Čo robí Heather Storm po „Garage Squad“? Wiki

ObsahKto je Heather Storm?

Heather Storm sa narodila 24. mája 1992 vo Philadelphii, Pennsylvania, USA. Je blogerkou, moderátorkou, televíznou osobnosťou a herečkou, ktorá je snáď najznámejšia vďaka svojej práci v televíznom seriáli Garage Squad, ktorého bola súčasťou štyri roky. Odvtedy sa viac zamerala na svoj blog o životnom štýle a ďalšiu reláciu – Drive Yourself Local – ktorú tiež produkovala.

Bohatstvo Heather Storm

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Heather Storm odhaduje na viac ako 1,7 milióna dolárov, zarobených prevažne úspešnou kariérou v zábavnom priemysle.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Niektoré obmedzenia sú v Kostarike uvoľnené, ale národné parky a pláže zostávajú zatvorené. Vkradol som sa na pláž Hermosa, aby som nahral toto video a podelil sa o krásny výhľad. 🤫 #puravida #costarica #hermosabeach #covid19 #explorer #cestovanie #adventure #travelhost #heatherstorm @linkajewelry

Príspevok zdieľaný používateľom Heather Storm (@heatherstormla) 2. mája 2020 o 12:25 PDT

Jej početné snahy od hosťovania až po produkčnú prácu jej pomohli vybudovať bohatstvo. Venuje sa aj iným obchodným činnostiam a prevádzkuje podcast.

Skorý život

Heather vyrástla vo Philadelphii a zvykla si na život vo veľkom meste s miliónmi obyvateľov. Keď však mala 12 rokov, jej rodina sa rozhodla presťahovať niekam oveľa tichšie a bližšie k prírode, do malého mestečka Montana, kde v tejto oblasti žije asi 8 000 ľudí. Pôvodne s týmto krokom nesúhlasila, pretože sa jej nepáčila drastická zmena z mesta na krajinu.

Od bicyklovania prešla k pohybu v prírode a nakoniec si zamilovala Montanu. Zvykla si na život v oblasti so sviežimi potokmi, otvorenými poliami, stromami a inými miestami plnými prírody. Po presťahovaní sa stala veľa bližšie otcovi, ktorý ju naučil, že je dôležité byť nezávislá a osvojiť si rôzne zručnosti. Naučila sa strieľať, používať rôzne nástroje a prerábať domy. To ju priviedlo k objaveniu hlbokého záujmu a vášne pre automobily, keďže so svojím otcom pracovala na niekoľkých autách.

Vzdelávanie a začiatky kariéry

Po maturite na strednej škole nasledovala lásku k prírode v štúdiu, keď sa zapísala na Oregon State University.

Univerzita je známa tým, že je najväčšou školou v štáte, navštevuje ju státisíce ľudí. Vyštudovala environmentalistiku a po ukončení štúdia sa presťahovala do Portorika, kde sa stala súčasťou hnutia trvalo udržateľného cestovného ruchu. V rámci svojej práce trávila veľa času na plážach v krajine a veľa surfovala. Cítila však, že žiť tam nestačí, a po dlhom uvažovaní sa rozhodla, že sa chce venovať kariére v zábavnom priemysle.

Presťahovala sa do Los Angeles, kde bolo veľa príležitostí, a začala navštevovať hodiny herectva a zároveň pracovala na práci, ktorá by pomohla zaplatiť účty.

Potom sa niekoľkokrát zúčastnila konkurzu a nakoniec si našla prácu ako modelka. Začala sa presadzovať aj online a etablovala sa ako fitness trénerka. Ako rástla jej reputácia, rástli aj jej spolupracovníci a nakoniec pomohla založiť obchodnú spoločnosť Black LAB, organizačnú spoločnosť so sídlom v meste.

Herectvo a televízna práca

Kým bola zaneprázdnená svojou online prítomnosťou a inými projektmi, Storm sa vďaka jej usilovnosti začala pravidelne objavovať v reklamách. Pracovala aj na nezávislom filme No Bad Days, v ktorom si zahrali Keith David a Richard Tyson. Jej láska k automobilom a cestovaniu sa nakoniec uchytila, pretože bola najata, aby sa stala jednou z hostiteľov Garage Squad.

Prehliadka sa zameriava na tím mechanikov a iných automobilových expertov, ktorí pomáhajú rôznym ľuďom v celej krajine, ktorým chýbajú pracovné sily, odborné znalosti alebo zdroje na realizáciu ich automobilových projektov.

V šou vydržala štyri roky a získala si významnú sledovanosť. Po štvrtej sezóne však náhle oznámila, že sa dohodla s producentmi, že áno odchod z predstavenia venovať sa iným snahám. Nahradila ju Cristy Lee, motocyklová nadšenkyňa, ktorá v minulosti hostila aj iné automobilové výstavy.

Heather odmietla ďalej komentovať, prečo odišla zo show, iba uviedla, že veci sa musia nakoniec skončiť, čo nevyhnutne viedlo k mnohým špekuláciám – niektorí uviedli, že museli existovať nejaké finančné alebo kreatívne nezhody, ale nič sa nikdy nepotvrdilo.

Nedávne snahy

Heather teda zamerala svoju pozornosť na iné projekty a nakoniec sa stala súčasťou produkčného tímu cestovateľskej série Drive Yourself Local . Prehliadka predstavuje jej cestovanie naprieč USA na Mustangu, kde zažíva kultúru v rôznych lokalitách. Okrem tejto práce sa podieľala aj na produkcii show The MixDown, ktorá sa zameriava na viac odhalenia menej známych skladieb elektronickej tanečnej hudby (EDM).

Najala si ju aj televízna sieť My Combat Channel zameraná na zmiešané bojové umenia (MMA), ktorá slúžila ako reportérka a spravodajkyňa pre túto sieť. rôzne programy . Pustila sa tiež do hosťovania podcastov a pomohla vytvoriť Man Seeks Adventure, ktorá sa zameriava na cestovanie a životný štýl. Tiež spravuje blog s názvom On the Road, ktorý sa zameriava na cestovanie po USA, zažívanie jedla a alkoholu na rôznych miestach. Blog sa špeciálne zameriava na jej cestovanie ako sólo ženy a jej nadšenie pre autá, ktoré mnohým ľuďom pripadalo nezvyčajné. Za týmto účelom sa stala zástankyňou podpory mladších žien, ktoré sa zaujímajú o automobily, pomáha im budovať sebavedomie a povzbudzovať ich, aby išli za svojimi snami.

Osobný život

Heather je slobodná a nezverejnila žiadne romániky, ktoré mala v minulosti. Väčšinou býva sama a z času na čas sa stretáva s priateľmi. Je veľkým gurmánom a rada si kupuje čerstvé ovocie, ktoré začlení do jedál. Nedávno žila v Kostarike a zistila, že tam zostala, pretože väčšina častí sveta prešla blokovaním kvôli rastúcim obavám zo šírenia koronavírusu. Neustále bola poskytovanie aktualizácií o jej živote v tomto období, rozpráva o tom, ako dokonca aj turistické oblasti stíchli a miestni obyvatelia odmietali chodiť von kvôli vírusu.