• Hlavná
  • Herci
  • Čo by ste mali vedieť o Edenovi McCoyovi zo Všeobecnej nemocnice

Čo by ste mali vedieť o Edenovi McCoyovi zo Všeobecnej nemocnice

ObsahKto je Eden McCoy?

Eden McCoy narodil sa 10. júna 2003 v Los Angeles, Kalifornia, USA, a je herečkou, ktorá sa pravdepodobne najviac preslávila rolou Josslyn Jacksovej v populárnej dennej telenovele General Hospital. Je šiestou herečkou, ktorá túto úlohu zastáva, a v šou pôsobí od roku 2015.

Čistá hodnota Edena McCoya

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Edena McCoya odhaduje na viac ako 1 milión dolárov, ktorý zarobila úspešná kariéra v herectve. Počas svojej kariéry sa objavila v národných reklamách, javiskových produkciách a nezávislých filmoch a keďže pokračuje v práci vo Všeobecnej nemocnici, je pravdepodobné, že jej bohatstvo bude naďalej rásť.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Dnešný deň bol odložený

Príspevok zdieľaný používateľom Eden (@edenmccoy) 21. marca 2020 o 9:54 PDT

Raný život, vzdelávanie a začiatky kariéry

Eden vyrastal na neďalekej Manhattan Beach a už v mladom veku prejavil silný sklon k atletickým aktivitám a vynikal najmä v športovom volejbale. Navštevovala The Marlborough School v Los Angeles, čo je preslávená inštitúcia, ktorej história siaha až do roku 1889. V južnej Kalifornii je to najstaršia nezávislá dievčenská škola a bola tiež označená za jednu z najlepších dievčenských škôl v USA.

Hrala so školským volejbalovým tímom a vynikala, pričom univerzitní skauti dokonca prejavili záujem o jej talent.

Počas letného tábora sa zúčastnila niekoľkých dramatických aktivít, ktoré v nej vzbudili záujem o túto oblasť, a uvedomila si, že má potenciál nájsť si kariéru v zábavnom priemysle, keďže je tak blízko Hollywoodu v Los Angeles. Začala navštevovať konkurzy a čoskoro získala niekoľko komerčných úloh, jednu z prvých v reklame na Wells Fargo a ďalšiu na Valpak Coupons.

Rise to Fame – Nickelodeon

V roku 2011 ju vyrobila filmový debut v nezávislej funkcii s názvom Perfect Man. Čoskoro jej začali prichádzať ďalšie príležitosti a bola úspešná na konkurze pre Nickelodeon a získala miesto v niekoľkých predstaveniach.

Pracovala v komédii The Thundermans, kde sa objavila v menšej úlohe po boku Kiry Kosarin, Jacka Griffa a Chrisa Tallmana. Predstavenie sleduje príbeh rodiny, ktorá má nadľudské schopnosti, no snaží sa žiť normálny život. Prehliadka trvala štyri sezóny.

Potom pracovala na komediálnej šou Game Shakers spolu s Kel Mitchell, Madisyn Shipman a Benjamin Lil' P-Nut Flores, Jr. Séria sleduje dve deti, ktoré vytvárajú úspešnú videohru, čo ich vedie k založeniu vlastnej videohry. najímanie niektorých svojich priateľov na ceste. Po vystúpení v šou sa ocitla v niekoľkých javiskových produkciách, najmä v opere v Los Angeles.

Spoločnosť je štvrtou najväčšou v krajine, známa tým, že každoročne uvádza pravidelné operné a iné predstavenia.

Všeobecná nemocnica

Predtým, ako Eden našla svoju doteraz najvýznamnejšiu úlohu, mala hosťujúcu úlohu s Disney v komediálnej show Walk the Prank spolu s Cody Veithom a Bryce Gheisar, ktorá sa vysielala na Disney XD. V roku 2015 získala svoju najväčšiu rolu v telenovele General Hospital po úspešnom konkurze na túto rolu. Matka jej oznámila, že rolu mala hneď po vyzdvihnutí zo školy.

Lekárska dráma je podľa Guinessovej knihy rekordov najdlhšie vysielanou telenovelou v USA a po Guiding Light druhou najdlhšie vysielanou šou v histórii americkej televízie. V medzinárodnom meradle je na treťom mieste po The Archers a Coronation Street v Spojenom kráľovstve.

Relácia spočiatku sledovala životy ľudí spojených so Všeobecnou nemocnicou v nemenovanom meste. Nasledovalo príbeh dvoch rodín, pomaly predstavil viac v priebehu rokov s tým, že show rozšírila svoj dosah do ďalších miest. Najvyššie hodnotenie získalo v 80. rokoch s uvedením Luka a Laury, ktorí sú považovaní za najobľúbenejší super pár seriálu. Jeho odolnosť a dlhá životnosť viedli k tomu, že bol označený za jednu z najlepších televíznych relácií všetkých čias.

Josslyn Jacks + The Decline of the Soap

McCoy hrá postavu Josslyn, ktorá je dcérou Carly Corinthos s Jaxom Jacksom. Dej okolo jej postavy bol aktívny už od detstva, keď sa začala zaoberať problémami okolo svojich rodičov. Pri jednej príležitosti ju uniesol jej strýko, ktorý ju neskôr otrávil, čo ju viedlo k dlhej hospitalizácii. Ako vyrastala, neskôr mala vzťah s chlapcom, ktorý zomrel na rakovinu mozgu. McCoy je v tejto úlohe zatiaľ najdlhšie, po Hannah Nordbergovej.

Zatiaľ čo ona sa tešila úspechu a pravidelnej výplate so šou, diváci si všimli, že telenovela je v americkej televízii umierajúcim žánrom.

pridané Eden McCoy na Streda 3. mája 2017

Z mnohých, ktoré vznikli od 50. do 80. rokov, zostali len štyri veľké telenovely – Všeobecná nemocnica, Dni našich životov, Mladí a nepokojní a Odvážni a krásni. Je to spôsobené klesajúcim záujmom o tento žáner, pričom divákov priťahujú nové výstrelky, technológie a programy. Pravidelné televízne vysielanie tiež zaznamenalo pomalý pokles po popularite webových televíznych služieb, ako sú Netflix a Hulu. Zatiaľ je o relácie, ako je Všeobecná nemocnica, dostatočný záujem na to, aby to pokračovalo, aj keď sa uvidí, ako dlho.

Osobný život

Eden je slobodná a nerozpráva o svojich romantických vzťahoch. Je zaneprázdnená bilancovaním svojej hereckej kariéry a vzdelania. Zaviazala sa hrať volejbal na vysokej škole, keď sa pripojila k University of Southern California (USC) po tom, čo ju preskúmali. Nateraz jej zostáva približne rok štúdia na strednej škole, kým bude môcť vstúpiť na prestížnu univerzitu, za predpokladu, že jej herecké záväzky nebudú prekážať!