Čo robí Diana Canova teraz? Čistá hodnota, miery

ObsahKto je Diana Canova a čo teraz robí?

Diana Canova sa narodila vo West Palm Beach na Floride v USA 1. júna 1953 – jej znamenie zverokruhu sú Blíženci a má americkú národnosť. Je herečkou, filmovou režisérkou a profesorkou , ktorá je možno stále najznámejšia vďaka stvárneniu vedľajšej postavy Corinne Tate v romantickom komediálnom seriáli Soap, ktorý vytvorila Susan Harris a v ktorom hrali Katherine Helmond, Rod Roddy a Richard Mulligan. Príbeh sleduje životy dvoch rodín – Tatesovcov a Campbellovcov – a získal sedem ocenení vrátane Zlatého glóbusu, pričom bol nominovaný na 18 ďalších cien.

Diana odišla z herectva v roku 2011 a odvtedy vedie so svojím manželom zjavne uvoľnený život.

Corinne Tate Flotsky hrá Diana Canova

pridané Mydlo na utorok 2. júna 2009

Detstvo a vzdelanie

Dianu vychovávali ako jediné dieťa v oblasti Greater Los Angeles, jej otec Filberto Rivero, ktorý bol hudobníkom z Kuby, a jej matka Judy Canova, ktorá bola slávnou americkou herečkou, speváčkou a rozhlasovou osobnosťou – má nevlastnú sestru Tweeny. Canova z predchádzajúceho manželstva svojej matky s Chesterom B. Englandom.

Diana navštevovala hollywoodsku strednú školu, na ktorej sa začala zaujímať o herectvo a objavila sa v niekoľkých hrách, ktoré na škole hrali. Objavila sa aj vo viacerých hrách v miestnom divadle, kde si svoje herecké umenie precvičovala takmer každý deň. Po imatrikulácii v roku 1971 Diana zapísal na Los Angeles City College , ktorú v roku 1974 ukončila bakalárskym titulom v odbore divadlo.

Úlohy v televíznych seriáloch

Diana debutovala v televíznom seriáli v roku 1973, keď stvárnila postavu Prvé dievča v epizóde Dropout komédie Ozzie's.

Film Girls, v ktorom si zahrali Harriet Nelson, Brenda Sykes a Susan Sennett, a je o Ozzie a Harriet, ktorí prenajímajú izby dvom vysokoškolákom po tom, čo sa ich dvaja synovia odsťahujú.

V nasledujúcich rokoch Diana hosťovala v jednotlivých epizódach mnohých seriálov, napríklad v komediálnom rodinnom muzikáli Happy Days v roku 1974, akčnej kriminálnej dráme Starsky and Hutch a komédii Chico and the Man v roku 1976. Uznanie získala v roku 1978, keď bol pozvaný, aby stvárnil štyri rôzne postavy v štyroch epizódach seriálu dobrodružná komediálna dráma Fantasy Island , v ktorom si zahrali Ricardo Montalban, Herve Villechaize a Christopher Hewett a ktorý je o ľuďoch ubytovaných na jedinečnom letovisku, ktoré sa nachádza niekde v Tichom oceáne.

Nasledujúci rok videla svoju hosťujúcu hviezdu v epizóde Strip Joint komediálnej drámy Barney Miller a v roku 1980 bola Diana pozvaná, aby stvárnila Dianu Cassidy, jednu z hlavných postáv v komediálnom seriáli I'm a Big Girl Now, ktorý tiež Hrali Danny Thomas a Rori King a je o zubárovi, ktorý si nájde rozvedenú ženu, aby s ním žila po tom, čo jeho žena utiekla s jeho kolegom.

V roku 1983 sa objavila vo viacerých seriáloch: stvárnila hlavnú postavu Harriet Foot vo všetkých šiestich epizódach komédie Foot in the Door, hosťovala v epizóde Flashback romantickej drámy Hotel a objavila sa v epizóde A Wheel in a. Koleso drámy Trapper John, M. D..

V rokoch 1977 až 1985 sa Diana objavila v troch epizódach romantickej komediálnej drámy The Love Boat a potom hosťovala v epizóde Family Ties komediálnej drámy St. Elsewhere v roku 1986. V tom istom roku začala stvárňovať hlavnú postavu Sandy Beatty. v komédii Throb, v ktorej si zahrali aj Jonathan Prince a Jane Leeves, a je o mladom manažérovi nahrávacej spoločnosti, ktorý hľadá nové talenty.

Jej ďalší pozoruhodný výkon bol v roku 1993, keď si zahrala ako Vanessa Bailey v komédii Home Free, ktorá bola uznávaná kritikou, zatiaľ čo jej posledná úloha v televíznom seriáli pred odchodom do herectva bola v kriminálnej mysterióznej dráme Murder, She Wrote, v ktorej hrala tri postavy. v troch epizódach v roku 1996.

Úlohy vo filmoch

Diana debutovala vo filme v roku 1975, keď stvárnila Švagrinú v dráme Medical Story, ktorú napísala Abby Mann, režíroval Gary Nelson a v ktorej si zahrali Beau Bridges, Claude Akins a Wendell Burton. Príbeh sleduje mladú stážistku, ktorá sa háda s tromi skúsenými chirurgmi o tom, či by mala mladá herečka podstúpiť hysterektómiu (odstránenie maternice).

Nasledujúci rok sa Diana objavila v hudobnej komédii The First Nudie Musical a niektoré z jej ďalších úloh vo filmoch boli v komédii The Love Boat II v roku 1977, v komediálnej dráme With This Ring v roku 1978 a thriller The Death of Ocean View Park v roku 1979.

Hrala hlavnú postavu Susan v dráme Peking Encounter v roku 1981, v ktorej si zahrali aj Mason Adams a June Lockhart, a o dva roky neskôr Diana stvárnila ďalšiu hlavnú postavu – Lauren Hensley – v akčnej kriminálnej dráme Night Partners. Objavila sa vo svojom prvom krátkom filme No Complaints! v roku 1985 a potom sa objavila v niekoľkých ďalších, ako napríklad The Bruce Diet v roku 1992, Miss Nelson Is Back a Miss Nelson Has a Field Day v roku 1999.

Diana debutovala v roku 2000 hlavnou postavou v animovanom krátkom filme The Island of the Skog a v roku 2001 nahovorila hlavné postavy v troch krátkych filmoch Antarctic Antics, Trashy Town a Space Case.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Všetko najlepšie, #DianaCanova!⠀ ⠀ Hviezda #SOAP a dcéra komičky #JudyCanova má dnes 66! Z čoho si ju pamätáš? #1970sTV

Príspevok zdieľaný používateľom getTV (@gettv_official) 1. júna 2019 o 15:39 PDT

Svoj hlas prepožičala pani Greenovej, hlavnej postave krátkej animovanej komédie Učiteľ z Čiernej lagúny, ktorú napísal Mike Thaler a režíroval Maciek Albrecht v roku 2003, a v roku 2006 nahovorila hlavnú postavu v krátkom animovanom rodinnom filme Arnie the Donut. , a v dvoch krátkych filmoch Reading to Your Bunny a Emily's First 100 Days of School, pričom si zahrala aj ako pani Beamsterová v krátkom filme The Librarian from the Black Lagoon.

Tri z jej posledných úloh vo filmoch pred odchodom do herectva boli v krátkom rodinnom filme Do Unto Otters, v ktorom v roku 2008 hrala pani Otterovú, v krátkom rodinnom filme The Scrambled States of American Talent Show z roku 2009, v ktorom stvárnila viacero postáv a krátky komediálny horor How (Not) to Borrow a Car, ktorý napísala a režírovala Annika Kurnick v roku 2011.

Miluj život a manžela

Diana randila so zosnulým americkým hercom a komikom Stevenom Landesbergom začiatkom 70-tych rokov, keď sa obaja ešte stále prepracovali vo filmovom priemysle – boli spolu asi rok, kým sa z neznámych dôvodov rozišli. V roku 1974 sa zoznámila s Geoffom Levinom, americkým rockovým hudobníkom a skladateľom, ktorý je možno dodnes najznámejší tým, že založil a pôsobil ako hlavný spevák skupiny „People!“ Chodili spolu dva roky. pred sobášom na súkromnom obrade 2. mája 1976 za účasti ich najbližších priateľov a rodiny, no o tri roky neskôr 10. apríla 1979 sa rozviedli – predpokladá sa, že Diana požiadala o rozvod, pretože ju Geoff podvádzal a nechcela mať deti.

V roku 1980 sa Diana zoznámila s Elliotom Scheinerom, americkým hudobným producentom a inžinierom, keď ich na večierku zoznámil ich spoločný priateľ, a o dva roky neskôr, 24. júla 1982, sa Diane narodili ich dve deti, ktoré držali preč. z pozornosti médií.

Diana žije s Elliotom od svadby, takže od septembra 2020 je vydatá za svojho druhého manžela a má dve deti.

Koníčky a záujmy

Diana si modeling užívala vo svojich 20-tych a 30-tych rokoch, no vždy sa naň pozerala skôr ako na hobby než ako na prácu – dokonca sa objavila v novembrovom čísle časopisu Playboy v roku 1979 (nie nahá). Bola členkou Scientologickej cirkvi, ale po odchode ju začala kritizovať, uviedla, ako veľmi otvorene žiadajú o peniaze a v r. rozhovor, ktorý poskytla časopisu Premiéra s tým, že jej bolo povedané, aby im dala všetky peniaze na svoj bankový účet, len čo vstúpi do cirkvi.

Diana bola vo svojich 20 a 30 rokoch fyzicky veľmi aktívna, pretože denne cvičila a občas si zahrala tenis a volejbal so svojimi priateľmi, pričom sa zaujímala aj o meditáciu a jogu. Rada sa bicyklovala po Los Angeles a chodila si zabehať do Central Parku.

Má svojich obľúbených hercov a herečky, z ktorých niektorí sú Arnold Schwarzenegger, Leonardo DiCaprio a Julia Roberts, a niektoré z jej obľúbených filmov sú Terminátor, Shutter Island a The Runaway Bride.

Čistý majetok a miery

Diana má 67 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, jej výška je 5 stôp 9 palcov (1,75 m), váži okolo 145 libier (66 kg) a jej dôležité štatistiky sú 34-25-35.

Od septembra 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 10 miliónov dolárov.