Čo robí Molly Ephraimová teraz? Merania, manžel

ObsahČo robí Molly Ephraimová teraz? Wiki Bio

Molly Ephraim sa narodila vo Philadelphii v Pensylvánii v USA 22. mája 1986 – jej znamenie zverokruhu sú Blíženci a má americké občianstvo. Je to herečka, ktorá sa najlepšie preslávila tým, že v rokoch 2011 až 2017 stvárnila Mandy Baxter v sitkome Last Man Standing – séria sa stále vysiela, v hlavnej úlohe s Timom Allenom, Nancy Travis a Hectorom Elizondom a sleduje muža, ktorý vychováva svoje tri deti. Séria bola nominovaná na 10 ocenení a získala päť.

Povrávalo sa, že Molly odišla z herectva, stále však nakrúca niekoľko televíznych seriálov.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Premiéra Front Runner NYC! Face & hairs od @inspector_kitty a super-pohodlný overal do zadku od @rachelcomey! Choďte hlasovať 6. novembra a potom si pozrite tento film!

Príspevok zdieľaný používateľom Molly Efraimová (@mollyephraim) 30. októbra 2018 o 23:01 PDT

Raný život a vzdelanie

Molly vychovávali ako jediné dieťa vo Philadelphii jej židovskí rodičia – jej otec William bol hasičom, zatiaľ čo jej matka Nina pracovala ako sekretárka v miestnej firme. Molly vyrastala so záujmom o herectvo a ako sedemročná debutovala v divadle v Bucks County Playhouse. Po dovŕšení 12 rokov sa začala objavovať v profesionálnych hrách v Arden Theatre Company a v Prince Music Theatre.

Molly bola počas strednej školy fyzicky aktívna, hrala futbal a lakros a zaujímala sa o množstvo iných vecí, ako je hudba, knihy a tvorivé písanie.

Po imatrikulácii sa zapísala na Princetonskú univerzitu v New Jersey, kde v roku 2008 ukončila bakalársky titul v odbore religionistika, no zúčastnila sa aj na rôznych produkciách University Players.

Účinkovanie vo filmoch a divadelných hrách

Molly sa objavila vo svojej prvej hre na Broadwayi v roku 2002 v hlavnej úlohe ako Červená čiapočka v muzikáli Into the Woods a za svoj výkon bola nominovaná na Drama League Award a Barrymore Award. Jej druhé účinkovanie na Broadwayi bolo v muzikáli Fiddler on the Roof v roku 2004. Molly sa následne objavila v mnohých hrách mimo Broadway, vrátane The 25th Annual Putnam County Spelling Bee v roku 2008, End Days v roku 2009 a The Diary of Anne Frank v r. 2010.

Jedným z jej najnovších účinkovania v hrách bola temná komédia Bad Židia, v ktorej v roku 2015 stvárnila Daphnu Feygenbaumovú.

Molly debutovala vo filme v roku 2008, keď stvárnila Wendy Greenhut v rodinnej komédii College Road Trip. V roku 2010 bola pozvaná, aby sa objavila ako Ali Rey vo found footage nadprirodzenom horore Paranormal Activity 2 a o štyri roky neskôr si túto rolu zopakovala. v Paranormal Activity: The Marked Ones . Dve z jej posledných účinkovaní vo filmoch boli v komediálnom horore Gravy v roku 2015 a v politickej dráme The Front Runner v roku 2018.

Úlohy v televíznych seriáloch

Molly bola obsadená ako Ally Hench v sitcome Hench at Home v roku 2003, ale pilotnú epizódu nezachytila ​​žiadna sieť. V roku 2008 hosťovala ako Anne-Marie Liscomb v epizóde Tango policajného procedurálneho a právneho seriálu Law & Order a potom sa objavila ako Beth Samuels v jedinej epizóde seriálu. komediálna dramatická šou Royal Pains v roku 2009.

V roku 2010 mala Molly hrať opakujúcu sa postavu v dramatickom seriáli The Wonderful Maladys, ale pilotnú epizódu opäť nezachytila ​​žiadna sieť, no v roku 2011 sa stala slávnou po tom, čo hrala Mandy v Last Man Standing.

Molly potom začala hrať Barmana v komediálnom dramatickom seriáli Brockmire v roku 2017 a stále pre ňu natáča. Hrajú v ňom Hank Azaria, Tyrel Jackson Williams a Amanda Peet a sleduje príbeh slávneho hlásateľa prvoligového bejzbalu, ktorý príde o manželku a kariéru po tom, čo zistí, že ho jeho žena roky podvádzala.

V roku 2017 Molly stvárnila opakujúcu sa postavu Alexa Vonn v dobovom dramatickom seriáli Halt and Catch Fire, zatiaľ čo niektoré z jej najnovších účinkov v televíznom seriáli boli v komediálnej dráme Casual v roku 2018, skutočnom kriminálnom webovom seriáli The Act v roku 2019 a mockumentary. sitcom Modern Family aj v roku 2019.

Miluj život a manžela

Molly sa zoznámila so svojím budúcim manželom Johnom Krauseom počas natáčania rovnakého televízneho seriálu v roku 2014 a začali spolu chodiť len pár dní po stretnutí. Dňa 7. septembra 2019 sa zosobášili na veľkej ceremónii, ktorá sa konala v Zoo Santa Barbara, ktorej sa zúčastnilo viac ako 100 ľudí a vo februári 2020 dve napustené zodpovedajúce tetovania na ich telách s nápisom „IX VII XIX“ – dátum ich svadby v rímskych čísliciach. V súčasnosti žijú v Los Angeles v Kalifornii.

Mollyin manžel je tiež trochu slávny, pretože sa objavil v akčnom komediálnom seriáli The Hunted: Encore v roku 2016, v ktorom hrali Megan Dorn a Ned Donovan, a sleduje príbeh zabijakov upírov, ktorí bojujú proti syndikovanej skupine upírov.

V roku 2017 sa objavil v jedinej epizóde komediálneho seriálu His Wives and Daughters a v roku 2019 sa objavil v spravodajskej šou The 73rd Annual Tony Awards, ktorú moderoval James Corden.

Záľuby a iné záujmy

Molly je veľkou milovníčkou zvierat a má domáceho psa a mačku, ktorých často môžete vidieť v predstavách na jej fotkách na Instagrame . Rada cestuje a užíva si pobyt v prírode obklopenej stromami a horami, navštívila niekoľko štátov USA a navštívila aj mnohé európske krajiny vrátane Švajčiarska, Španielska a Portugalska.

Molly sa zaujíma o hudbu a hrá na gitare a klavíri, pričom jej obľúbené dva žánre sú pop a blues. So svojím manželom rada chodí na koncerty a dve z jej obľúbených skupín sú The Lumineers a The Rolling Stones.

Molly má svojich obľúbených hercov a herečky, z ktorých niektorí sú Denzel Washington, Will Smith a Natalie Portman, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú Deň nezávislosti, Nepriateľ štátu a Lietadlo!.

Vzhľad a čistý majetok

Molly má 33 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, meria 1,55 metra a váži okolo 47 kg. Od apríla 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 2 milióny dolárov.