či by nechcel účinkovať v reklame na Pizza Hut.

V nasledujúcich štyroch rokoch sa Robert zameral na štúdium, ale vo veku desiatich rokov sa objavil vo svojom prvom filme a v mnohých reklamách, napríklad pre ESPN, IBM a VH1. Herectvo cvičil na strednej škole, keďže bol členom školského dramatického krúžku, pričom pôsobil aj v miestnom divadle. Po imatrikulácii sa Robert nezapísal na vysokú školu, ale skôr sa zameral na svoju hereckú kariéru.

Kariéra ako herec

Robert stvárnil Dennyho Harleyho v dramatickom filme The Tic Code v roku 1999, v ktorom hrali Chris Marquette, Polly Draper a Carol Kane a ktorý sleduje chlapca, ktorý sníva o tom, že sa stane slávnym jazzovým klaviristom. V roku 2002 sa Robert objavil ako súťažiaci v Game Show v epizóde Famous Last Words kriminálneho seriálu Oz, v ktorej hrali Ernie Hudson a J. K. Simmons a ktorá sleduje príbeh zvláštneho väzenia a ľudí, ktorí si v ňom odpykávajú tresty.

V roku 2002 bol Robert obsadený, aby stvárnil Charlieho vo filme romantická komédia z filmu Pulec , v ktorom si zahrali Sigourney Weaver a Bebe Neuwirth a ktorý sleduje 15-ročného chlapca, ktorý je zamilovaný do svojej nevlastnej matky.

V roku 2003 si Robert zahral vedľajšiu postavu v superhrdinskom filme Daredevil, v ktorom Ben Affleck stvárnil Matta Murdocka, slepého právnika a superhrdinu Daredevila.

V roku 2004 sa Robert objavil v epizóde Mean kriminálnej drámy Law & Order: Special Victims Unit a v epizóde Cycle of Violence sci-fi série The Dead Zone. Niektoré z jeho najnovších účinkov boli v sitcome Štyria králi v roku 2006 a v policajnej procedurálnej dráme Zákon a poriadok v roku 2009.

Dnes Robert ‚pracuje‘ ako profesionálny hráč pokru – 23. októbra 2005 hral podzemný poker v klube Ace Point, keď polícia vykonala raziu, ale Robert nečelil žiadnemu obvineniu.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Všetkým prajeme Robertovi Ilerovi všetko najlepšie k narodeninám! Robert má dnes 35 rokov! Máme obrovský rešpekt pred Robertovým brilantným hereckým výkonom pri stvárňovaní pravdepodobne najkontroverznejšej postavy v The Sopranos! Vystihol to! Dúfame, že si svoj výnimočný deň užije a želáme mu do ďalších rokov len to najlepšie! Pozdravte Roberta #robertiler #TheSopranos #thesopranoscitáty #thesopranosscenes #thesopranosmemes #jamesgandolfini #tonysoprán #mafia #mobquotes #mobscene #soprány #themanysaintsofnewark #newark #thbirthdaysonlysopranos #HBOhappyavid #HBOhappyavid

Príspevok zdieľaný používateľom Len členovia Sopranos (@membersonlysopranos) 2. marca 2020 o 4:49 PST

Problémy s úradmi

Robert začal piť alkohol a brať drogy, keď ešte chodil na strednú školu, a keď skončil s natáčaním pre The Sopranos a dostal záchvat úzkosti, jeho priateľ odporučil Xanax na liečbu. Robert sa stal závislým na Xanaxe, užíval ho každý deň počas nasledujúcich šiestich rokov, pričom s ním kombinoval aj iné veci, ako je alkohol, Percocet (acetaminofén) a kokaín.

V lete 2001 bol zatknutý po tom, čo sa zbraňou vyhrážal dvom brazílskym turistom, kým mu nedali nejaké peniaze. Robert na súde priznal vinu a bol odsúdený na tri roky podmienečne.

2. marca 2013, keď oslavoval svoje 28. narodeniny, Robert užil príliš veľa MDMA a po hrozných skúsenostiach sa rozhodol držať ďalej od drog a alkoholu a dodnes je triezvy.

Milujte život a vzťahy

Robert tajil detaily svojho milostného života pred zvedavosťou médií, ale bol videný so svojou priateľkou Edith Capone na oslave 21. narodenín Jamie-Lynn Siglerovej 15. mája 2002. Jamie hral po boku Roberta vo filme The Sopranos a ona ho pozvala. a jeho priateľka na párty. Len o dva mesiace neskôr, 16. júla 2002, dvaja boli vidieť vo svetovej premiére piatej sezóny seriálu Sex v meste. Hovorí sa, že Robert a Edith sú spolu viac ako 18 rokov bez toho, aby sa vzali alebo nemali deti, pričom sa tiež hovorí, že sa niekedy rozišli.

Kelly Ripa

Internetom tiež kolovali klebety, že populárny herec by mohol byť gay, keďže ho v posledných rokoch nevideli na verejnosti so žiadnou ženou, pričom niektorí z jeho fanúšikov dokonca tvrdili, že ho videli byť príliš blízko k sebe. mužský priateľ.

Záľuby a iné záujmy

Robert bol fyzicky aktívny, až kým nezačal brať drogy a piť alkohol, vtedy sa jeho hmotnosť zvýšila. Predtým, ako sa rozhodol vyskúšať Atkinsovu diétu, vážil 180 libier (81 kg) a za tri mesiace schudol na 155 libier (70 kg). Pokračoval v chudnutí a začal absolvovať niekoľko tréningov v posilňovni, takže dnes má trochu svalnaté telo. Robert má rád leto, pretože svoj voľný čas rád trávi na plážach v Miami a rád surfuje a pláva.

Je milovníkom zvierat a má psieho miláčika, pričom je alergický na mačky.

Niektorí z Robertových obľúbených hercov a herečiek sú Robert Downey Jr., Anne Hathaway a Emma Watson, zatiaľ čo niektoré z jeho obľúbených filmov sú franšízy Iron Man a Harry Potter a Love & Other Drugs. Rád tiež sleduje komediálne seriály, pričom jeho obľúbené sú The Third Rock from the Sun a That '70s Show.

Vzhľad a čistý majetok

Robert má 35 rokov. Má krátke hnedé vlasy a hnedé oči, je vysoký 5 stôp 7 palcov (1,7 metra) a váži okolo 67 kg. Od apríla 2020 jeho čisté imanie sa odhaduje na viac ako 10 miliónov dolárov.