Čo robí Christine Elise McCarthy dnes? Kde je?

ObsahKto je Christine Elise McCarthy?

Christine Elise McCarthy sa narodila v Bostone, Massachusetts, USA, 12. februára 1965 – jej znamenie zverokruhu je Vodnár a má americkú národnosť. Ona je herečka , možno najlepšie známa pre jej stvárnenie Emily Valentine v romantickom seriáli Beverly Hills, 90210, ktorý vytvoril Darren Star a v hlavných úlohách hrali Jason Priestley, Shannen Doherty a Luke Perry. Príbeh sleduje niekoľko priateľov navštevujúcich strednú školu a po imatrikulácii – séria sa vysielala v rokoch 1990 až 2000 a bola veľmi populárna, pretože získala 14 ocenení a bola nominovaná na 23 ďalších, vrátane štyroch Zlatých glóbusov.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#tbt Zima 1993/94 #louisebrooks #louisebrooksbob #louisebrookshair #louisebrooksstyle #louisebrooksinspired

Príspevok zdieľaný používateľom Christine Elise (McCarthy) (@christineelisemccarthy) 24. septembra 2020 o 12:42 PDT

Kde je a čo dnes robí?

Internetom sa šírili zvesti, že Christine odišla z herectva, no vo filmovom priemysle je stále dosť aktívna. Nedávno dokončila nakrúcanie kriminálneho rodinného fantasy filmu Landfill, v ktorom hrala ako detektív McCarthy, a dokončila aj natáčanie hlavnej postavy Karen v krátkom filme GAYCISM.

Raný život a vzdelanie

Christine bola vychovávaná ako jediné dieťa v Bostone svojimi rodičmi, ktorí boli obaja umelci – jej matka bola maliarka, zatiaľ čo jej otec bol fotograf.

Christine sa začala zaujímať o herectvo už vo veľmi ranom veku, keďže veľa voľného času trávila pozeraním hier s rodičmi v miestnom divadle. Navštevovala Bostonskú latinskú školu kde bola fyzicky aktívna, keďže rada hrala futbal a tenis, a po imatrikulácii v roku 1983 nepokračovala na vysokej škole, ale zamerala sa na svoju hereckú kariéru, pričom pracovala na viacerých zamestnaniach, aby sa finančne uživila.

Úlohy vo filmoch

Christine sa objavila v približne 70 filmoch a televíznych seriáloch a v tomto článku spomenieme niektoré z jej najvýznamnejších výkonov.

Vo filme debutovala v roku 1988, keď stvárnila Lorraine v dramatickom filme The Town Bully, v ktorom hrali Bruce Boxleitner, Pat Hingle a Isabella Hofmann a je o mužovi, ktorý terorizuje mesto a ľudí v ňom žijúcich. Jej nasledujúca úloha bola v film The Edge v ktorej hrala roztomilú blondínku v roku 1989, zatiaľ čo Christine získala uznanie v roku 1990, keď hrala ako Kyle v hororovom trileri Child's Play 2, v ktorom si zahrali aj Alex Vincent, Jenny Agutter a Gerrit Graham a je o chlapcovi, ktorého prenasleduje hračka. Chuck, ktorý ho chce zabiť – film získal Saturn Award za najlepšiu kolekciu DVD/Blu-Ray.

V roku 1993 si Christine zahrala ako Jenn Platt v sci-fi horore Body Snatchers, v ktorom si zahrali aj Gabrielle Anwar a Meg Tilly, a je o mužovi a jeho dospievajúcej dcére, ktorí zistili, že mimozemšťania sa maskovali ako ľudia. Svoju rolu Kylea si zopakovala v pokračovaní Chuckyho prekliatia v roku 2013, zatiaľ čo Christine posledný pozoruhodný herecký výkon vo filme bol vo filme Cult of Chucky v roku 2017 – najnovší film Chucky napísal a režíroval Don Mancini, v hlavnej úlohe s Allison Dawn Doiron a Alex Vincent a sleduje Chuckyho, ktorý terorizuje ženu menom Nica.

Úlohy v televíznych seriáloch

Christine je lepšie známa svojimi úlohami v televíznych seriáloch. Svoj debut v seriáli sa objavila v roku 1989, keď stvárnila Amy Laederach v epizóde Rookie School z kriticky uznávaného akčného dobrodružného kriminálneho seriálu Baywatch, a krátko na to bola pozvaná, aby stvárnila vedľajšiu postavu Rhondy Gielgud v sitcome Head of the Trieda.

V roku 1990 bola Christine obsadená ako vedľajšia postava Karen Lanier v dramatickom seriáli China Beach, po ktorej nasledovali jej vystúpenia v jednotlivých epizódach amerického seriálu Northern Exposure a seriálu Northern Exposure. mysteriózna právnická dráma Matlock vydaný v roku 1991.

Uznanie získala v roku 1992, keď začala stvárňovať Lanu Farren v kriminálnom mysterióznom seriáli In the Heat of the Night, v ktorom hrali Carroll O’Connor, Alan Autry a David Hart a je o policajných zložkách pôsobiacich v Sparte v štáte Mississippi. V roku 1995 stvárnila Harper Tracy v 15 epizódach lekárskeho seriálu ER a potom v nasledujúcom roku hosťovala v 13 epizódach drámy L. A. Firefighters.

Rok 2000 začala stvárnením veliteľa Ferrara v právnickej dráme JAG a potom hosťovala v jednotlivých epizódach niekoľkých seriálov, ako je kriminálna dráma Law & Order: Special Victims Unit, nadprirodzená fantasy Charmed a policajná procedurálna kriminálna dráma Cold. Prípad.

Epizóda 163 Christine Elise McCarthy#Soundcloud bit.ly/2fqu4AM#Stitcher bit.ly/2gCMBP2#Podadresár…

pridané Atómový podcast na Streda 23. novembra 2016

Tri z najnovších a najvýznamnejších vystúpení Christine v televíznych seriáloch boli v roku 2016 v epizóde Upset športovej drámy Hit the Floor, v ktorej stvárnila Ob, epizóde The Pitch komediálneho seriálu Get Shorty, v ktorom hrala Lydiu v roku 2017, a v roku 2019 ako Emily Valentine v piatich epizódach komediálneho seriálu BH90210.

Iné obchodné aktivity

Christine je spisovateľka, ktorá vydala svoj román Bathing & the Single Girl, ktorý premenila na film a sama ho režírovala. Potom bol uvedený na viac ako 100 filmových festivaloch a získal približne 20 ocenení. Christine tiež produkovala epizódy niekoľkých relácií, vrátane Hellevatora, a napísala niekoľko epizód seriálu Beverly Hills, 90210.

Je tiež kuchárkou na rastlinnej báze a prevádzkuje kanál YouTube, na ktorom zdieľa svoje videá o varení s cieľom naučiť ľudí pripravovať zdravé a chutné jedlá.

Je tiež profesionálnou fotografkou a mnohé z jej obrázkov nájdete na jej webovej stránke, ako aj na jej instagramový účet.

Milujte život a vzťahy

Christine a Jason Priestleyovci sa zoznámili v roku 1990, keď sa obaja ešte stále prepracovávali vo filmovom priemysle. Po dvoch rokoch randenia sa spolu presťahovali, keďže to bolo lacnejšie a aj lepšie, keďže by mali k sebe bližšie. Rozišli sa v roku 1997 z neznámych dôvodov – Jason sa 14. mája 2005 oženil s Naomi Lowde a 2. júla 2007 sa mu narodila dcéra Ava Veronica a v júli 2009 sa im narodil syn.

Christine od rozchodu s Jasonom tají detaily svojho milostného života pred pozornosťou médií, zatiaľ čo mnohí z jej fanúšikov tvrdia, že ju videli s rôznymi mužmi. Povráva sa aj o tom, že Christine je lesba, no nič z toho obľúbená herečka nepotvrdila a ani neriešila.

Od septembra 2020 je slobodná, nevydala sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Christine rada počúva pop, rock a metal a jej obľúbenou speváčkou je Amy Winehouse – odovzdala niekoľko obrázkov Amy na jej instagramový účet .

Vo voľnom čase rada skladá puzzle a 1000 dielikov je to najťažšie, čo doteraz dokončila.

Christine je cestovateľka a jej kariéra herečky jej umožnila cestovať po celých Spojených štátoch, pričom istý čas žila a pracovala aj v Londýne v Anglicku – radšej cestuje po Európe ako po severe. Amerike.

Je milovníčkou zvierat, pričom mačky sú jej obľúbené, má dve domáce mačky a domáceho mopslíka menom Memphis.

Christine má svojich obľúbených hercov a herečky, z ktorých niektorí sú Matthew McConaughey, Heath Ledger a Natalie Portman, a niektoré z jej obľúbených filmov sú Vlk z Wall Street, Temný rytier a V ako Vendeta.

Vek a výška

Christine má 55 rokov. Má krátke blond vlasy a modré oči, jej výška je 5 stôp 5 palcov (1,65 m) a váži približne 59 kg.

Od septembra 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 9 miliónov dolárov.