• Hlavná
  • Herci
  • Čo robí Allan Kayser teraz? Čistá hodnota, manželka – Biografia

Čo robí Allan Kayser teraz? Čistá hodnota, manželka – Biografia

ObsahČo robí Allan Kayser teraz? Wiki Bio

Allan Joseph Kayser II sa narodil v Littletone, Colorado USA, 18. decembra 1963 – jeho znamenie zverokruhu je Strelec a má americkú národnosť. On je herec , ktorý je známy tým, že stvárnil hlavnú postavu Mitchel ‘Bubba’ Higgins v komediálnom seriáli Mama’s Family, v ktorom si zahrali aj Vicki Lawrence, Beverly Archer a Ken Berry a ktorý sleduje dve sestry Thelmu ‘Mama’ Harper a Fran žijúce u mamy doma. Séria bola hitom, vyhrala dve ceny vrátane jednej Primetime Emmy, zatiaľ čo bola nominovaná na ďalších osem, Allan pre ňu natáčal v rokoch 1986 až 1990 a objavil sa v 95 epizódach pred koncom série.

Allan je od roku 2013 na hereckom dôchodku a momentálne žije so svojou manželkou zjavne pokojný život.

pridané Allan Kayser na Utorok 1. novembra 2016

Raný život a vzdelanie

Allan bol vychovávaný ako jediné dieťa v Littletone jeho otcom, ktorý bol divadelným hercom, a matkou, ktorá bola umelkyňou. Allanov otec ho často brával do divadla, a tak sa Allan zamiloval do herectva už vo veľmi ranom veku.

V rokoch 1978 až 1982 navštevoval Columbine High School a bol členom školského dramatického krúžku a účinkoval takmer vo všetkých predstaveniach, ktoré sa tam hrali (v tej istej škole, kde v roku 1999 došlo k tragickej streľbe). Asi 15 rokov po imatrikulácii, zapísal sa na Central Missouri State University vo Warrensburgu, kde o tri roky neskôr získal bakalársky titul v odbore divadlo. Počas toho vystupoval s univerzitným súborom v miestnom divadle.

Kariéra ako herec

Po niekoľkých neuvedených a menších vedľajších úlohách Allan urobil svoje prvé známe filmové vystúpenie v roku 1985, keď stvárnil hlavnú postavu Jasona v komediálnom filme Hot Chili, v ktorom hrali aj Joe Rubbo a Taaffe O'Connell a ktorý je o dobrodružstvách. skupiny amerických tínedžerov, ktorí odchádzajú na leto pracovať do Mexika. V roku 1986 si Allan zahral vedľajšiu postavu Brada v hororovej sci-fi komédii Night of the Creeps, v ktorej hrali Jason Lively, Tom Atkins a Steve Marshall a ktorá je o tínedžeroch bojujúcich s mimozemšťanmi, ktorí premieňajú ľudí na zombie – film získal Fred. Dekkerovi cenu Rondo Statuette Award za najlepší komentár.

V roku 1997 bol Allan pozvaný, aby si zahral vedľajšiu rolu Glena vo filme dráma-hudobný film Journey of the Heart , v ktorej si zahrali Cybill Shepherd a Stephen Lang a ktorá je o žene, ktorá vychováva svojich dvoch zvláštnych chlapcov úplne sama. V roku 2002 stvárnil Nickyho otca v Disneyho filme Double Teamed a Tonyho v rodinnej dráme More Than Puppy Love, ktorú napísal aj režíroval Tom Whitus. V roku 2006 stvárnil hlavnú postavu Erica McKenzieho v dramatickom filme Shimmer, ktorý napísal a režíroval Andrew Robinson a v ktorom si zahrali aj Blaire Baron a Mark Arnold, je to príbeh o matke, jej problémovom synovi a starom priateľovi, ktorý vrátiť sa do mesta 20 rokov po odchode.

V roku 2008 si Allan zahral Tobiasa v dramatickom filme Všetky cesty vedú domov, ktorý sa stal hitom a vyhral dve ocenenia, a v roku 2009 stvárnil fešáka Billyho Boba Browna v krátkom horore Next Caller, ktorý napísal a režíroval Patrick Rea. Hrali Jennifer Friend a Dale Kovar. Niektoré z Allanových najnovších účinkov vo filmoch a televíznych seriáloch boli v horore House of Forbidden Secrets, v ktorom stvárnil Brada, a v hororovom thrillerovom kriminálnom filme House of the Witch Doctor v roku 2013, v ktorom hrali Bill Moseley a Leslie Easterbrook a ktorý je o skupine tínedžerov, ktorých na večierku zabije muž, ktorého len pár dní predtým prepustili z väzenia.

Iné vystúpenia

V roku 1987 Allan súťažil v piatich epizódach televíznej hernej show The $25,000 Pyramid a v tom istom roku sa objavil v dvoch epizódach ďalšej hernej show, Hollywood Squares, ktorá predstavuje dvoch ľudí, ktorí proti sebe hrajú piškvorky.

V roku 1989 sa Allan objavil v televíznom špeciáli Circus of the Stars, ktorý vysielala sieť CBS, a v roku 1992 sa objavil v talkshow Vicki Lawrenceovej Vicki!, ktorá bola veľkým hitom a bola nominovaná na mnohé ceny Daytime Emmy.

Milujte život a manželku

Allan spoznal svoju prvú manželku Lori začiatkom 90-tych rokov, keď spolu hrali v predstavení v miestnom divadle, a o pár dní neskôr spolu začali chodiť.

Vzali sa po dvoch rokoch spolužitia Lori im porodila dve deti . Allan a Lori založili svoju vlastnú tanečnú akadémiu vo Warrensburgu v štáte Missouri s názvom Lori's Performing Arts Academy a roky ju viedli spolu, avšak po rozvode páru s odvolaním sa na „neprekonateľné rozdiely“ bola akadémia premenovaná na Centre Stage Academy for Performing Arts. .

Po rozvode mal Allan niekoľko krátkodobých vzťahov, z ktorých žiadny netrval dlhšie ako pár mesiacov, až kým v roku 2012 nestretol Saru, ktorá pracovala v múzeu. Vzali sa 23. augusta 2014 na súkromnom obrade, ktorého sa zúčastnili len ich najbližší priatelia a rodina, a Sara následne porodila ich dve deti.

Štvorčlenná rodina momentálne žije spolu vo Warrensburgu.

Záľuby a iné záujmy

Allan je fyzicky aktívny už od tínedžerských rokov, keďže s kamarátmi a kolegami hráva futbal, futbal a tenis, pričom mu vraj ide aj golf. Rád cestuje a počas svojej hereckej kariéry bol po celých Spojených štátoch, navštívil štáty ako New York, Texas a Arizona, pričom pri niekoľkých príležitostiach dovolenkoval aj v Európe v krajinách ako Anglicko a Španielsko. Je milovníkom zvierat a má niekoľko domácich miláčikov, zatiaľ čo jeho obľúbené „zvieratá“ sú delfíny a kone.

Allan rád počúva jazzovú a popovú hudbu, pričom medzi jeho obľúbených interpretov patria Nile Rodgers a Frank Sinatra, zatiaľ čo niektoré z jeho obľúbených skladieb sú Freak Out, We Are Family a Killing Me Softly.

Rád pozerá filmy neskoro v noci a niektorí z jeho obľúbených hercov a herečiek sú Russell Crowe, Natalie Portman a Julia Roberts, zatiaľ čo medzi jeho obľúbené filmy patria Gladiátor, V ako Vendeta a Leon: Profesionál.

Vzhľad a čistý majetok

Allan má 56 rokov. Má krátke hnedé vlasy a modré oči, je vysoký 1,8 metra a váži okolo 72 kg. Od mája 2020 jeho čisté imanie sa odhaduje na viac ako 1,5 milióna dolárov.