• Hlavná
  • Herci
  • Čo robí David Conrad teraz? Je ženatý? Čistá hodnota

Čo robí David Conrad teraz? Je ženatý? Čistá hodnota

ObsahKto je David Conrad a čo teraz robí?

David Conrad sa narodil v Pittsburghu v Pensylvánii USA 17. augusta 1967 – jeho znamenie zverokruhu je Lev a má americkú národnosť. On je herec ktorý je možno stále najznámejší tým, že hral vo fantasy dramatickom seriáli Ghost Whisperer, ktorý vytvoril John Grady a tiež v ňom hrali Jennifer Love Hewitt a Camryn Manheim. Séria sleduje niekoľko ľudí, ktorí dokážu komunikovať so zosnulým, ktorý sa vysielal v rokoch 2005 až 2010, a získal päť ocenení, pričom bol nominovaný na 25 ďalších, vrátane štyroch cien Primetime Emmy.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

He's so hot @davidcconrad #jenniferlovehewitt #jenniferlovehewittofficial #jenniferlovehewittaholics #jenniferlovehewittfans #jenniferlovehewittlovelys #jenniferlovehewittcentral #jenniferlovehewittfan #jlh #jenniferlovehewittedit #jenniferlovehewittfanpage #ghostwhisperer #jenniferlovehewitt #melindagordon #jlh #jlhupdates #jenniferlovehewittaholics #ghost #jlhfans #jlove #theclientlist #lovejenniferhewitt #jenniferlove # láska #davidconrad #paranormálne #ghosthunter #jenniferlovehewittfans #ghostbusters #tvshow #dancelikenooneiswatches #findyourselfinthedark #camrynmanheim

Príspevok zdieľaný používateľom melinda gordan (@melinda_love_hewitt) 19. septembra 2020 o 8:31 PDT

David nepôsobí vo filmovom priemysle od roku 2018 a niektorí ľudia sa domnievajú, že možno odišiel z herectva, zatiaľ čo iní tvrdia, že si jednoducho dáva pauzu od svojej kariéry.

Raný život a vzdelanie

David bol vychovaný v Pittsburghu spolu so svojimi dvoma staršími bratmi, ich matkou Margaret Clement Conrad, ktorá bola knihovníčka, a ich otcom Jamesom Watsonom Conradom, ktorý bol inžinier.

David rok navštevoval Swissvale High School, kde sa najprv začal zaujímať o herectvo a potom prešiel na Kiski School, keď mu bolo udelené štipendium.

Zaujímal sa o futbal, účinkovanie v školských predstaveniach a učil sa hrať na gitare. Po imatrikulácii v roku 1985 David zapísal na Brown University študovať históriu, ale pred promóciou zanechal vysokú školu – David na svojej ceste k filmovému priemyslu pracoval vo viacerých zamestnaniach, aby sa finančne uživil, ako napríklad tesár, maliar a barista. Ušetril si nejaké peniaze a zapísal sa na prestížnu Juilliard School v New Yorku, ale počas posledného ročníka skončil, aby sa mohol objaviť v gotickom fantasy horore Snow White: A Tale of Terror.

Úlohy vo filmoch

David debutoval vo filme v roku 1993, keď stvárnil postavu upíra v nezávislom horore Darkness: The Vampire Version, ktorý napísal aj režíroval Leif Jonker a v ktorom si zahrali Gary Miller, Michael Gisick a Randall Aviks – príbeh sleduje muža. ktorý ide bojovať s nemŕtvymi po tom, čo jeho malé mesto napadnú upíri.

V roku 1996 si David zahral Simona v dráme Under Heat a potom si získal uznanie v roku 1998 po stvárnení vedľajšej postavy Tonyho Crofta v thrilleri Return to Paradise.

V roku 1999 hral ako Lyle vo filme The Weekend, ale film neupútal veľkú pozornosť. Nasledujúci rok bol pozvaný, aby sa objavil ako kapitán Hanks kritikou oceňovaná dráma Men of Honor , v ktorom si zahral Robert De Niro a sleduje skutočný príbeh hlavného poddôstojníka Carla Brasheara, ktorý sa ako prvý Afroameričan stal hlavným potápačom v americkom námorníctve.

V roku 2003 sa David objavil v romantickej komédii Anything Else, ktorú režíroval Woody Allen a hrali v nej Danny DeVito, Jimmy Fallon a Stockard Channing. Niektoré z jeho nasledujúcich úloh boli v romantickej komédii Wedding Crashers a komédii Dumpster v roku 2005 a v nezávislom životopisnom muzikáli Crazy v roku 2007.

Tri z posledných rolí Davida vo filmoch boli vo filme Follow the Prophet v roku 2009, v dráme About Sunny v roku 2011 a v dokumente Undaunted: The Forgotten Giants of the Allegheny Observatory, ktorý narozprával v roku 2012.

David uprednostňuje hranie v divadelných hrách pred filmami a televíznymi seriálmi a od začiatku svojej hereckej kariéry sa objavil v mnohých – dokonca odmietol pozvania na konkurzy do Boogie Nights a Deep Impact, pretože radšej vystupoval na javisku.

Úlohy v televíznych seriáloch

David debutoval v televíznom seriáli v roku 1996, keď ho obsadili do hlavnej postavy Lea Rotha v romantickej komédii Relativity, v ktorej si zahrali aj Kimberly Williams-Paisley a Jane Adams a je o dvoch Američanoch, ktorí sa stretli v Taliansku a zaľúbili sa do seba. .

V roku 2000 stvárnil David vedľajšiu postavu Daniela Piercea v piatich epizódach sci-fi seriálu Roswell a o dva roky neskôr hral v pilotnej epizóde sci-fi seriálu The Time Tunnel, ktorú však sieť nezachytila ​​– on hral aj v pilotnej epizóde seriálu krimiseriál L. A. Confidential v roku 2003, ktorý sa tiež nepodarilo zachytiť sieťou.

David hral ďalšiu vedľajšiu úlohu v dráme Boston Public a potom bol pozvaný, aby stvárnil hlavnú postavu Michaela Mendelsona v komediálnom seriáli Miss Match, ktorý vytvorili Darren Star a Jeff Rake. V roku 2005 hosťoval v epizóde DNR lekárskej drámy House a potom sa objavil v jednotlivých epizódach niekoľkých seriálov, ako napríklad policajná procedurálna dráma CSI: Miami v roku 2010, právnická a politická dráma Dobrá manželka v roku 2011 a Kanadsko-americký jednohodinový právny thriller The Firm z roku 2012.

Tri z jeho najnovších úloh v televíznom seriáli boli v epizóde Internal Affairs v kriminálnej dráme Law & Order: Special Victims Unit v roku 2013, v nepredanej televíznej pilotnej časti The Curse of the Fuentes Women v roku 2015 a v epizóde Na blízko. kriminálnej komédie Castle aj v roku 2015.

Je ženatý?

Internetom kolovali zvesti o tom, ako sa mohol David oženiť v polovici roku 2010, no tieto sa nepotvrdili a populárny herec sa momentálne javí ako slobodný, neoženil sa a nemá deti.

S americkou herečkou Amandou Tosch začal chodiť v roku 2006 po tom, čo sa stretli na večierku organizovanom ich spoločnou kamarátkou – Amanda je dnes snáď najznámejšia vďaka úlohám vo filmoch Guess Who, Get Smart’s Bruce a Lloyd Out of Control a Prison Break. Chodili spolu asi rok predtým, ako sa z neznámych dôvodov rozišli, a o dva roky neskôr začal David chodiť so Storm Large, americkou speváčkou, autorkou a herečkou, ktorá je dnes snáď najznámejšia tým, že súťažila v televíznej reality show Rock Star: Supernova. Dvaja spolu strávili niekoľko mesiacov pred rozchodom, opäť z neznámych dôvodov.

Dávid Konrád

pridané Ghost Whisperer sezóna 6 na Piatok 9. marca 2012

Záľuby a iné záujmy

David rád cestuje a bol takmer vo všetkých štátoch USA, pričom bol aj v mnohých európskych krajinách, ako je Taliansko, Anglicko (jeho obľúbené) a Švédsko – pri viacerých príležitostiach bol aj v Ázii a Afrike.

Rád počúva Stinga a bol na niekoľkých jeho koncertoch, pričom jeho obľúbenou skladbou je Desert Rose.

David sa zaujíma o fotografiu a niektoré fotografie, ktoré urobil, si môžete pozrieť nahrané na jeho instagramový účet .

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Všetko najlepšie k narodeninám #DavidConrad

Príspevok zdieľaný používateľom Fillm & Serie TV (@filmandserietv) 16. augusta 2020 o 22:04 PDT

Je milovníkom zvierat, no nemá domáceho miláčika, pretože často cestuje a nechcel by so sebou všade brať svojho psa (alebo mačku).

David má svojich obľúbených hercov a herečky, z ktorých niektorí sú Tom Hanks, Robert De Niro a Anne Hathaway, a niektoré z jeho obľúbených filmov sú Terminál, Taxikár a Jeden deň.

Čistý majetok

David má 53 rokov. Má stredne dlhé hnedé vlasy a modré oči, jeho výška je 1,85 metra a váži okolo 77 kg.

Od septembra 2020 jeho čisté imanie sa odhaduje na viac ako 3 milióny dolárov.