• Hlavná
  • Herci
  • Čo robí Holly Hallstrom dnes? Zomrela? Čistá hodnota

Čo robí Holly Hallstrom dnes? Zomrela? Čistá hodnota

ObsahKto je Holly Hallstrom?

Holly Anne Hallstrom sa narodila v San Antoniu v Texase v USA 25. augusta 1952 – jej znamenie zverokruhu je Panna a má americkú národnosť. Je to bývalá modelka, herečka na dôchodku a televízna osobnosť , ktorý je stále asi najznámejší tým, že v rokoch 1977 až 1995 slúžil ako model v hernej šou The Price Is Right.

Čo dnes robí alebo zomrela?

Internetom kolujú klebety o tom, ako Holly zomrela niekedy na začiatku 2000-tych rokov, keďže sa neobjavovala v televízii ani v médiách, no je známe, že sa rozhodla ukončiť účinkovanie v televíznych reláciách koncom 90-tych rokov. , ale vrátil sa niekoľkokrát, keď bol pozvaný ako hosť v talkshow.

Holly Hallstrom, jedna z krások Barker’s, dnes oslavuje svoje 68. narodeniny. Všetko najlepšie k narodeninám, Holly!

pridané Stránka klasickej televízie na Pondelok 24. augusta 2020

Dnes Holly prenajíma niekoľko domov, ktoré vlastní, a vedie pokojný život v San Antoniu.

Raný život a vzdelanie

Holly bola vychovaná spolu so svojou mladšou sestrou v San Antoniu, otcom dievčat, ktorý bol automechanik, a ich matkou, ktorá bola v domácnosti.

Holly vyrastala so zameraním na štúdium, a keď sa zapísala na miestnu strednú školu, začala ona a jej rovesníci čítať dievčenské časopisy a pozerať modelky v televízii – vtedy Holly začala snívať o tom, že sa jedného dňa stane slávnou modelkou, no stále sa sústredila na štúdiu a po maturite v roku 1970 sa zapísala na vysokú školu.

Počas štúdia na vysokej škole navštívila Los Angeles v Kalifornii , a tam začala pracovať ako modelka, čo ju priviedlo k tomu, že opustila vysokú školu a zamerala sa na svoju kariéru.

Kariéra herečky a televíznej osobnosti

Hollyino prvé vystúpenie v televíznej relácii ju preslávilo – The Price Is Right v hlavnej úlohe s Bobom Barkerom, Janice Pennington a Dian Parkinson a nasledovalo viacero súťažiacich, ktorí súťažili o peniaze, autá a dovolenky. Všetky hry v šou sa týkali cien spotrebného tovaru a boli obrovským hitom, vyhrali 48 ocenení a boli nominovaní na 122 ďalších.

V roku 1980 sa Holly objavila ako panelistka v dvoch epizódach komediálnej rodinnej hernej show Match Game PM a v roku 1984 sa objavila v televíznom špeciáli TV’s Funniest Game Show Moments.

V televíznom seriáli debutovala v roku 1989, keď bola obsadená do úlohy novomanželky v epizóde The Nutt Cracker Suite. z komédie The Nutt House a v roku 1993 sa Holly objavila bez uznania ako dievča Spin the Wheel v akčnom komediálnom kriminálnom filme Nabitá zbraň 1. V tom istom roku si zahrala ako hosť v jedinej epizóde hernej show Family Feud. a nasledujúci rok jej druhé vystúpenie vo filme, keď hrala The Female Office

r v krátkej sci-fi dobrodružnej komédii Galaxy Beat. O dva roky neskôr si Holly zahrala hovorcu zubnej pasty v dobrodružnom sci-fi thrilleri The Tomorrow Man.

Účinkovala v televíznom špeciáli The Price Is Right 25th Anniversary Special v roku 1996 av roku 2002 hosťovala v jedinej epizóde dokumentárneho seriálu E! Skutočný hollywoodsky príbeh. Jej posledné dve vystúpenia v televízii boli zachytené v roku 2005, keď hosťovala v epizóde mini-seriálu Game Show Moments Gone Bananas a epizóde talk show The View.

Vyplnenie žaloby

Holly bola prepustená z The Price Is Right v roku 1995 moderátorom show Bobom Barkerom a následne tvrdila, že bola prepustená, pretože pribrala 14 libier (6,4 kg), a tiež, že ju prepustili, pretože nepodporovala Boba, keď bol Dian Parkinson, bývalá americká modelka, zažalovaná za sexuálne obťažovanie.

Bob podal protižalobu na Holly, ale stiahol žalobu dva dni pred začatím procesu a musel zaplatiť Hollyho právne poplatky – to Holly motivovalo žalovať Boba a právny boj trval roky, kým sa v októbri 2005 vyriešil. rokov bojovala s Bobom na súde, Holly použila všetky svoje úspory, predala svoj dom, aby zaplatila za svojho právnika a rok žil v aute . Nakoniec dostala niekoľko miliónov dolárov ako vyrovnanie a mohla dostať viac, ak by súhlasila s tým, že už nebude o Bobovi hovoriť v médiách – založila nadáciu, ktorá odvtedy pomáha ľuďom, s ktorými sa na ich pracovisku zle zaobchádza.

Po tom, čo proti Bobovi svedčili modelky Kathleen Bradley a Janice Pennington, asistentky produkcie Sherrill Paris a Linda Riegert a režisér Paul Alter, boli z predstavenia vyhodení – každý z nich Boba zažaloval a prijal mimosúdne finančné vyrovnanie, zatiaľ čo Paul bol nakoniec pozvaný, aby sa vrátil do show, ktorú prijal v roku 2000.

Milujte život a vzťahy

Holly od začiatku svojej modelingovej kariéry tajila detaily zo svojho milostného života pred pozornosťou médií a internetom kolujú klebety, že počas tých rokov, keď natáčala pre The Price Is Right, chodila s niekoľkými mužmi. Mnohí jej fanúšikovia tvrdili, že ju videli kráčať ruka v ruke s niekoľkými mužmi v období troch mesiacov, ale Holly nikdy nesúhlasila s komentárom k svojmu milostnému životu – niektorí sa tiež domnievajú, že je lesbička, zatiaľ čo dvaja jej fanúšikovia dokonca tvrdili, že ju videli bozkávať sa so svojou priateľkou v klube v Los Angeles.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#wcw #barkersbeauties #thepriceisright #70s #80s #janicepennington #bobbarker #hollyhallstrom #dianparkinson

Príspevok zdieľaný používateľom Brett (@bcormie3) dňa 28. marca 2018 o 11:27 PDT

Od septembra 2020 Holly je slobodná , nevydala sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Holly sa pustila do realitného priemyslu a je majiteľkou niekoľkých domov v okolí San Antonia, z ktorých väčšinu prenajíma, pričom dnes v jednom z nich žije.

Celý život vraj prežila prísnu diétu, jedla prevažne zeleninu a ovocie a až keď skončila s modelingom, začala ju zaujímať ochutnávanie rôznych kuchýň a cestovanie po svete – precestovala mnoho európskych krajín. pričom jej najobľúbenejšie je Francúzsko, najmä jeho hlavné mesto Paríž, a pri viacerých príležitostiach cestovala aj do Ázie, kde navštívila Čínu a Japonsko.

Je milovníčkou zvierat a má veľa domácich miláčikov psov a mačiek.

Holly rada pozerá filmy neskoro v noci a jej obľúbenými hercami a herečkami sú Leonardo DiCaprio, Matt Damon a Angelina Jolie a niektoré z jej obľúbených filmov sú Titanic, Chyť ma, ak to dokážeš a Dobrý Will Hunting.

Čistý majetok

Holly má 68 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a modré oči, jej výška je 5 stôp 11 palcov (1,8 metra) a váži okolo 70 kg.

Od septembra 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 10 miliónov dolárov.