Členka The Untold Truth Of Pentatonix – Kirstin Maldonado

Kirstin Maldonado je známa americká speváčka, ktorá sa preslávila po nástupe do A cappella kapely Pentatonix ako mezzosopranistka. Kirstin v poslednej dobe rozvíja svoju sólovú kariéru, takže jej fanúšikovia sa tešia, že si od nej vypočujú nové single.

ObsahRaný život a rodina

Kirstin Taylor Maldonado sa narodila 16. mája 1992 vo Fort Worth, Texas, USA, má teda americkú národnosť a jej znamenie zverokruhu je Býk. Kirstin je hispánskeho pôvodu, má španielsko-taliansku matku Angelicu Maldonado, zatiaľ čo jej otec Michael Cisneros je Mexičan. Podporili Kirstininu túžbu stať sa speváčkou, keďže mladé dievča už od piatich rokov predvádzalo svoje spevácke schopnosti a predvádzalo piesne a gospely na rôznych podujatiach a rodinných oslavách.

pridané Fanúšikovia Kirstin Maldonado na Piatok 28. októbra 2016

Jej rodičia sa rozviedli, keď mala Kirstin šesť rokov, ale len o dva roky sa jej matka vydala za iného muža, ktorý Kirstin vystupoval na svadobnom obrade svojej mamy. Vo veku ôsmich rokov sa Kirstin presťahovala so svojou mamou a nevlastným otcom do Arlingtonu, ale nakoniec sa jej matka rozviedla s druhým manželom a stala sa pre Kirstin osamelým rodičom. O rok začala navštevovať vokálne kurzy v Theater Arlington a tvrdo pracovala na rozvoji svojich hereckých schopností, zúčastňovala sa školských muzikálov a inscenácií. Počas strednej školy strávila viac ako tri roky spievaním v Texas All State Choir.

Vzdelanie

Kirstin začala svoje školské vzdelanie na katolíckej škole Svätého ruženca a potom prestúpila na strednú školu Jamesa Martina v Arlingtone.

Kirstin imatrikulovala v roku 2010 a potom rok študovala na Univerzite v Oklahome ako národná hispánska štipendistka v rámci celoštátneho štipendia so zameraním na predstavenie hudobného divadla. Kirstin sa však v roku 2011 presťahovala do Los Angeles, aby sa venovala svojej speváckej kariére.

Kariéra

Stredoškolské snaženie

Keď Kirstin študovala na strednej škole, stretla svojich budúcich kolegov z kapely – Scotta Hoyinga a Mitchella Mitcha Grassiho, ktorý bol tiež Scottovým najlepším priateľom a bol o rok mladší ako Kirstin a Scott. Kamaráti vytvorili trio a začali spievať na školských akciách. Keďže sa cítili ako hudobná skupina dostatočne silní, zúčastnili sa miestnej rozhlasovej súťaže a v škole sa stali ešte populárnejšími, aj keď nevyhrali.

Nepísali svoje vlastné piesne, ale boli dosť dobrí v pokrytí mnohých populárnych piesní. Kirstin musela opustiť skupinu, aby mohla študovať na vysokej škole, ale čoskoro pochopila, že nemôže žiť bez pódia, a tak opustila univerzitu a vrátila sa k Mitchovi a Scottovi.

Pentatonix

Začiatkom roka 2011 sa Scott dopočul o konkurzoch na tretiu sériu populárnej hudobnej show NBC The Sing-Off. Zavolal Kirstin a povedal, že tam musí byť s nimi, keďže Scott a Mitch už boli na show podpísaní. Spolu s Kevinom Olusolom, beatboxerom a Avrielom Avi Kaplanom, basgitaristom (ktorých do kapely pozval Ben Bram, aranžér a producent skupiny), ašpirujúci speváci vytvorili A cappella skupinu Pentatonix a pridali sa k The Sing- Off show v septembri 2011, ako aj ďalších 15 A cappella kapiel.

V decembri 2011 boli Pentatonix korunovaní ako víťazi show s cenou 200 000 dolárov a získali nahrávaciu zmluvu so Sony Music.

Počas svojej kariéry v Pentatonix sa Kirstin podieľala na nahrávaní šiestich štúdiových albumov, vrátane PTX, Volume 1 (2012), PTX, Vol. II (2013) a PTX (2014). Posledný album skupiny mal názov PTX Presents: Top Pop, Vol. I, vydaná v roku 2018. Skupina bola nominovaná na viacero ocenení, získala tri ceny Grammy: V rokoch 2015 a 2016 skupina vyhrala v kategórii Najlepšia aranžmán, inštrumentálna alebo A Cappella za coververziu piesne Get Lucky od Daft Punk a za výkon Tanec cukrovej slivkovej víly. V roku 2017 získali ďalšiu Grammy v kategórii Najlepší country výkon dua/skupiny za cover verziu skladby Jolene, ktorú pôvodne predviedla Dolly Parton.

Herecká kariéra

Kirstin sa vyskúšala ako herečka a v máji 2015 sa objavila vo filme Pitch Perfect 2 spolu so svojou skupinou Pentatonix. V roku 2016 bola Liz Dervan v epizóde The Strike in the Chord populárneho seriálu Bones, potom získala rolu Lauren v muzikáli Kinky Boots na Broadwayi, kde v roku 2018 hrala na pódiu po boku Jakea Shearsa a Wayna Bradyho.

Osobný život, súčasný priateľ Ben Hausdorff

Predchádzajúce vzťahy

Počas strednej školy chodila Kirstin so Scottom Hoyingom, ktorý bol v tom čase tajným gayom. Neexistujú žiadne informácie, či Kirstin vedela, že Scott je gay, ale chodili spolu viac ako rok, rozišli sa v roku 2009. Po vstupe do Pentatonix Kirstin chodila so svojím kolegom z kapely Avi Kaplanom, ale ich vzťah bol veľmi krátky.

V roku 2013 začala Kirstin chodiť s Jeremym Michaelom Lewisom, ďalším spevákom, s ktorým chodili tri roky a zasnúbili sa 29. mája 2016 počas výletu do Paríža. Jeremy sa zohol na koleno a požiadal o ruku Kirstin, neskôr zverejnil fotografiu romantického momentu na svojom účte na Instagrame. Pár sa pripravoval na svadobný obrad po zásnubnej párty, svadba však bola odvolaná a Kirstin a Jeremy sa v októbri 2017 rozišli.

O niečo neskôr populárna YouTuberka Lauren Riihimaki – známejšia ako LauirDIY – oznámila, že nadviazala vzťah s Jeremym, pričom na svojich profiloch sociálnych médií zverejnila ich romantické fotky v bazéne. Pred Lauren Jeremy krátko randil s ďalšou internetovou celebritou Gabbie Hannou, takže Kirstini fanúšikovia ju podporovali a tvrdili, že Jeremy bol prenasledovateľ mrakov a nezaslúžil si jej pozornosť, stretával sa so známymi dievčatami, aby zvýšil svoje vlastné hodnotenie popularity.

Rande s Benom Hausdorffom

Od roku 2018 začala Kirstin chodiť s producentom, režisérom a strihačom Benom Hausdorffom, ktorý je známy prácou na viacerých virálnych reklamách pre Schwarzkopf. Ben je absolventom Ithaca College a International School of Brussels, Belgicko. Začal svoje kariéra ako kameraman, pracoval na populárnom televíznom seriáli The Birthday Boys v roku 2013, v ktorom hrali Jefferson Dutton a Tim Kalpakis. Od roku 2015 pracoval na projektoch ako Dynamite: Victor Saravia Profile, krátkom dokumentárnom filme The Kingdom That Crumble a krátkom filme Spider-Man: The Lost Avenger. Od roku 2017 začal režírovať a produkovať hudobné videá, ako napríklad Love Hates Lust v podaní Slicktora Victora a Hit It On 1 od Phlatta a Zairriona.

Do konca roka 2018 Ben produkoval dokumentárny seriál Pentatonix PTXPerience, pričom pracoval aj ako ich fotograf a kameraman. V roku 2019 režíroval hudobné video Kevina Olusolu Don’t Let Me Be Misunderstood, Rmani’s Average a ďalší klip od Pentatonix s názvom The Sound Of Silence. V roku 2020 Ben dokončil svoju prácu na svojom najnovšom projekte Higher Education: Principles of Gasnier, komédii s Jakeom Redom a Mikeom Shaffreym, ktorá rozpráva príbeh Philipa Gasniera, obchodníka s hrncami a študenta vysokej školy, ktorý sa usilovne snažil zvrátiť legalizácia marihuany. Kirstin a Ben pokračujú v rande od júna 2020 a uverejňujú na svojich profiloch sociálnych médií množstvo spoločných fotografií.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

O m g a d o r a b l e #kirstiemaldonado #kirstinmaldonado #benhausdo #benhausdorff #birstie #ken #ptxofficial #pentatonix #pentatonixjapantour2020 #japan #floatinglanterns #floatinglights

Príspevok zdieľaný používateľom 🤍Savannah.lynn.davis🤍 (@kirstie.maldonado) 3. februára 2020 o 14:00 PST

Neoznámili žiadne aktualizácie o zásnubách, aj keď ich fanúšikovia sa v komentároch k ich romantickým fotografiám stále pýtajú na ich budúce plány vzťahov. Dvojica však mlčí.

Záľuby, obľúbené veci a zaujímavé fakty

Kirstin sa od svojich ôsmich rokov priatelila so spevákom/skladateľom Mitchellom Grassim. Má troch psov – dvoch sibírskych huskyov, Olafa a Pascala (pomenované podľa jej obľúbených Disney postavičiek – snehuliaka Olafa z Frozen, keďže jej prvý Husky je celý biely, ako snehuliak, a chameleóna Pascala z Tangled ako jej druhého Huskyho (s viac odtieňov farby jeho srsti) a pomeranian menom Floof, ktorý má svoju vlastnú Instagramový účet s takmer 30 000 sledovateľmi.

Kirstinin vlastný instagramový účet má názov kirstin (™), zatiaľ čo ™ znamená jej celé meno, Taylor Maldonado, nie ochrannú známku, ako sa zvyčajne uvádza.

Kirstin je zanietenou aktivistkou za práva LGBTQ od svojej účasti v The Sing-Off podporuje The Trevor Project, neziskovú americkú organizáciu, ktorá pracuje na prevencii samovrážd medzi členmi komunity LGBTQ.

Vzhľad, plastická chirurgia

Kirstin má prirodzene dlhé tmavohnedé vlasy, no zbožňuje nosenie rôznych parochní blond, ružových a svetlomodrých odtieňov. Má tmavohnedé oči, no kvôli ľahkej krátkozrakosti nosí okuliare. Kirstin je vysoká 5 stôp 4 palce (1,63 m), váži okolo 123 libier (56 kg) a jej dôležité štatistiky sú 33-23-35.

Vo svojom rozhovore s Asian Fusion Girl v roku 2014 Kirstin uviedla, že sa cíti nepríjemne s princípmi moderného priemyslu, vďaka ktorému všetky dievčatá vyzerajú perfektne, sú chudé, majú čistú pleť atď. Podstúpila však niekoľko plastických operácií alebo kozmetických procedúr (Kirstin neodhalila pravdu o procedúrach, ktoré v skutočnosti podstúpila), ktoré úplne zmenili jej vzhľad. Jej fanúšikovia boli veľmi sklamaní z jej rozhodnutia zmeniť svoj vzhľad, pretože sa im páčila, pretože bola skutočná, normálne a nie je dokonalá a po zákrokoch ju bolo ťažké rozoznať. Kirstin si dala do pier pár skrášľujúcich injekcií, aby vyzerali väčšie a plnšie, a tiež sa hovorí, že podstúpila injekcie botoxu a operáciu pŕs.

Čistý majetok a plat

Od roku 2020 sa odhaduje, že čistý majetok Kirstin bude okolo 8 miliónov dolárov tiež sa uvádza, že má ročný príjem okolo 750 000 dolárov.