• Hlavná
  • Herci
  • Čo robí Marc Singer teraz? Čistá hodnota, manželka, deti, bio

Čo robí Marc Singer teraz? Čistá hodnota, manželka, deti, bio

ObsahKto je Marc Singer a čo teraz robí?

Marc Singer sa narodil vo Vancouveri v Britskej Kolumbii v Kanade 29. januára 1948 – jeho znamenie zverokruhu je Vodnár a má americkú národnosť, pretože jeho rodina sa krátko po jeho narodení presťahovala do USA. On je herec , ktorý je možno dodnes najznámejší vďaka svojej hlavnej úlohe vo filme The Beastmaster z roku 1982, ktorý napísal aj režíroval Don Coscarelli a zahrali si v ňom aj Tanya Roberts a Rip Torn. Príbeh sleduje mladého muža s nadprirodzenými schopnosťami, ktorý bojuje so zlom so svojimi zvieracími priateľmi – film získal cenu Antennae II na festivale Avoriaz Fantastic Film Festival, zatiaľ čo herec Joshua Milrad bol nominovaný na cenu Young Artist Award za najlepšieho mladého herca vo vedľajšej úlohe. Film.

Internetom kolujú zvesti, že Marc odišiel z herectva, no stále je dosť aktívny vo filmovom priemysle, no kvôli vysokému veku dostáva menej úloh.

Všetko najlepšie k narodeninám #MarcSinger! #Beastmaster #Arrow #V #EagleEye #DeadSpace #Batman #Highlander #SeaWolf

pridané Nad Jupiterom na Piatok 29. januára 2016

Raný život a vzdelanie

Marca vychovávala spolu so svojimi dvoma bratmi, Gregorym a Claudom a ich sestrou Lori v Corpus Christi v Texase v USA, ich britská matka Leslie Wrightová, ktorá bola koncertnou klaviristkou, a ich poľský otec Jacques, ktorý bol symfonickým dirigentom. Marcova sestra sa tiež stala herečkou a je známa svojimi úlohami v špionážnej dráme Falcon and the Snowman a komédii, filme Muž s jednou červenou topánkou.

Marc sa začal zaujímať o herectvo počas štúdia na strednej škole, na ktorej sa zameral aj na hranie futbalu, keďže patril medzi najlepších hráčov na svojej škole. Spolu s Lori cvičil na violončelo , a zatiaľ čo ona sa odvtedy stala slávnou violončelistkou, Marc opustil hru na nástroje a po imatrikulácii v roku 1966 sa zameral na prácu a finančnú podporu – až do roku 1973, keď odštartoval svoju hereckú kariéru, vystriedal veľa zamestnaní.

Úlohy v televíznych seriáloch

Marcovi sa pripisuje účinkovanie vo viac ako 90 filmoch a televíznych seriáloch striedajúcich sa medzi týmito dvoma žánrami a v tomto článku sa chystáme spomenúť niektoré z jeho najvýznamnejších výkonov.

Debutoval v televíznom seriáli, keď hosťoval ako Young TV Doctor v epizóde Double Shock kriminálnej drámy Columbo v roku 1973 a v nasledujúcich rokoch sa objavil v jednotlivých epizódach niekoľkých seriálov, ako napr. sci-fi Planéta opíc v roku 1974, detektívnu sériu Barnaby Jones v roku 1975 a policajnú procedurálnu sériu The Rookies v roku 1976. V roku 1977 stvárnil vedľajšiu postavu Rossa Savitcha v minisérii 79 Park Avenue, v ktorej hrali Lesley Ann Warren, David Dukes a Polly Bergen a je o tínedžerke z New Yorku, ktorá sa stane prostitútkou a nakoniec najslávnejšou madam v meste.

Marc hral v minisérii Roots: The Next Generation v roku 1979, ktorá úzko vychádza z románu Roots: The Saga of an American Family od Alexa Haleyho, a tiež hral v ďalšej minisérii The Contender v roku 1980.

V roku 1982 Marc hosťoval v epizóde Something Special kritikmi uznávanej kriminálnej drámy CHiPs, zatiaľ čo v roku 1983 stvárnil Mikea Donovana v dvoch epizódach mini-sci-fi série V a zopakoval si svoju úlohu vo V: The Final. Battle v roku 1984. Marc hral svoju prvú hlavnú postavu v seriáli v roku 1986, keď začal stvárňovať Matta Cantrella v hlavnej televíznej opere Dallas a stále sa objavil v jedinej epizóde mnohých seriálov, ako je napríklad dráma The Twilight Zone z roku 1988. mysteriózna hororová antológia The Hitchhiker v roku 1989 a antológia The Ray Bradbury Theatre v roku 1992.

Svoj hlasový debut debutoval v tom istom roku, keď prepožičal svoj hlas Dr. Kirkovi Langstromovi a Man-Batovi vo filme Batman: Animovaný seriál. V nasledujúcich rokoch pokračoval ako hosť v jednotlivých epizódach mnohých seriálov.

Marcov ďalší pozoruhodný výkon bol v 12 epizódach telenovely The Young and the Restless v roku 1999, po ktorej nasledovali jeho úlohy Kirka Manlorda v animovanom seriáli Duck Dodgers v roku 2005, epizóda See No Evil policajnej procedurálnej drámy Criminal Minds. : Podozrivé správanie v roku 2011 a päť epizód kritikou uznávaného seriálu o superhrdinoch Arrow v roku 2015. Dve z jeho posledných vystúpení v televíznom seriáli boli v štyroch epizódach sci-fi policajnej procedurálnej série Beauty & the Beast v roku 2016 a epizóda Columbus z webovej komediálnej série AJ ​​and the Queen v roku 2020.

Úlohy vo filmoch

Marc debutoval vo filme v roku 1978, keď stvárnil kapitána Al Olivettiho vo vojnovom filme Go Tell the Spartans. O desať rokov neskôr si zahral vedľajšiu postavu vo filme o športovom aute Born to Race, v ktorom si zahrali Joseph Bottoms a Maria Heasley.

V roku 1990 sa Marc objavil v piatich filmoch – jeho najpozoruhodnejší výkon bol v fiktívny film Dan Turner, hollywoodsky detektív v ktorej stvárnil titulnú postavu – príbeh sleduje detektíva Dana, ktorý musí zistiť, kto použil jeho zbraň na zabitie jeho najlepšieho priateľa a jeho policajného kamaráta. V roku 1991 sa Marc objavil v pokračovaní Beastmaster 2: Through the Portal of Time a o štyri roky neskôr si zahral po boku Shannon Tweed v erotickom thrilleri Victim of Desire. V roku 1995 hral Marc vedľajšiu postavu Ziegfelda Von Trottu v akčnom westernovom filme Savate, ktorý napísal a režíroval Isaac Florentine a ktorý sleduje francúzskeho dôstojníka, ktorý hľadá vraha svojho najlepšieho priateľa.

Tri z Marcových najnovších pozoruhodných hereckých výkonov vo filmoch boli v erotickom trileri Angel Blade z roku 2002, v ktorom hral Dr. Martin Gites, v špionážnom akčnom trileri Eagle Eye, v ktorom v roku 2008 stvárnil Explosives Developer, a v psychologickom hororovom trileri House Hunting z roku 2013, v ktorom vystupoval ako Roger Towne.

Manželka a deti

Marc sa oženil so svojou polovičkou Haunani Minn, zosnulou americkou herečkou, 17. júna 1974. Stretli sa v roku 1971 na párty organizovanej ich spoločným priateľom ao dva roky neskôr sa spolu pustili do filmového priemyslu. Haunani je stále pripomínaná pre jej úlohy vo filmoch ako Muž s dvoma mozgami, Mulan či Zamilovaní mladí lekári. 21. januára 1991 Marcova manželka porodila ich dcéru Phoebe Singer, ktorá sa držala mimo pozornosti médií, pričom je známe, že sa počas štúdia na strednej škole zaujímala aj o herectvo a objavila sa v niekoľkých hrách.

Haunani zomrel 23. novembra 2014 po tom, čo niekoľko rokov bojoval so zriedkavou chorobou a Marc je odvtedy slobodný.

Marc nehovoril o žiadnych iných ženách, s ktorými mohol byť predtým, ako stretol Haunani, a od septembra 2020 je slobodný, bol raz ženatý, teraz je vdovec a má dcéru.

Záľuby a iné záujmy

Marc bol počas svojich 20, 30 a 40 rokov fyzicky veľmi aktívny, keďže mal každý týždeň štyri až päť tréningov v posilňovni, zaujímal sa aj o bojové umenia a dnes je držiteľom čierneho pásu v kung-fu.

Rád cestuje a jeho kariéra herca mu umožnila cestovať po celých Spojených štátoch, pričom bol aj v mnohých európskych, ázijských a afrických krajinách – Marcovým vysnívaným cieľom je Bern vo Švajčiarsku.

Je milovníkom zvierat a mal niekoľko domácich miláčikov psov a mačiek, z ktorých všetky zomreli v dôsledku vysokého veku. Marc je filantrop a časť svojho majetku venoval na charitatívne účely.

Má svojich obľúbených hercov a herečky, z ktorých niektorí sú zosnulí Robin Williams a Elvis Presley a slávna herečka z Harryho Pottera Emma Watson – niektoré z jeho obľúbených filmov sú Patch Adams, Viva Las Vegas a King Creole.

Čistý majetok

Marc má 72 rokov. Má krátke hnedé vlasy a modré oči, jeho výška je 1,88 metra a váži okolo 80 kg.

Od septembra 2020 jeho čisté imanie sa odhaduje na viac ako 5 miliónov dolárov.