Čo robí Dana Jacobson (CBS) teraz? Manžel, plat

ObsahKto je Dana Jacobson?

Dana Jacobson sa narodila 5. novembra 1971 v Bloomfield Hills v štáte Michigan v USA a je spravodajskou korešpondentkou, ako aj televíznou moderátorkou, ktorá je známa najmä vďaka práci pre spravodajskú sieť CBS. Je vnímaná najmä ako jedna z moderátoriek programu CBS This Morning Saturday, ale je prítomná aj v rôznych športových prenosoch siete.

Bohatstvo Dany Jacobsonovej

V polovici roku 2020 sa čistý majetok Dany Jacobsonovej odhaduje na viac ako 1 milión dolárov, ktorý zarobila úspešná kariéra televíznej osobnosti.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Mal niekoľko, odkiaľ ste dnes dostali správy a komentáre k týmto šatám. Takže jeden príspevok na odpoveď. Je to vlastne košeľa... celkom istá minulú sezónu Milly zo Saks

Príspevok zdieľaný používateľom Dana Jacobsonová (@danajacobsontv) 23. mája 2020 o 14:05 PDT

Počas svojej kariéry spolupracovala aj s inými veľkými sieťami a vysielala pre rôzne veľké športové ligy.

Raný život a vzdelávanie

Dni je židovského pôvodu, vyrastala v Detroite, kde navštevovala Andover High School v Bloomfield Hills, ktorá je známa svojimi pozoruhodnými programami v oblasti umenia a športu. Škola už nie je aktívna, pretože sa zlúčila s Lahser High School a vytvorila Bloomfield Hills High School. Nedokončila tam stredoškolské vzdelanie, pretože jej rodina sa presťahovala do West Des Moines v Iowe, kde navštevovala Valley High School.

Po imatrikulácii zo strednej školy sa vrátila do svojho rodného štátu a zapísala sa na University of Michigan, kde nastúpila na kurz angličtiny a komunikácie. Univerzita je najstaršou v štáte, funguje od roku 1817 a nachádza sa v Detroite. Je považovaná za jednu z najlepších výskumných univerzít v USA, ktorá ponúka množstvo komplexných programov, pričom univerzita tiež súťaží v divízii 1 National Collegiate Athletic Association (NCAA). Jej záujem o šport sa v tomto období rozšíril a po ukončení štúdia v roku 1993 , rýchlo začala hľadať prácu v médiách.

Začiatky kariéry

Jacobson získala svoju prvú prácu v televízii, keď sa presťahovala do Traverse City, Michigan, aby začala pracovať pre stanicu WPBN, ktorá zdieľa svoje zariadenia s WTOM. Najväčšiu oblasť obsluhuje televízna sieť a dva roky pracovala v zákulisí ako producentka a redaktorka. Mala tiež príležitosť ukázať sa pred kamerou, najmä cez víkendy, kde moderovala športové podujatia a správy. Bola tiež najlepšou voľbou, pokiaľ ide o vypĺňanie moderátorov správ, keď stáli hostia neboli k dispozícii. V rámci svojej práce pokrývala rôzne športové tímy v severnej Kalifornii a robila veľké spravodajstvo, pričom profilovala mnohých hráčov tímu Národnej basketbalovej asociácie (NBA), Sacramento Kings.

To jej prirodzene pomohlo pri prechode k práci viac v tejto oblasti, keďže po zmluve s WPBN sa presťahovala do KXTV, pobočky ABC pôsobiacej v oblasti Sacramenta. Okrem svojej práce s Kings bola tiež kotvou pre rôzne hry v Národnej futbalovej lige (NFL), hlavnej športovej lige amerického futbalu, ktorá je v krajine veľmi sledovaná. V pondelok večer hostila zápasy NFL ako súčasť Monday Night Football, túto pozíciu zastávala takmer tri roky. Počas spolupráce so stanicou sa venovala aj spravodajskej práci vrátane hosťovania v programe News10 Red Zone.

ESPN a Cesta k CBS

V roku 2000 bola Dana najatá rozhlasovou stanicou KHTK, stanicou AM, ktorá tiež sídli v Sacramente v Kalifornii. Pokračovala vo svojich príspevkoch k programovaniu NBA na stanici, hostila epizódy relácie The NBA Insiders, ktorá diskutovala o najnovších správach, udalostiach a iných veciach týkajúcich sa Kings. Keď si budovala svoju funkciu, nakoniec jej ponúkli prácu vo veľkej športovej sieti.

Pripojila sa k tímu Entertainment and Sports Programming Network (ESPN), jedného z najuznávanejších športových kanálov na svete.

Stala sa súčasťou rádiovej divízie, väčšinu pracovných dní v roku 2005 pracovala pre ESPN Radio, pričom často zastupovala Dana Patricka a príležitostne sa podieľala aj na moderovaní relácie Mike and Mike in the Morning, ktorá zastupovala Mikea Golica – šport. rozhlasový diskusný program vysielaný počas väčšiny prvých dvoch desaťročí roku 2000. Často sa rozprávajú o najväčších športových témach z predchádzajúceho dňa, ale aj o pripravovaných udalostiach.

Pripájam sa k CBS

Po jej zmluve s ESPN a ESPN Radio sa Jacobson pripojila k posádke CBS Sports, športovej divízii oveľa väčšej televíznej a rozhlasovej siete. CBS , ktorá ponúka pokrytie väčšiny hlavných športových líg a vysokoškolských zápasov. Majú tiež spravodajstvo z Professional Golf Association Tour (PGA).

Zmluva so spoločnosťou ju viedla k tomu, že sa stala pravidelnou prispievateľkou do programu NFL Today, predzápasového programu, ktorý obsahuje správy z celej NFL, ako aj analýzu zápasov dňa vrátane rozhovorov so športovcami a športovým personálom. Prehliadka bola predtým v partnerstve so sieťou NFL – jej hlavným sponzorom je Amazon Prime.

Okrem NFL Today sa stala aj moderátorkou We Need to Talk, čo ju priviedlo k väčšej spolupráci s hlavnou spravodajskou sieťou CBS, keďže sa stala spolumoderátorkou programu CBS This Morning Saturday. Stále je prítomná v sieti a vďaka jej úspechom bola v roku 2018 uvedená do Michigan Jewish Sports Foundation. Je tiež držiteľkou ceny Edwarda R. Murrowa a National Headliner Award.

Osobný život

Dana je slobodná a nezverejnila žiadne minulé ani súčasné romantické snahy. Má domáceho psa, ktorý jej robí spoločnosť doma. Kvôli obmedzeniam v boji proti šíreniu koronavírusu trávila veľa času doma, aj keď stále pravidelne podáva správy do štúdia. V roku 2012 prezradila, že sa ako dieťa stala obeťou sexuálneho zneužívania, aj keď o tom neuviedla príliš veľa podrobností, pretože bolo ťažké o tom verejne písať. V posledných mesiacoch sa viac zaoberala prípadmi policajnej brutality, rasovej nespravodlivosti a podobne, najmä pokiaľ ide o to, ako to ovplyvňuje svet profesionálneho športu.