• Hlavná
  • Herci
  • Čo robí Redd Pepper teraz? Čistá hodnota, manželka, rodina, bio

Čo robí Redd Pepper teraz? Čistá hodnota, manželka, rodina, bio

ObsahKto je Redd Pepper a čo teraz robí?

Richardson ‚Redd Pepper‘ Green sa narodil na Barbadose 23. júna 1961 – jeho znamenie zverokruhu je Rak a má barbadoskú aj britskú národnosť. Je hlasový herec , ktorý je možno stále známy tým, že v roku 1997 pracoval na divadelnom traileri historickej drámy Amistad v hlavnej úlohe s Djimonom Hounsouom, Matthewom McConaugheym a Anthonym Hopkinsom, a ktorý je o lodi, ktorú v roku 1839 zajali ľudia z Mende neďaleko Long Islandu – film bol obrovským úspechom, pretože získal 11 ocenení a bol nominovaný na 39 ďalších vrátane štyroch Oscarov.

Redd stále pracuje ako hlasový herec, ale nie tak často, pretože uprednostňuje relaxáciu, čítanie kníh a sledovanie televízie.

Detstvo, rodina a vzdelanie

Redd bol vychovaný v obrovskej rodine spolu s tromi bratmi a šiestimi sestrami, po dovŕšení štyroch rokov sa rodina presťahovala do Londýna v Anglicku. Redd bol vždy veľmi energický a veci ho ľahko začali nudiť. On študoval na strednej škole Sedghill v londýnskej oblasti Lewisham a po imatrikulácii v roku 1979 začal pracovať v reštaurácii McDonald’s, aby pomáhal podporovať svojich bratov a sestry. Asi po roku sa stal kuriérom, po šiestich mesiacoch začal pracovať ako rušňovodič.

Redd občas zastavil svoj vlak medzi stanicami a rozprával do reproduktorového systému veľmi zvláštnym a strašidelným hlasom – po jednom takom vystúpení mu ponúkli vizitku od vedúceho televízneho programu. Potom, čo mu zavolal, začal vyjadrovať ľudí v televíznych reklamách a reklamách, skôr než začal rozprávať filmové upútavky.

Úlohy vo filmoch a filmových upútavkach

Debutoval v roku 1996, keď narozprával upútavku na americký epický sci-fi film Deň nezávislosti s Willom Smithom, Billom Pullmanom a Jeffom Goldblumom v hlavnej úlohe, ktorý sa stal populárnym po celom svete – sleduje príbeh Ameriky a mnohých ďalších svetových krajín. keď sa zjednotia v boji proti mimozemšťanom, ktorí sa snažia zničiť planétu Zem.

V tom istom roku Redd narozprával ďalší trailer slávneho filmu – akčnú animovanú športovú komédiu Space Jam, ktorá obsahovala animované aj živé akčné postavičky, v ktorých hral slávny basketbalista Michael Jordan.

V roku 1997 bolo možné jeho hlas počuť v upútavkách na dobrodružný sci-fi film The Lost World: Jurassic Park, sci-fi akčná komédia Muži v čiernom , a v dobovej dráme Boogie Nights. V roku 1998 Redd narozprával upútavku na sci-fi katastrofický film Armageddon, v ktorom hrali Bruce Willis, Billy Bob Thornton a Liv Tyler, a v roku 1999 narozprával trailer k nadprirodzenému hororu Projekt Blair Witch.

Vo filme debutoval v roku 2004, keď prepožičal svoj hlas Bramphovi v anglickej verzii nemecko-španielskeho CGI animovaného filmu Boo, Zino & the Snurks, v roku 2005 opäť nahovoril Brampha v animovanom filme Back to Gaya. V tom istom roku Redd narozprával trailer k rodinnému komediálnemu filmu Are We There Yet? a o dva roky neskôr nahovoril trailer k rovnomennému filmu Are We Done Yet?, v ktorom hral Ice Cube a režíroval ho Steve Carr.

V roku 2007 Redd pracoval aj na traileri komediálneho filmu Mr. Bean’s Holiday a jeho najnovšia hlasová rola vo filme bola v roku 2019, keď nahovoril Plymouth DJ v americkom fantasy mysterióznom trileri Serenity.

Úlohy v televíznych seriáloch a reláciách

Redd debutoval v televíznom seriáli v roku 2007 v jedinej epizóde Deadline a v nasledujúcich rokoch bol hosťujúcou hviezdou v jednotlivých epizódach The Culture Show, Celebrity Eggheads a The One Show.

V roku 2013 sa objavil v epizóde britskej komediálnej panelovej hry Never Mind the Buzzcocks a potom rozprával o sérii Golden Joystick Awards: The Briefing. V roku 2014 hral v epizóde seriálu How To Be Epic At Everything, ako aj v britskej televíznej varietnej show Andy & Dec’s Saturday Night Takeaway v roku 2015.

Tri z jeho najnovších vystúpení v seriáloch a reláciách boli v roku 2015 v britskej televíznej hudobnej reality show The X Factor, v ktorej pôsobil ako hlásateľ, The Nightly Show, ktorá sa objavila v piatich epizódach v roku 2017, a britskom televíznom kvíze Pointless. účinkuje v dvoch epizódach.

Hlasovanie vo videohrách

Redd tiež vyjadroval postavy vo videohrách, pričom debutoval v roku 1999, keď prepožičal svoj hlas Mikovi a Shadow Manovi v akčnej dobrodružnej hre Shadow Man. V roku 2000 nahovoril niekoľko postáv hru Imperium Galactica II: Alliances , titulná postava v akčnej hre Blade a Drax v akčnej hre Gothic s fantasy tematikou.

V roku 2001 dal hlas Mikeovi a Shadow Manovi ešte raz v Shadow Man: 2econd Coming a potom nahovoril niekoľko postáv v taktickej strieľačke z pohľadu prvej osoby Vietcong.

Tri z posledných Reddových hlasových úloh vo videohrách boli vo Vietcong: First Alpha v roku 2004, Vietcong: Purple Haze v roku 2004, ako aj v akčnej hre na hrdinov Mass Effect: Andromeda v roku 2017.

Milujte život a manželku

Redd tajil detaily svojho milostného života pred pozornosťou médií, ale všeobecne sa verí, že je ženatý a je ním už viac ako 20 rokov.

Niektorí z jeho fanúšikov tvrdili, že ho videli na prechádzkach s manželkou a ich dvoma deťmi, zatiaľ čo iní tvrdili, že Redd je gay, a preto sa vyhýba rozprávaniu o svojich minulých a súčasných záležitostiach. Redda nevideli v sprievode žiadnych žien na podujatiach na červenom koberci, ktorých sa zúčastnil, čo len pomohlo šíreniu týchto fám.

Keďže nehovoril o manželke ani o svojej sexualite, predpokladá sa, že od augusta 2020 je Redd slobodný, neoženil sa a nemá deti.

Koníčky a záujmy

Redd bol fanúšikom filmov už od detstva a dnes sú jeho obľúbenými hercami Tom Hanks, Tom Cruise a Angelina Jolie a medzi jeho obľúbené filmy patrí Sleepless in Seattle, The Last Samurai a Lara Croft: Tomb. Raider – Kolíska života.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Miloval som streľbu s @the_redd_pepper, ikonickým hlasom, ktorý budete počuť! #pjasphotography #reddpepper #harveyvoices #voiceactor #voiceover #portraitphotography #portraiture #headshot #male #voicetalent @harveyvoicesagency

Príspevok zdieľaný používateľom Paul Schnaars (@pjasphotography) 29. januára 2020 o 16:40 PST

Je fyzicky aktívny už viac ako 4 desaťročia a každý týždeň absolvuje niekoľko tréningov v posilňovni, pričom stále hrá športy ako tenis, golf a stolný tenis. Rád cestuje a bol po celých Spojených štátoch za prácou aj zábavou, pričom pri viacerých príležitostiach bol aj v kontinentálnej Európe a Ázii.

Redd je milovníkom zvierat a má niekoľko domácich miláčikov, zatiaľ čo psy sú jeho obľúbené.

Zaujíma sa tiež o japonské animované filmy vytvorené štúdiom Ghibli, pričom jeho obľúbené sú princezná Mononoke a Nausicaa z údolia vetra.

Čistý majetok

Redd má 59 rokov. Je holohlavý, má hnedé vlasy, je asi 5 stôp 7 palcov (1,7 m) vysoký a váži okolo 136 libier (62 kg).

Od augusta 2020 sa jeho čisté imanie odhadovalo na viac ako 500 000 dolárov.