Čo robí Molly Roloff dnes? Svadba, dieťa, manžel

ObsahČo robí Molly Roloff dnes? Wiki Bio

Molly Roloff sa narodila v Oregone v USA 17. septembra 1983, takže jej znamenie zverokruhu je Panna a má americkú národnosť. Molly je herečka, hviezda televíznej reality , a účtovníčka, ktorá sa najlepšie preslávila účinkovaním po boku svojej rodiny v dokumentárnom seriáli reality Little People, Big World, ktorý sa vysiela od roku 2006. Hrajú v ňom Mollyini rodičia Matthew a Amy Roloffovci a jej súrodenci a sleduje každodenné problémy rodiny ako „ malí ľudia'.

Molly sa teraz v seriáli neobjavuje a skôr sa zameriava na svoju kariéru účtovníka.

pridané Fanúšikovia Molly a Jacoba Roloffa na Piatok 11. februára 2011

Detstvo a vzdelanie

Molly vyrastala spolu so svojimi staršími bratmi Jeremym a Zacharym, ktorí sú dvojčatami, a so svojím mladším bratom Jacobom – iba Zachary zo všetkých súrodencov zdedil trpasličie ochorenie po svojich rodičoch, vďaka čomu je nižší ako ostatní ľudia. Na rozdiel od jej bratov, ktorí sú väčšinou sústredení Keď Molly hrala v reality show ich rodičov, vyrastala so záujmom o tvorivé písanie a herectvo, pričom na strednej škole bola aj fyzicky aktívna a venovala sa rôznym športom, ako je hádzaná a futbal. Po imatrikulácii sa zapísala na súkromnú inštitúciu Whitworth University v Spokane v štáte Washington, kde v roku 2005 ukončila bakalársky titul v odbore účtovníctvo a španielčina.

Kariéra herečky a televíznej reality hviezdy

Molly získala uznanie po tom, čo sa objavila v Little People, Big World v roku 2006, ale nebola šťastná, že celý život jej a jej rodiny zdieľajú s verejnosťou, a preto zredukovala svoje účinkovanie v šou. V roku 2017 konečne sa prestala objavovať , čo prinútilo fanúšikov zaujímať sa, či má so svojou rodinou stále dobré vzťahy, jej matka neskôr uviedla, že už s nimi nežije, keďže je vydatá, ale občas sa navštívi, keď kamery nenakrúcajú.

Molly sa objavila aj v spin-off sérii Little People, Big World: Wedding Farm, hosťovala v populárnej The Oprah Winfrey Show a objavila sa v dokumente Big Dreams.

Kariéra účtovníka a iné aktivity

V júni 2012, keď sa rozhodla, že chce pracovať na svojej vlastnej kariére a nie sústrediť sa na účinkovanie v šou svojich rodičov, stala sa asistentkou trénera v Indoor Goals, kde zostala do augusta 2013, a potom sa stala účtovnou stážistkou v hoteli La. Condesa v San Rafael, Kostarika. Zostala s nimi štyri mesiace až do augusta 2014, keď ju najali, aby slúžila ako pridružení študenti HUB manažérky Willamette University, pričom mala väčšinou na starosti vykonávanie bezpečnostných postupov v budove Hixon Union.

Potom pracovala pre 1. presbyteriánsku cirkev od júna do augusta 2015, skúmala súčasnú situáciu na trhu a odporúčala cirkvi, aby prijala opatrenia, pričom pracovala aj v ABC Transscription, Inc. ako ich prepisovateľka. V septembri 2016 nastúpila do účtovníckej spoločnosti Moss Adams v Spokane v štáte Washington, kde pôsobila ako ich zamestnanec pre uisťovacie služby predtým, ako bola v júni 2018 povýšená na seniorskú assurance. Molly pre nich pracuje už takmer štyri roky.

Milujte život a vzťahy

Molly sa zoznámila so svojou druhou polovičkou, Joelom Silviusom, keď obaja navštevovali Whitworth University, a obaja spolu chodili viac ako 10 rokov, kým sa 5. augusta 2017 zosobášili na farme Mollyiných rodičov v Oregone – na ceremónii sa zúčastnili len ich najbližšia rodina a priatelia. . Nemajú deti a momentálne žijú v Spokane.

Joel je tiež hviezdou televíznej reality show, keďže sa objavil v mnohých epizódach Little People, Big World, ako aj v ich spin-offoch. Svoju kariéru účtovníka začal v roku 2006 a je ním dodnes pracuje pre Etailz, Inc. softvérová spoločnosť ako ich finančný analytik.

Obaja majú domáceho maznáčika a zdá sa, že majú psa, aby sa pripravili na svoje prvé dieťa.

Záľuby a iné záujmy

Molly má v práci veľmi nabitý program, no svoj voľný čas rada trávi cestovaním po USA s manželom, dovolenkovali aj v Európe a navštívili krajiny ako Grécko a Taliansko.

Je filantropkou, ktorá dobrovoľne spolupracovala s niekoľkými charitatívnymi organizáciami, pričom pôsobila aj ako asistentka pre daň z príjmu dobrovoľníkov v Internal Revenue Service (IRS), kde pomáhala starším ľuďom a ľuďom s nízkymi príjmami pri zdaňovaní. Molly sa zaujíma o všetky druhy umenia a príležitostne navštevuje miestne galérie, keď majú maliarske a sochárske výstavy.

Neskoro v noci Molly rada pozerá filmy a niektorí z jej obľúbených hercov a herečiek sú Heath Ledger, Robin Williams a Anne Hathaway, zatiaľ čo medzi jej obľúbené filmy patria Catch Me If You Can, Brokeback Mountain a One Day. Tiež rada sleduje detektívne kriminálne seriály, ako sú Zákon a poriadok: Jednotka pre špeciálne obete a Vraždy v Midsomeri.

Vzhľad a čistý majetok

Molly má 36 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, meria 1,74 metra a váži okolo 62 kg. Od apríla 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 500 000 dolárov.

Mollyini rodičia

Mollyin otec – Matthew James ‘Matt’ Roloff – sa narodil v San Franciscu v Kalifornii v USA 7. októbra 1961 Ronovi a Peggy Roloffovým, ktorých často môžete vidieť vystupovať v šou Little People, Big World. Matt mal počas prvých troch rokov života vyše 15 operácií, aby sa pokúsil opraviť svoju diastrofickú dyspláziu, zatiaľ čo jeho mladší brat Sam trpí rovnakým stavom a pri chôdzi musí používať barle. Matt má tiež staršiu sestru Ruth, ktorá nemá tento stav, zatiaľ čo ich brat Joshua zomrel v roku 1999 kvôli problémom so srdcom.

Rodina vlastnila 34 akrov pôdy v Helvetii v Oregone predtým, ako v roku 2010 kúpila ďalších 80 akrov. Na svojom pozemku postavili množstvo vecí, vrátane pirátskej lode, stredovekého hradu , futbalové a volejbalové ihrisko, štôlne a banské šachty – farmu ročne navštívi viac ako 30 000 ľudí. Matt je tiež spisovateľ a spolu s ghostwriterom napísal a vydal v roku 1999 knihu Against Tall Odds: Being a David in a Goliath World, ako aj Little Family, Big Values: Lessons in Love, Respect and Understanding for Families of any. Size v roku 2007. Jeho tretia a posledná kniha – Little Lucy, Big Race – vyšla v máji 2018.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Nádherná fotka vtedy a dnes gangu Roloff! #mollyroloff #tlc #mattroloff #lpbw #littlepeoplebigworld #rolofffarms #amyroloff

Príspevok zdieľaný používateľom @ tvshowsace dňa 17. apríla 2020 o 13:46 PDT

Mollyinu matku Amy Roloff vychovávali spolu s tromi súrodencami ich rodičia Gordon Knight a Patricia Knight, zatiaľ čo Amy je jedinou členkou rodiny, ktorá trpí achondrpláziou, genetickou poruchou, ktorá je príčinou jej trpasličieho vzrastu. Študovala na Franklin High School a Central Michigan University, kde ukončila bakalársky titul v odbore obchod. Je hviezdou televíznej reality show, okrem iného sa objavila v reláciách ako Good Morning America, Celebrity Buzz a The View. Je tiež spisovateľkou, v roku 2006 vydala knihu Krátke a jednoduché rodinné recepty.

Matt a Amy sa rozišli v marci 2014, zatiaľ čo ich rozvod bol dokončený v polovici roku 2016.