Člen The Untold Truth Of Stray Kids – Han Jisung

ObsahKto je Han Jisung, člen Stray Kids?

Han Ji Sung sa narodil v Incheone v Južnej Kórei 14. septembra 2000 – jeho znamenie zverokruhu je Panna a má juhokórejskú národnosť. Je hudobník , možno najznámejší ako hlavný rapper a spevák chlapčenskej skupiny Stray Kids, spolu s Bang Chanom a Seo Chang-bin, ktorí boli všetci zakladajúcimi členmi kapely 3RACHA predtým, ako sa pridali k Stray Kids.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

TEASER IMAGE #HAN #HAN 2020.06.17 18:00 #StrayKids #Stray Kids #GO生 #GOLIVE #GodsMenu #GodsMenu #StrayKidsComeback

Príspevok zdieľaný používateľom HAN JISUNG J.ONE ㅡ fanpage (@han.straykids) 15. júna 2020 o 23:53 PDT

Detstvo a vzdelanie

Han strávil prvých pár rokov v Incheone, kde ho spolu so starším bratom vychovávali ich otec, ktorý pracuje v spoločnosti zaoberajúcej sa informačnými technológiami (IT), a ich matka, ktorá je sekretárkou v miestnej právnickej firme. Rodina sa presťahovala do Malajzie, keď mal Han päť rokov a dokončil tam základnú školu. Keď mal 14 rokov, vrátil sa do Incheonu a začal sa zaujímať o hudbu, pridal sa k stredoškolskej kapele a svoje herecké schopnosti si precvičoval na miestnej umeleckej škole.

Po imatrikulácii v roku 2018 ho rodičia naliehali, aby sa zapísal na vysokú školu v Malajzii, a hoci Han splnil ich prianie, rozhodol sa nepresťahovať do Malajzie a so svojím otcom uzavrel dohodu, že sa presťahuje, ak sa mu nepodarí podpísať talentová agentúra do roka.

Hanov priateľ ho požiadal, aby mu robil spoločnosť na JYP konkurze, a hoci si tým Han spočiatku nebol istý, nakoniec išiel a obaja podpísali zmluvu s JYP Entertainment. Han je stále zapísaný na vysokej škole v Malajzii, ale žije v Južnej Kórei a cestuje, keď je čas, aby zložil skúšky.

Kariéra ako spevák

Han sa stal členom chlapčenskej skupiny 3RACHA v roku 2016 a 18. januára 2017 vydali na webe SoundCloud svoj debutový mixtape pozostávajúci zo siedmich skladieb. Ich druhý mixtape nasledoval 16. augusta 2017 s názvom 3Days a čítal deväť skladieb. Ich tretia rozšírená hra – Horizon – vyšla 20. decembra 2017 a čítala osem skladieb a na oslavu roka od vydania prvého mixtapu napísali pieseň Start Line a zahrali ju 18. januára 2018.

Kapela, ktorú v súčasnosti tvoria Bang Chan (CB97), Chanbin (SPEARB) a Han, sa objavila v mnohých populárnych talkshow ako Stray Kids v roku 2017, The 9th Season 1 v roku 2018 a The Kids Room Vol 3 v roku 2019.

Chlapčenská skupina Stray Kids vznikla v roku 2017 – jej súčasnými členmi sú Bang Chan, Lee Know, Changbin, Hyunjin, Han, Felix, Seungmin a I.N. Vznik kapely oznámila v auguste spoločnosť JYP Entertainment a prvýkrát sa objavila v ich rovnomennej reality show.

Kapela je debutový videoklip Hellevator vyšiel 17. októbra a stal sa hitom v Južnej Kórei, zatiaľ čo ich prvá predĺžená hra (EP) Mixtape vyšla 8. januára 2018 a pozostávala zo siedmich skladieb. Svoje dve nasledujúce EP – I Am Who a I Am You – vydali 6. augusta a 22. októbra 2018 a ich štvrtá predĺžená hra Cle 1: Miroh nasledovala 25. marca 2019.

Stray Kids vydali svoj prvý album Cle 2: Yellow Wood 19. júna 2019 a piate EP Cle: Levanter 9. decembra toho roku. Debutový japonský album skupiny TOP vyšiel 3. júna 2020.

Milujte život a vzťahy

Han tajil detaily svojho milostného života pred pozornosťou verejnosti, odkedy sa prvýkrát dostal do centra pozornosti, a nie je známe, či mal alebo nemal nejaké vzťahy, hovoril však o type dievčatá, s ktorými by chcel chodiť.

Podľa webovej stránky Quora.com by Han rád chodil s materinským typom dievčaťa, ktoré by bolo starostlivé a vysoko spoločenské a ktoré by sa vedelo zabávať. Dievča by malo vedieť variť a starať sa o dom a mal by byť dobrý s deťmi, pretože Han by chcel mať veľa detí, keď bude trochu starší. Chcel by, aby sa jeho priateľka vedela brániť a bola by to silná a sebavedomá osoba.

Internetom kolujú klebety, že Han momentálne chodí s dievčaťom, s ktorým sa zoznámil počas jedného z koncertov Stray Kids, a že títo dvaja sú spolu už viac ako rok, no Han tieto klebety nekomentoval.

Záľuby a iné záujmy

Han rád kreslí a je dosť talentovaný, no nikdy neuvažoval o tom, že by si tým zarobil.

Rád je sladkosti a najradšej má čokoládovú tortu a tvarohový koláč. Rád cestuje a bol v mnohých ázijských krajinách vrátane Japonska a Číny. Han trpí trypofóbiou čo je strach zo skupín malých otvorov. Zima je jeho obľúbeným obdobím, pretože rád snouborduje aj lyžuje a radšej je chladný, než by sa roztápal na slnku. Han je veľkým milovníkom zvierat a má psieho miláčika, zatiaľ čo on a jeho najbližší priateľ boli pri niekoľkých príležitostiach dobrovoľníkmi v útulku pre zvieratá.

Han vo svojom voľnom čase rád sleduje filmy a animované filmy a uprednostňuje filmy štúdia Ghibli pred všetkými ostatnými, ako sú Nausicaa of the Valley of the Wind a Princess Mononoke, zatiaľ čo niektoré z jeho obľúbených hollywoodskych filmov sú Pán a pani Smithovi, The Podivuhodný prípad Benjamina Buttona a zoznámte sa s Joeom Blackom.

Hanovo čisté imanie

Hanovo čisté imanie sa odhaduje na viac ako 1 milión dolárov od júna 2020. Farba vlasov je čierna, ale často si ich farbí na rôzne farby, farba očí je hnedá. Han má 19 rokov.