Čo robí Andrew Hussie teraz? Wiki – čistá hodnota, rasista?

ObsahČo robí Andrew Hussie teraz? Wiki Bio

Andrew Hussie sa narodil v Massachusetts v USA 25. augusta 1979, takže jeho znamenie zverokruhu je Panna a má americkú národnosť. Je umelcom a autorom , najznámejší pre písanie zbierky webových komiksov MS Paint Adventures, ktorá je dnes považovaná za najväčšiu zbierku komiksov s viac ako 10 000 stranami, pričom Andrew ju naďalej pravidelne aktualizuje a pracuje na svojej novej knihe. Zbierka pozostáva z piatich originálnych komiksových sérií, z ktorých všetky zosmiešňujú a parodujú videohry. Aj keď sa všeobecne verí, že celý komiks bol vyrobený v programe Microsoft Paint kvôli ich názvu, Andrew v skutočnosti pracoval v programe Adobe Photoshop.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#eboy #hussie

Príspevok zdieľaný používateľom Andrew Hussey (@eboyhussie) 18. januára 2020 o 16:40 PST

Raný život a vzdelanie

Andrewa vychovávali spolu so svojím bratom v Massachusetts ich otec, ktorý bol elektrikár, a ich matka, ktorá učila na miestnej strednej škole. Keď Andrew vyrastal, rodina sa presťahovala viac ako 50-krát a najdlhší čas, ktorý strávil na jednom mieste, bol rok na Guame, zatiaľ čo sa nakoniec usadili v západnom Massachusetts.

Andrew vyrastal a zaujímal sa o počítače a začal sa zaujímať o hranie hier, než sa rozhodol, že chce viac, a začal programovať v jazykoch ako C++ a Java, no najviac ho zaujímalo vytváranie krátkych príbehov v programe Paint. a potom v programe Adobe Photoshop.

Navštevoval verejnú strednú školu, kde bol trochu šikanovaný, pretože nešportoval a väčšinu času bol samotár. Po imatrikulácii sa zapísal na Temple University, kde v roku 2001 ukončil bakalársky titul v odbore informatika.

Kariéra umelca a tvorcu komiksov

Andrewova kariéra začala, keď začal vytvárať komiksy a nahral ich na fóra niekoľkých videohier. V roku 2007 vydal MS Paint Adventures, ktoré zahŕňalo komiksovú sériu Jailbreak, zatiaľ čo Andrew pridal Bard Quest (12. júna až 6. júla 2007), Problem Sleuth (10. marca 2008 až 7. apríla 2009), Homestuck (13. apríla 2009 až 13. apríla 2016) , Homestuck Epilogues (13. apríla až 20. apríla 2019), a Homestuck 2 ktorý začal vytvárať a nahrávať 25. septembra 2019 a stále na ňom pracuje.

ach dave a john

pridané Homestuck od Andrewa Hussieho na Pondelok 14. mája 2012

Andrew tiež vydal samostatný webový komiks – Team Special Olympics.

V rokoch 2006 až 2010 pracoval aj na mnohých parodických videách s Janom Van Dem Hemelom o sci-fi televíznom seriáli Star Trek: The Next Generation, zatiaľ čo v rokoch 2006 spolupracoval so svojím bratom na tvorbe video seriálu Barty's Brew-Ha-Ha. a 2011, ktorý je o excentrickom človeku, ktorý skúma mýtickú bytosť Bigfoot.

Andrew tiež pomohol spustiť niekoľko videohier, ako napríklad epizodickú adventúru Hiveswap, Namco Swap, ktorá vyšla v roku 2013, Hiveswap Friendsim (2018) a Pesterquest (2019).

Kariéra spisovateľa

Andrew nahral svoju prvú knihu Whistles, Book One (The Starlight Calliope) na internet vo februári 2005 – mal to byť dvojstranový komiks, no nakoniec sa z toho stala celá kniha, na ktorej pracoval pol roka. V roku 2009 vydal prvý diel svojej druhej knihy Problem Sleuth s názvom Kompenzácia, primeraná, zatiaľ čo Druhý zväzok Toto je kompletná BS nasledoval v roku 2010. V tom istom roku dokončil Volume Three Suitor to the Sodajerk’s Confidante a v roku 2017 dokončil Volume Four Black Liquid Sorrow. V roku 2019 vydal piaty zväzok Sepulchritude bez toho, aby uviedol, či je to posledný zväzok alebo nie.

Vydal svoju knihu Homestuck zloženú z troch zväzkov, ktoré sú úzko späté s rovnomenným komiksom, pričom manga vydavateľstvo Viz Media rozdelilo jeho knihu do šiestich zväzkov. Jedným z posledných diel Andrewa ako spisovateľa boli Sweet Bro a Hella Jeff.

Milujte život a vzťahy

Andrew tajil detaily svojho milostného života pred pozornosťou médií, a to je len jeden z dôvodov, prečo internetom kolujú klebety, že populárny tvorca komiksov je gay. Mnohí z jeho fanúšikov uviedli, že videli Andrewa s iným mužom, ktorí boli príliš blízko pri sebe, zatiaľ čo iní si všimli, ako vyzerá „gayish“ na obrázkoch, ktoré nahráva na svoj účet na Instagrame .

Andrew nekomentoval klebety, ale žartoval o svojom vzťahu na niekoľkých komiksových webových stránkach, ako aj v komiksoch, ktoré vytvoril.

Ďalšia fáma hovorí, že Andrew mal dlhodobý vzťah s dievčaťom, ktoré stretol počas svojho prvého ročníka na vysokej škole – títo dvaja boli údajne spolu viac ako tri roky, kým sa po promócii rozišli, keďže nechceli pokračovať vzťah na diaľku, ale skôr pracovať na svojej kariére.

Záľuby a iné záujmy. Je Andrew rasista?

Andrew rád navštevuje herné konferencie, ako aj Comic-Cons a cosplay konferencie, ako napríklad Anime Expo v Los Angeles a Otakon v Baltimore.

Rád cestuje a bol v niekoľkých štátoch USA, pričom navštívil aj mnohé európske krajiny ako Anglicko a Nemecko a nedávno aj Áziu, aby sa zúčastnil istého Comic Conu.

On je veľký milovník sladkostí s Toblerone byť jeho obľúbeným.

Má rád mačky a jednu má ako domáceho maznáčika, zatiaľ čo nie je veľkým fanúšikom psov.

Andrew vo svojom voľnom čase rád pozerá filmy a niektorí z jeho obľúbených hercov a herečiek sú Jim Carrey, Robin Williams a Meryl Strip, zatiaľ čo niektoré z jeho obľúbených filmov sú Bruce Almighty, Patch Adams a The Devil Wears Prada.

Rád tiež sleduje animované komediálne seriály, pričom dvoma z jeho obľúbených sú Rick & Morty a South Park.

Andrew žartoval doslova o všetkom vo svojich komiksoch vrátane rasy a na fórach bolo viacero tém ako napríklad Reddit.com o tom, či Andrew je alebo nie je rasista. Zdá sa, že väčšina ľudí verí, že Andrew iba žartuje a v skutočnosti to nie je rasista.

Vzhľad a čistý majetok

Ondrej má 40 rokov. Má krátke hnedé vlasy a čierne oči, je vysoký 1,61 metra a váži okolo 64 kg. Od apríla 2020 jeho čistý majetok sa odhaduje na viac ako 1,5 milióna dolárov.