Čo robí Antoine Walker dnes? Čistá hodnota, rodina, Wiki

ObsahKto je Antoine Walker?

Antoine Devon Walker sa narodil 12. augusta 1976 v Chicagu, Illinois, USA, a je bývalým profesionálnym basketbalovým hráčom, známym svojou kariérou v Národnej basketbalovej asociácii (NBA). Väčšinu svojej kariéry strávil hraním za Boston Celtics, predtým ako hral s inými tímami, najmä vyhral majstrovský titul v roku 2006 s Miami Heat.

Čistá hodnota Antoina Walkera

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Antoina Walkera odhaduje na viac ako 250 000 dolárov, ktoré zarobil úspešnou kariérou v profesionálnom basketbale. Zatiaľ čo vďaka kontraktom s vysokou hodnotou v NBA zarobil viac ako 100 miliónov dolárov, vyvinul si závislosť na hazardných hrách, ktorá ho nakoniec zadĺžila a vyhlásil bankrot.

Antoine Walker, bývalá hviezda NBA, píše pred 15 rokmi tento list: „Antoinovi.

pridané priestor NBA na Streda 29. júna 2016

Raný život, vzdelávanie a vysokoškolský basketbal

V mladom veku Antoine ukázal veľa oddanosti basketbalu, neustále trénoval a zlepšoval svoje zručnosti a sníval o tom, že sa stane súčasťou NBA. Navštevoval strednú školu Mount Carmel High School, kde hral po boku Donovana McNabba, ktorý sa neskôr stal profesionálnym hráčom amerického futbalu – nebolo/nie je nezvyčajné, aby športovci na strednej škole hrali viacero športov. Vďaka jeho štatistikám a výkonu mu bolo ponúknuté plné atletické štipendium na University of Kentucky a hrať za ne, súťažiť v divízii I National Collegiate Athletic Association (NCAA).

Počas svojho pôsobenia tam hral pod trénerom Rickom Pitinom a počas prvého ročníka sa stal štartérom a bol vymenovaný za najužitočnejšieho hráča (MVP) Juhovýchodnej konferencie (SEC). Bol menovaný do viacerých tímov a počas dvoch rokov v škole získal viacero vyznamenaní. Bol tiež súčasťou víťazného tímu basketbalového šampionátu v roku 1996. Po druhom ročníku, ktorý mal vysoké vyhliadky, sa rozhodol pre kariéru v NBA.

Začiatok kariéry v NBA

Walker sa prihlásil do draftu NBA v roku 1996 a vybral si ho ako šiesty celkovo tím Boston Celtics.

Počas svojej nováčikovskej sezóny sa mu darilo aj napriek slabým výkonom tímu, najnižším v celej svojej histórii. Potom sa Pitino stal trénerom Celtics a dobre ho využil, doviedol ho do hviezdneho statusu a dosiahol maximá v mnohých štatistikách. V roku 1998 sa k nemu pripojila budúca hviezda Paul Pierce, ktorá vytvorila a talentované duo ktoré pomohli tímu dostať sa do play-off v roku 2001. Dostali sa do finále Východnej konferencie, no napokon prehrali proti New Jersey Nets.

Celtics sa v nasledujúcej sezóne nedostali do play-off a potom bol vymenený s Tonym Delkom do Dallasu Mavericks. Vzhľadom na to, že Mavericks mali veľa kvalitných hráčov, bol s nimi sotva používaný a nakoniec bol vymenený do Atlanta Hawks.

Potom, čo strávil nejaký čas bez väčšej pozornosti s Hawks, bol vymenený späť do Celtics, kde hral zvyšok sezóny 2005 a hral po boku Garyho Paytona a Al Jeffersona.

Majstrovstvá s Miami a do dôchodku

Po tejto sezóne bol Antoine vymenený za veľkú zmluvu s piatimi tímami, najväčšiu v histórii NBA, ktorá ho viedla k prestupu do Miami Heat, kde sa opäť spojil s Garym Paytonom. Počas pôsobenia v Heat hral väčšinou z lavičky na postoch dopredu. Rýchlo sa prispôsobil úlohe a stal sa šiestym mužom tímu a viedol ich v trojbodových strelách a percentách streľby. Pokračoval v zlepšovaní sa počas play-off a pomáhal s kľúčovými trojkami počas kľúčových zápasov v play-off.

Tím sa nakoniec dostal do finále NBA po tom, čo porazil New Jersey Nets, a vo finálovej sérii hral proti Dallas Mavericks, pričom neustále zverejňoval dobré čísla, ktoré mu pomohli doviesť Heat k víťazstvu. majstrovstvá v šiestich hrách, kde si zahral po boku hráčov ako Dwayne Wade a Shaquille O'Neal. V nasledujúcom roku nehral ani zďaleka na úrovni predchádzajúcej sezóny, pričom väčšina jeho štatistík klesla. Heat prehral počas prvého kola play-off proti Chicago Bulls, po ktorom bol vymenený do Minnesoty Timberwolves, potom po roku do Memphis Grizzlies, než dostal výnimku. Po prepustení krátko hral v Portoriku a NBA Development League v nádeji, že ešte raz dostane šancu v NBA, ale nakoniec odišiel do dôchodku.

Lúpeže

V roku 2000 Walker trávil nejaký čas s bývalým spoluhráčom a blízkym priateľom Nazrom Mohammedom, keď bolo duo okradnuté po odchode z reštaurácie v Chicagu. Nebol by to posledný prípad lúpeže v jeho živote, keďže o sedem rokov neskôr dvaja zločinci odhalili polohu jeho domu a okradnutý so zbraňou v ruke, zabrzdenie jeho Mercedesu a okolo 200 000 dolárov v tovare. Po privolaní polície našli jeho auto, hoci bolo zbavené mnohých drahých úprav. Nakoniec boli zatknutí štyria muži, pričom dvaja zo zločincov predtým okradli celebrity vrátane bývalého hráča NBA Eddyho Curryho.

Nedávne projekty a osobný život

Antoine bol zasnúbený s osobnosťou televíznej reality show Evelyn Lozada v rokoch 1998 až 2008, ale veci odvolali. Je známa tým, že je jednou z hlavných hereckých skupín Basketball Wives. Počas druhej časti Walkerovej kariéry trpel mnohými neresťami vrátane alkoholu a hazardných hier, vďaka ktorým prišiel o väčšinu bohatstva, ktoré získal počas svojej kariéry. V roku 2010 podal žiadosť bankrot na Floride, po ohlásení dlhov vo výške 12,7 milióna dolárov. Väčšina jeho nehnuteľností a luxusného majetku sa musela predať, aby pokryl dlh a konkurzného advokáta.

Pred podaním žiadosti bol niekoľkokrát zatknutý, keď sa pokúšal vypísať zlé šeky, keď trávil čas v kasínach v Las Vegas. Stal sa závislým na hazardných hrách a zlými rozhodnutiami rýchlo stratil toľko peňazí, koľko získal. Tieto návyky viedli aj k jeho citeľne zníženému výkonu v basketbale, keďže tiež pribral. Mnohí pripisujú problémy prameniace z jeho rozchodu s Evelyn Lozada.

S pomocou Nazra Mohammeda sa mu podarilo prepracovať svoj dlh a po troch rokoch vyhlásil, že bol bez dlhov . V posledných rokoch pracuje ako basketbalový analytik a stal sa súčasťou tímov pre SEC Network a 120 Sports.