Čo robí Chris Pontius dnes? Čistá hodnota, manželka alebo gay?

ObsahČo robí Chris Pontius dnes? Wiki Bio

Christopher Andrew Pontius sa narodil v Pasadene v Kalifornii v USA 16. júla 1974, takže jeho znamenie zverokruhu je Rak a má americkú národnosť. On je herec, hudobník a kaskadér , možno najznámejší vďaka účinkovaniu v dokumentárnom akčnom komediálnom filme Jackass: The Movie v roku 2002, v ktorom si zahrali aj Johnny Knoxville a Bam Margera a ktorý sleduje niekoľkých priateľov, ktorí predvádzajú nebezpečné kúsky a robia si hrubé žarty. Film bol okrem iného nominovaný na ACCA Award, Golden Schmoes Award a MTV Movie Award, zatiaľ čo vyhral Razzie Award za najnadupanejší film zameraný na tínedžerov.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Kto je ten Ben z Ozarku? A čo je sakra také zvláštne na tých makoch? (Vyhlásenie: Musíte si pozrieť sériu, Ozark, aby ste pochopili odkaz na maky.) : @ladyboner69 @tommypelphrey #ozark #benfromozark #poppies #sunnydaysofttheapocalypse

Príspevok zdieľaný používateľom Chris Pontius (@chrispontius) 26. apríla 2020 o 17:07 PDT

Chris sa momentálne zameriava na hranie vo filmoch a vystupovanie ako stand-up komik.

Raný život a vzdelanie

Chris vyrastal na rodinnom ranči v San Luis Obispo v Kalifornii – jeho otec bol obchodník, zatiaľ čo jeho matka bola realitná maklérka. Chris sa začal zaujímať o skateboarding vo veľmi ranom veku a jeho rodičia mu urobili rampu, aby mohol trénovať. Jeho schopnosti si čoskoro všimol spisovateľ skateboardový magazín Big Brother Skateboarding a Chris pre nich nakoniec pracoval ako ich spisovateľ. Navštevoval verejnú strednú školu, kde sa stretol so zvyškom budúcej posádky z Jackass a robili spolu bláznivé kúsky, kým sa rozhodli natočiť o tom film.

Po maturite na strednej škole sa Chris rozhodol stať sa hercom a nie študovať na vysokej škole. Počas nasledujúcich šiestich rokov pracoval v niekoľkých zamestnaniach, vrátane stand-up komédie a člena rockovej skupiny Chris Pontius, ktorá je najznámejšia vďaka ich singlu Karazy. Pracuje tiež ako spisovateľ a raz bol nahý na titulnej strane časopisu Playgirl.

Vystúpenia v televíznych seriáloch

Od roku 2000 do roku 2002 Chris hral v komediálnom seriáli Jackass, spolu s niektorými zo svojich priateľov Johnny Knoxville, Jeff Tremaine a Spike Jonze, a potom moderoval svoj vlastný televízny seriál – Wildboyz – ktorý, ako už názov napovedá, bol rovnako bláznivý. ako Jackass a v ktorej hrali Steve-O a Chris v rokoch 2003 až 2006.

Chris Pontius

Keď sa Chris prvýkrát stretol so Stevom-O, nemal ho rád, ale po chvíli sa z nich stali najlepší priatelia a spolupracovali takmer na všetkom. Od roku 2004 do roku 2006 sa Chris a Steve-O objavovali v sérii vtipov so skrytou kamerou Totally Busted.

V roku 2008 si Chris zahral v Jackassworld.com: 24 Hour Takeover a potom sa objavil vo filme Steve-O: Demise and Rise. On sa objavil v A Tribute to Ryan Dunn , dokument o Ryanovi, ktorý bol členom posádky Jackass a ktorý zomrel v roku 2011 pri autonehode. Niektoré z Chrisových najnovších vystúpení v televíznych seriáloch boli v jednotlivých epizódach Raising Hope a Rally On v roku 2012 a Loiter Squad v roku 2014.

Úlohy vo filmoch

V roku 2003 sa Chris objavil ako írsky prístavný robotník v akčnom komediálnom filme Charlie's Angels: Full Throttle a potom si zahral po boku svojich priateľov vo filmoch Jackass Number Two a The Dudesons Movie v roku 2006. V roku 2007 sa objavil v televízii National Lampoo. : Film ako Ježiš Kristus a v Jackass 2.5 ako on sám. Bol chválený za stvárnenie Black Randyho v životopisnom filme o spevákovi Darbym Crashovi s názvom What We Do Is Secret v roku 2008 a v roku 2010 sa objavil ako Sammy v dramatickom filme Somewhere a ako sám v Jackass 3D.

Zach Clayton

V roku 2011 sa Chris objavil v Jackass 3.5 zatiaľ čo dve z jeho najnovších úloh vo filmoch boli v komédii Action Point, v ktorej stvárnil Bennyho, a v akčnej komédii Game Over, Man! v roku 2018.

Chris tiež vytvoril tri DVD so Steve-O s názvom Don’t Try This At Home – The Steve-O Video Vol. 1 v roku 2001, Neskúšajte to doma – The Steve-O Video Vol. 2: The Tour v roku 2002 a Steve-O: Out on Ball v roku 2003. Vyjadril sa aj vo videohre Jackass: The Game, ktorá vyšla v roku 2007.

Milujte život a vzťahy. Manželka alebo gay?

Chris sa s Claire Nolanovou zoznámil v roku 2002, keď pracovala ako produkčná na oživení seriálu The Young Ones, spolu chodili dva roky, kým sa 29. októbra 2004 vzali.

Títo dvaja sa však postupne od seba oddelili najmä kvôli Chrisovej hereckej kariére a Claire v roku 2009 podala žiadosť o rozvod s odvolaním sa na „neprekonateľné rozdiely“, pričom bola dokončená 11. októbra 2013.

Krátko potom, čo sa oddelil od Claire, Chris začal chodiť s Mae , a sú spolu dodnes – Mae im v decembri 2019 porodila syna Axa.

Internetom koluje veľa klebiet o populárnom hercovi, že je gay alebo bisexuál, väčšinou preto, že on a jeho štáb robili vo svojich filmoch množstvo gay vecí, napríklad chodili s robertkom a dotýkali sa svojich mužských priateľov. Steve-O aj Chris uviedli, že ich filmy sú úplne priateľské k homosexuálom a že aj priateľstvo týchto dvoch je akési „homosexuálne“, ale nehanbia sa to ukázať.

pridané Chris Pontius na štvrtok 20. februára 2020

Záľuby a iné záujmy

Chrisovým hlavným koníčkom je cvičenie a každý týždeň má niekoľko tréningov v posilňovni, teda jeho svalnaté telo, pričom si tiež viac-menej dáva pozor na jedlo, vyhýba sa rýchlemu občerstveniu a cukru. Rád cestuje a bol po celých Spojených štátoch, aby propagoval filmy Jackass, pričom bol aj v niekoľkých európskych krajinách, ako je okrem iného Švajčiarsko, Island a Nórsko. Je milovníkom zvierat, pričom medzi jeho obľúbené patria kone a králiky, pričom má niekoľko domácich miláčikov.

Rád sleduje filmy, pričom medzi jeho obľúbených hercov a herečiek patria Leslie Nielsen, Steve Martin a Jennifer Coolidge, zatiaľ čo medzi jeho obľúbené filmy patrí franšíza The Naked Gun, Father of the Bride a Down to Earth. Rád tiež sleduje animované komediálne seriály ako South Park a Rick & Morty.

Vzhľad a čistý majetok

Chris má 45 rokov. Má krátke hnedé vlasy a hnedé oči, meria 1,73 metra na výšku a váži okolo 68 kg. Od apríla 2020 Chrisov čistý majetok sa odhaduje na viac ako 15 miliónov dolárov.