Člen akvaparkov – Biografia Awstena Knighta – Vek, oči

ObsahKto je Awsten Knight, člen skupiny Waterparks? Wiki Bio

Austin Constantine ‘Awsten’ Knight sa narodil v Houstone, Texas, USA, 17. januára 1992 – jeho znamenie zverokruhu je Kozorožec a má americkú národnosť. Je to spevák, známy najmä tým, že je členom skupiny Waterp a kapela rks .

Raný život a vzdelanie

Awsten vyrastal v Houstone spolu so svojou sestrou a vyrastal so záujmom o hudbu počúvajúc rockové kapely ako Guns ‚n‘ Roses, Aerosmith a AC/DC. Stinga začal počúvať po zhliadnutí filmu Leon the Professional, no zostal sa venovať rockovému žánru a v deviatich rokoch ho matka prihlásila do hudobnej školy.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

EEEEEEEEEEE

Príspevok zdieľaný používateľom Awsten Knight (@awstenknight) 25. februára 2020 o 11:23 PST

Na gitare sa naučil hrať vo veku 11 rokov, pričom priznáva, že aj dnes sa učí nové veci, keďže pri hre na tento nástroj sa nikdy nemôžete naučiť všetko. Awsten bol počas strednej školy fyzicky aktívny, keďže hrával futbal a stolný tenis, pričom priznal, že to robil len preto, lebo mu to pomohlo získať lepšie známky. Po imatrikulácii v roku 2010 sa rozhodol zamerať na svoju kariéru speváka a nezapísal sa na vysokú školu.

Kariéra ako spevák

Awstenovi sa pripisuje založenie kapely Waterparks spolu s Gageom Matthieuom v roku 2011 – obaja ju chceli založiť v roku 2010, no obaja boli v tom čase členmi iných kapiel, a tak sa v roku 2011 dohodli, že z nich odídu.

Svoje debutové vystúpenie ako Waterparks absolvovali 17. augusta 2012 na hudobnom mieste Houston’s Warehouse Live spolu s ďalšími kapelami a spevákmi, ako sú Invent, DWHB a Life as Lions, medzi inými.

V rokoch 2012 a 2013 vystupovali po celom Texase, pričom ich najvýznamnejšou prácou bolo vystúpenie pred slávnym popovým hudobníkom Aaronom Carterom, keď bol na svojom turné v Houstone. Skupina podpísala svoju prvú zmluvu 6. novembra 2015 s Equal Vision Records, s Joelom a Benjim Maddenom ako ich producentmi a o pár dní neskôr mali možnosť vystúpiť s Good Charlotte v The Troubadour vo West Hollywood.

Ich debutová rozšírená hra (EP) s názvom Cluster vyšiel 15. januára 2016 a 4. novembra 2016 nasledoval ich debutový dlhohrajúci album s názvom Double Dare. Druhý album s názvom Entertainment dokončili 26. januára 2018 a fanúšikovia si ho obľúbili.

Waterparks boli nominovaní na niekoľko ocenení, pričom v roku 2016 získali cenu Alternative Press Music Award za najlepšiu kapelu, ako aj Rocksound Award za najlepšiu medzinárodnú prelomovú skupinu.

Awsten je tiež spisovateľ – svoju knihu You'd Be Paranoid Too (If Every Was Out To Get You) začal písať v roku 2018, keď sa počas jedného z turné svojej kapely cítil depresívne, a vyšla 10. júna 2019, odkedy sa stal hitom.

Milujte život a vzťahy

Awsten sa zoznámila s Ciarou Chantel ‚Hannabut‘ Hana v roku 2015 a o pár dní neskôr začali spolu chodiť. Ciara sa narodila v Orange County v Kalifornii v USA 20. januára 1991, takže jej znamenie zverokruhu je Vodnár a má americkú národnosť.

Je modelkou a herečkou, ktorá sa najlepšie preslávila hraním Gie Moran v televíznom seriáli Power Rangers Megaforce, ako aj Nicole Parker v horore sci-fi s názvom Blood Lake: Attack of the Killer Lampreys.

Tí dvaja spolu chodili tri roky, kým sa internetom začali šíriť klebety, že herečka Awstena podvádza a on sa s ňou rozišiel. Awsten údajne začala chodiť s mužom, s ktorým Awstena podvádzala po rozchode, zatiaľ čo on pokračoval v písaní piesne o Ciare a rozchode, nahral ju na YouTube, ale len o deň alebo dva neskôr ju vymazal.

Awsten je momentálne slobodný, hoci sa povráva, že opäť našiel lásku, keďže niekoľko jeho fanúšikov tweetovalo o tom, že spolu videli dvoch účastníkov večierkov v Houstone.

Záľuby a iné záujmy

Awsten rád chodí na turné so svojou kapelou a koncertovali po USA, cestovali aj po Európe a vystupovali v Anglicku, Nemecku a Slovinsku. Rád žúruje a pije, pričom jeho obľúbeným nápojom je pivo, zatiaľ čo on je proti užívaniu drog a verí, že by to len zničilo jeho kariéru.

Vo svojom voľnom čase rád pozerá filmy s niektorými z jeho obľúbených herečiek a hercov, ako sú Charlize Theron, Julianne Moore a Denzel Washington, zatiaľ čo medzi jeho obľúbené filmy patria Iron Man, Piráti z Karibiku a Eternal Sunshine of the Nepoškvrnená myseľ.

Dve kapely, ktoré dnes väčšinou počúva, sú Nirvana a AC/DC, zatiaľ čo jeho obľúbeným spevákom je Kurt Cobain, bývalý frontman Nirvany, ktorý spáchal samovraždu 5. apríla 1994.

Awsten je fyzicky aktívny, ale nie je fanúšikom posilňovne, pretože má rád cvičenie vonku a beh v parkoch a lesoch. Nedrží prísnu diétu, ale snaží sa jesť zdravé jedlá, vyhýba sa cukru a rýchlemu občerstveniu.

Vzhľad a čistý majetok

Awsten má 28 rokov. Má stredne dlhé hnedé vlasy, ktoré si farbí na modro (nie na blond), a má hnedé oči, je vysoký 1,73 metra a váži okolo 66 kg. Začiatkom roku 2020 sa jeho čisté imanie odhaduje na viac ako 400 000 dolárov.