• Hlavná
  • Herci
  • Člen obsadenia Untold Truth Of „Happy Together“ Felix Mallard

Člen obsadenia Untold Truth Of „Happy Together“ Felix Mallard

ObsahKto je Felix Mallard?

Felix Mallard sa narodil v Melbourne, Victoria, Austrália, 20. apríla 1998 – jeho znamenie zverokruhu je Býk a má austrálsku štátnu príslušnosť. Je hercom, modelom a hudobníkom , ktorý je možno najlepšie známy pre stvárnenie Coopera v komediálnom seriáli Happy Together, ktorý vytvorili Austen Earl a Tim McAuliffe a v ktorom si zahrali Damon Wayans Jr., Amber Stevens West a Stephnie Weir. Sleduje manželský pár Claire a Jakea, ktorým sa po stretnutí s megahviezdou Cooperom obrátia životy hore nohami.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Felixom Mallardom (@itsfelixwhat)

Detstvo a vzdelanie

Felix bol vychovaný v Melbourne spolu so svojou sestrou, ich otcom, ktorý je právnik, a ich matkou, ktorá pracuje ako realitná maklérka.

Felix vyrastal so záujmom o šport a šermu sa začal venovať vo veku 10 rokov – odvtedy sa zúčastnil mnohých súťaží, zisk dvoch bronzových medailí na majstrovstvách viktoriánskeho štátu v roku 2012 . Začal sa zaujímať aj o hudbu a na gitaru začal hrať po tom, čo mu otec kúpil jednu na narodeniny – bol členom stredoškolskej kapely, zatiaľ čo dnes hrá za punkrockovú skupinu Enemies Alike.

Po imatrikulácii v roku 2016 sa Felix rozhodol nezapísať sa na vysokú školu, ale zamerať sa na svoju hereckú kariéru.

Kariéra ako herec

Felix debutoval v televíznom seriáli v roku 2016, keď bol obsadený do úlohy Bena Kennedyho v pilotnej epizóde drámy Neighbours: Xanthe Hearts Ben, ktorú však nedokázala zachytiť žiadna sieť. V tom istom roku stvárnil Bena Kirka v epizóde Sheep drámy Neighbours: Pipe Up, v ktorej si zahrali Mavournee Hazel, Travis Burns a Lilly Van Der Meer.

Do konca roka si Felix zopakoval svoju rolu Bena Kirka v štyroch epizódach drámy Neighbours: Summer Stories, pričom najlepšie by mohol byť známy pre jeho stvárnenie Bena Kirka a Bena Fitzgeralda v 854 epizódach romantického seriálu Neighbours, vytvoril Reg Watson a v ktorom si zahrali Stefan Dennis, Alan Fletcher a Tom Oliver. Tento seriál sa vysiela od roku 1985 , a dnes má takmer 9 000 epizód, sleduje profesionálny aj súkromný život ľudí žijúcich na Ramsay Street v Erinsborough a získal 23 ocenení, pričom bol nominovaný na 67 ďalších.

Začiatkom roku 2020 si Felix zahral Lucasa Caravaggia v piatich epizódach fantasy hororovej drámy Locke & Key, ktorú vytvorili Meredith Averill, Carlton Cuse a Aron Eli Coleite a v ktorej hrali Darby Stanchfield, Connor Jessup a Emilia Jones. Sleduje tri deti a ich matku, ktorí vo svojom dome stále nachádzajú čarovné kľúče.

Vo filme debutoval v roku 2020, keď bol obsadený do úlohy Roamera v romantickej dráme All the Bright Places, ktorú napísala Liz Hannah a režíroval Brett Haley a v ktorej si zahrali Elle Fanning, Justice Smith a Alexandra Shipp – sleduje vzťah medzi Theodorom. a Violet. Felix tiež hral Marcusa v dramatickom seriáli Ginny & Georgia a nedávno bol obsadený ako Aiden v jednej pripravovanej epizóde hudobnej komediálnej série Zoey’s Extraordinary Playlist.

Iné vystúpenia

Felix sa objavil aj v niekoľkých talkshow – v roku 2018 bol pozvaný, aby sa objavil v dvoch epizódach životopisnej rodinnej spravodajskej talkshow Entertainment Tonight Canada, zatiaľ čo v tom istom roku sa objavil v talkshow The Late Late Show s Jamesom. Corden a spravodajská talkshow Celebrity Page.

Felix sa objavil aj v hudobnej talkshow The Real a v roku 2020 v epizóde talkshow Hollywood Insider.

Milujte život a vzťahy

Felix je dosť tajnostkársky, pokiaľ ide o jeho milostný život, a nevyjadril sa k žiadnym dievčatám, s ktorými by mohol chodiť, ale internetom kolujú zvesti, že môže byť vo vzťahu s Lilly Van Def Meer , austrálska herečka známa úlohami vo filmoch Neighbours, Black Betty a Off Track. Títo dvaja sa údajne stretli pri spoločnom natáčaní pre Neighbours a čoskoro začali chodiť – niektorí Felixovi fanúšikovia tvrdia, že ich videli kráčať ruka v ruke, ale to sa nepotvrdilo a Felix aj Lilly uviedli, že sú si len blízki. priatelia.

Na internete sa tiež objavujú povesti, ktoré tvrdia, že Felix je gay, väčšinou preto, že ho nevideli tráviť čas s inými dievčatami okrem Lilly, ale svoju sexuálnu orientáciu nekomentoval. Od novembra 2020 je slobodný, neoženil sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Felix je fyzicky veľmi aktívny a každý týždeň má štyri až päť tréningov v posilňovni – teda jeho svalnaté telo – pričom zároveň drží trochu prísnu diétu a vyhýba sa konzumácii mäsa, pretože je veľkým milovníkom zvierat – je tiež starostlivo sa starať o svoje duševné zdravie, keďže robí jogu a medituje.

Felix tiež veľmi športuje a leto je jeho obľúbeným ročným obdobím, keďže je vášnivým surferom, pričom má rád aj zimu, keďže vie, ako lyžovať aj snowboardovať.

Je milovníkom zvierat, pričom hady sú jeho obľúbené, a má domáceho hada, ktorého možno vidieť na niektorých jeho obrázkoch na Instagrame.

Felix má svojich obľúbených hercov a herečky, z ktorých niektorí sú Jean Reno, Natalie Portman a Anne Hathaway, zatiaľ čo niektoré z jeho obľúbených filmov sú Leon: Profesionál, V ako Vendeta a Les Miserables.

Vek, výška a čistý majetok

Felix má 22 rokov. Má stredne dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, jeho výška je 5 stôp 9 palcov (1,75 m) a váži okolo 155 libier (70 kg).

Od novembra 2020 sa Felixov čistý majetok odhaduje na viac ako 1 milión dolárov.