Čo potrebujete vedieť o Jennifer J. Cummings? – Wiki

Obsah

Čo potrebujete vedieť o Jennifer J. Cummings? Wiki Bio

Jennifer J. Cummings sa narodila v Baltimore, Maryland USA, v apríli 1985, jej znamenie zverokruhu je Baran a má americkú národnosť. Je známa najmä tým, že je dcérou Elijaha Cummingsa, bývalého predstaviteľa Spojených štátov a obhajcu občianskych práv. ktorý zomrel 17.10.2019.

Raný život a vzdelanie

Jennifer vychovávali v Baltimore Elijah a jej matka Joyce Cummingsová, s nevlastnou sestrou menom Adia Cummings a nevlastným bratom z otcových minulých vzťahov.

pridané Rudy Ruacho na štvrtok 17. októbra 2019

Rád trávila čas so svojimi starými rodičmi Robertom Cummingsom a Ruth Elmou, pričom mala blízko aj k svojmu strýkovi Jamesovi. Jej otec sa po rozvode s matkou Joyce znovu oženil a Maya Rockeymoore sa stala jej nevlastnou matkou. Jennifer navštevovala miestnu strednú školu v Baltimore, kde ju najviac zaujímalo športovanie a trávenie času so svojimi priateľmi. Po imatrikulácii sa zapísala na The University of Maryland a v roku 2007 získala bakalársky titul. V štúdiu pokračovala na Howard University, kde v roku 2009 ukončila magisterský titul.

Jenniferina kariéra

Jennifer začala pracovať pre The Fratelli Group po promócii v roku 2007 a postupne sa vypracovala na ich senior komunikačného stratéga a teraz je s nimi už viac ako 10 rokov. V roku 2018 sa pripojila k Business Roundtable, čo je neziskové združenie zložené z generálnych riaditeľov (CEO) pracujúcich v niektorých z najvýznamnejších amerických spoločností.

Rodina, milostný život a vzťahy

Jennifer sa zoznámila so svojím priateľom v roku 2006, keď navštevovala Marylandskú univerzitu – obaja spolu chodili až do rozdelenia v roku 2013, ale po dvoch mesiacoch sa dali opäť dokopy (Jennifer sa údajne v tom čase s niekým stretávala).

Chodia spolu už viac ako 12 rokov, no neoženili sa a nemajú žiadne deti. Jennifer sa podarilo utajiť osobné údaje svojho priateľa pred verejnosťou a nič o ňom nie je známe. Predpokladá sa, že tiež chodila so svojou stredoškolskou láskou dva roky od roku 2000 do roku 2002, ale po imatrikulácii sa obaja rozišli, pretože chceli iné veci. Jennifer má blízko k svojej nevlastnej matke, ktorá v rokoch 1995 až 1997 pracovala na ministerstve zdravotníctva okresu Marion ako ich administratívna riaditeľka – nemá žiadne vlastné deti.

Záľuby a iné záujmy

Jennifer vo svojom voľnom čase rada pozerá filmy – jej obľúbený herec a herečka sú Will Smith a Scarlett Johansson, pričom niektoré z jej obľúbených filmov sú Sedem libier, I am Legend a Alita. Tiež rada sleduje hry v miestnom divadle – počas štúdia na strednej škole bola členkou školského dramatického krúžku a objavila sa v niekoľkých školských predstaveniach. Miluje cestovanie a bola po celých USA, ako aj v Grécku a Slovinsku v Európe, pričom jej vysnívanou destináciou je Londýn v Anglicku.

Rada chodí nakupovať oblečenie – jej obľúbenou ‚farbou‘ je čierna. Vo voľnom čase číta knihy od Shakespeara, Marka Twaina a F. Scotta Fitzgeralda – niektoré z jej obľúbených sú Veľký Gatsby, Tender Is the Night a The Beautiful and Damned. Miluje ochutnávanie rôznych kuchýň, pričom jej obľúbená je talianska, jej obľúbené jedlá sú pizza a hranolky.

Vzhľad a čistý majetok

Jennifer má 34 rokov. Má dlhé čierne vlasy a hnedé oči, meria 1,67 m, váži okolo 55 kg a jej dôležité štatistiky sú 35-27-36, nosí topánky veľkosti 6. Začiatkom roku 2020 sa jej čistý majetok odhaduje na viac ako 2 milióny dolárov.

Kto bol Elijah Cummings, otec Jennifer?

Elijah Eugene Cummings sa narodil v Baltimore, Maryland USA, 18. januára 1951 – jeho znamením zverokruhu bol Kozorožec a mal americkú národnosť. Bol politikom a zástancom občianskych práv, známy najmä tým, že slúžil v Snemovni reprezentantov USA.

Bol vychovaný v Baltimore so svojimi šiestimi súrodencami jeho otcom Robertom a matkou Ruth Elmou, ktorí boli obaja podielnici. V roku 1962 mal Elijah a jeho priatelia za cieľ integrovať segregovaný bazén nachádzajúci sa v južnom Baltimore. Navštevoval Baltimore City College, imatrikuloval v roku 1969, a potom sa zapísal na Howard University vo Washingtone, DC, kde bol členom Phi Beta Kappa Society.

V roku 1973 promoval s bakalárskym titulom v odbore politológia, potom pokračoval vo vzdelávaní na Právnickej fakulte Univerzity v Marylande, kde v roku 1976 získal doktorát práv – právnu prax vykonával 19 rokov, kým bol zvolený do Snemovne reprezentantov. Bol predsedom Legislative Black Caucus of Maryland, bol v správnej rade škôl SEED a v rade poradcov Právnickej fakulty University of Maryland.

Eliáš žil v komunite Madison Park v Baltimore, kde bol členom Baptistickej cirkvi nového žalmu. Jeho prvou manželkou bola Joyce Matthews, ktorá porodila Jennifer, zatiaľ čo Elijah už mal syna a dcéru z minulých vzťahov.

Po rozvode s Joyce sa v roku 2009 oženil s Mayou Rockeymoore. Eliášov synovec menom Christopher Cummings bol zavraždený na vysokej škole, ktorú navštevoval s názvom Old Dominion University so sídlom v Norfolku vo Virgínii v júni 2011.

Eliáš utrpel v roku 2017 zdravotné problémy a musel podstúpiť operáciu na opravu aortálnej chlopne, po ktorej sa u neho v júni 2017 vyvinula infekcia. Zomrel 17. októbra 2019 na, ako uviedla jeho hovorkyňa, na ‚komplikácie týkajúce sa dlhodobých zdravotných problémov‘. Jeho pohreb sa konal 25. októbra 2019 v New Psalmist Baptist Church v Baltimore za účasti jeho najbližších priateľov a rodiny – niektorí z prítomných boli Barack Obama a Bill Clinton.