Čo potrebujete vedieť o manželke Joea Rogana - Jessica Ditzel

Obsah

Kto je Jessica Ditzel?

Bývalá čašníčka a modelka Jessica v skutočnosti získala väčšiu publicitu ako oddaná manželka a matka dvoch detí. Je vydatá za slávneho amerického komika a moderátora podcastov, Joe Rogan od roku 2009 – pár je spolu od roku 2007. V ich vzťahu nebola žiadna kontroverzia, rodina býva v Bell Canyone v Kalifornii v USA v dome v hodnote okolo 5 miliónov dolárov, ktorý kúpili v roku 2018.

Jessica Ditzel Bio-Vek, detstvo a vzdelanie

Jessica Sloan Ditzel sa narodila 18. júla 1975 v Sugar Land, Texas, USA: má sestru Trinity, s ktorou vyrastala vo svojom rodnom meste. Neprezradila mená svojich rodičov, zatiaľ čo aby hovorila o svojom vzdelaní po maturite na strednej škole Doherty, zapísala sa na Kalifornskú štátnu univerzitu.

Popularita prostredníctvom manželstva

Predtým, ako spoznala Joea, Ditzel bola čašníčkou a pracovala v bare, v ktorom spoznala svojho budúceho manžela.

Akonáhle sa jej románik s Joeom stal verejne známym, Jessicino meno sa začalo stávať populárnejším a časopisy sa pýtali na ňu a jej život. Táto slávna manželka však zostala pri zemi a nevystavuje sa médiám. Jessica si vytvárala meno, podpísala zmluvu s EM Model Management a jej kariéra sa začala, odkedy úzko spolupracuje okrem iného s LA Fashion Week a Arman Noor FIVE. Jessica tiež získala kľúčovú úlohu v Joeovej kariére ako jeho konečný podporovateľ a najväčší fanúšik.

Jessica Ditzel Čistá hodnota, výška, hmotnosť a vzhľad

Jessica, hoci je populárna vďaka popularite svojho manžela, spustila niekoľko vlastných projektov, z ktorých všetky prispeli k jej bohatstvu. Podľa zdrojov sa čistý majetok Jessicy odhaduje na viac ako 2 milióny dolárov začiatkom roku 2020.

Jessica je vysoká 5 stôp a 10 palcov (1,78 m), pričom váži približne 143 libier ~ 65 kg a jej dôležité štatistiky sú 38-28-36, jej veľkosť podprsenky je 36B. Jessica má modré oči a blond vlasy.

Osobný život Jessicy Ditzelovej, Randenie pred Joeom Roganom, Deti

Predtým, ako spoznala Joea, mala Jessica jeden významný vzťah, ktorý zlyhal.

O tomto romániku veľa nehovorila, no je známe, že z neho má dcéru, ktorú si Joe adoptoval. S Joeom majú dve vlastné deti, dcéry Lolu a Rose.

Manžel Jessicy Ditzelovej, Joe Rogan

Joseph James Rogan, ktorý sa narodil 11. augusta 1967 v Newarku v štáte New Jersey v USA, má írsky a taliansky pôvod, jeho otec Joseph bol policajt, ​​ale meno a povolanie svojej matky neprezradil. Napriek tomu mal Joe ťažké detstvo, keď sa jeho rodičia rozviedli a on išiel žiť so svojou matkou, a keď sa znova vydala, so svojím nevlastným otcom.

Skvelý @danawhiteufc sa pripravuje na náš podcast v lietadle domov

pridané Joe Rogan na Nedeľa 15. novembra 2015

Keď mal len sedem rokov, prestal sa stýkať a prerušil všetky styky so svojím otcom a hovoril o ňom ako o násilnom a násilnom voči nemu a jeho bývalej manželke, Joeovej matke. Žil na rôznych miestach, presťahoval sa zo San Francisca do Gainsville na Floride a potom sa usadil v Newton Upper Falls v štáte Massachusetts, kde išiel na Newton South High School, z ktorej maturoval v roku 1985.

Joe sa zapísal na University of Massachusetts v Bostone, ale po zápise veľmi skoro skončil.

Počas svojich tínedžerských rokov sa Joe začal zaujímať o zmiešané bojové umenia a keď mal 14 rokov, začal chodiť na hodiny karate ao rok neskôr sa začal učiť taekwondo. O päť rokov neskôr vyhral turnaj ľahkej váhy US Open Taekwondo Championship a stal sa tiež majstrom štátu Massachusetts v plnom kontakte, tento titul držal štyri roky po sebe. Nakoniec sa stal inštruktorom taekwonda.

Kariéra

Joe je svetu známy najmä vďaka svojmu podcastu The Joe Rogan Experience, no predtým, ako spustil vlastnú show, Joe pracoval na niekoľkých ďalších projektoch.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Mám rád cheeseburgery

Príspevok zdieľaný používateľom Joe Rogan (@joerogan_fanpage) 1. januára 2017 o 23:52 PST

V roku 1994 začínal ako herec v relácii Hardball a o rok neskôr sa pridal k obsadeniu seriálu NewsRadio. V roku 1997 sa stal farebným komentátorom pre Ultimate Fighting Championship (UFC) a robil rozhovory s mnohými hviezdami UFC, ako aj komentoval množstvo významných zápasov.

V roku 2000 vydal svoj prvý komediálny špeciál I’m Gonna Be Dead Someday, po ktorom v tom istom roku nasledoval Voodoo Punanny.

Odvtedy Joe pracoval na svojej kariére ako stand-up komik a vydal komediálne špeciály ako Joe Rogan: Live (2006), Shiny Happy Jihad (2007), potom Rocky Mountain High (2014) a naposledy Strange Times, pre Netflix.

Napriek tomu zostáva známy najmä vďaka svojmu podcastu The Joe Rogan Experience, ktorý vytvoril v roku 2009 a ktorý je stále veľmi aktívny a láme rekordy. Od svojho vzniku relácia vyprodukovala takmer 1450 epizód.

Joe Rogan Čistá hodnota a osobný život

Joeove mnohé projekty prispeli k jeho bohatstvu veľkou mierou podľa zdrojov, čistý majetok Joea Rogana sa začiatkom roku 2020 odhadoval na približne 25 miliónov dolárov.

Pred Jessicou bol Joe v niekoľkých významných vzťahoch, ktoré zahŕňali Jerri Manthey, románik, ktorý trval od roku 1997 do roku 2003, a s Lakanou Zee, ktorý bol krátky, pretože začal a skončil v roku 2007.