• Hlavná
  • Športovci
  • Čistá hodnota, výška, hmotnosť, manželka Jordana Burroughsa – životopis

Čistá hodnota, výška, hmotnosť, manželka Jordana Burroughsa – životopis

ObsahKto je Jordan Burroughs?

Jordan Burroughs je americký zápasník vo voľnom štýle a tiež bývalý ľudový zápasník, ktorý získal zlato na olympijských hrách v Londýne v roku 2012 a je štvornásobným majstrom sveta, čo mu vynieslo svetovú slávu. Naposledy získal zlatú medailu na Panamerických majstrovstvách.

Životopis Jordana Burroughsa - Vek, detstvo a vzdelanie

Jordan Burroughs sa narodil 8. júla 1988 v Camdene, New Jersey USA, vyrastal v meste Sicklerville, bol vychovaný ako kresťan a stále je oddaný svojej viere. Je najmladším zo štyroch detí a do wrestlingu sa zamiloval už ako päťročný – jeho prvá váhová kategória bola 45 libier.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Posledná jazda a potom idem domov. Link v bio. : @geoffriccio

Príspevok zdieľaný používateľom Jordan Burroughs (@alliseeisgold) 15. júla 2020 o 7:54 PDT

V tom čase bral za svoje idoly zápasníkov Svetovej zápasovej federácie (WWF), medzi inými aj Randyho Savagea a Ultimate Warriora.

Chodil na strednú školu Winslow Township High School, kde sa stal známym zápasníkom, vyhral tri okresné tituly, dva regionálne majstrovstvá, pričom v roku 2006 vyhral aj štátne majstrovstvá vo váhovej kategórii do 135 libier. Medzi jeho ďalšie úspechy patrí turnaj seniorov, po porážke iných starších zápasníkov v USA. Strednú školu ukončil ako číslo 52 v zozname 100 najlepších zápasníkov v seniorskom ročníku.

Vysokoškolská kariéra

Po imatrikulácii strednej školy sa zapísal na University of Nebraska na atletické štipendium pokračoval vo svojej zápasníckej kariére, no v prvom roku to mal ťažké, keď vyhral 16 zápasov, no prehral 13. V nasledujúcom roku sa však zlepšil a zaznamenal neporazený sezóny s 35 víťazstvami. Jeho ďalší rok bol tiež pozoruhodný, zatiaľ čo v roku 2011 mal ďalšiu sezónu bez prehratého boja, vyhral 36. Počas svojej vysokoškolskej kariéry získal niekoľko ocenení a uznaní, vrátane najprestížnejšej Hodge Trophy v seniorskom ročníku, ktorá je rovnaká význam ako Heisman Trophy v univerzitnom futbale.

Profesionálny zápas

Diplom získal v roku 2011 a okamžite odštartoval profesionálnu kariéru ako zápasník vo voľnom štýle. O tri týždne po svojom poslednom zápase na vysokej škole bol Jordan vyhlásený za víťaza US Open vo váhe do 74 kg. Neskôr v tom istom roku vyhral majstrovstvá sveta v Istanbule v Turecku a Panamerické hry v Guadalajare. Pokračoval s veľkým úspechom, vyhral Svetový pohár v zápasení v Baku a zlatú medailu na olympijských hrách v Londýne v roku 2012, čo bol najvýraznejší úspech v jeho kariére.

Neskôr Kariéra

Jordan pokračoval vo vyhrávaní zápasov, titulov a medailí, súťažil na majstrovstvách sveta, svetových pohároch v zápasení, panamerických hrách a panamerických majstrovstvách. V roku 2013 sa zúčastnil Svetového pohára v zápasení v Teheráne, kde získal zlatú medailu a tiež získal zlatú medailu na majstrovstvách sveta v Budapešti. V tom roku si zlomil členok, ale to mu nezabránilo získať tieto medaily, aj keď bojoval s piatimi skrutkami a doskou pripevnenou k členku. Nasledujúci rok bol tiež poznačený zraneniami, keď si v prvom zápase sezóny podvrtol stredný postranný väz.

Napriek zraneniu však pokračoval v súťažiach, a to veľmi úspešne. Získal zlatú medailu na Svetovom pohári v zápasení v Los Angeles a zlatú medailu na Panamerických majstrovstvách v Mexico City. Od tohto momentu však jeho kariéra išla do útlmu, o čom hovorí najmä jeho deviate miesto na letných olympijských hrách v Riu de Janeiro v roku 2016. Odvtedy získal ešte zopár medailí, no znížil počet zápasov . Hoci rok 2016 nebol taký úspešný ako jeho predchádzajúce roky, získal zlatú medailu na Panamerickom šampionáte vo Friscu.

Najnovšie snahy

Nasledujúci rok sa stal víťazom Svetového pohára v zápasení v Kermanshahu s tímom USA a vyhral majstrovstvá sveta v Paríži. Rok 2018 bol katastrofálny, na majstrovstvách sveta získal v Budapešti iba bronz a na Svetovom pohári v zápasení v Iowa City získal zlatú medailu. V posledných dvoch rokoch získal Jordan zlatú medailu na Panamerických hrách v Lime a zlatú medailu v Ottawe na Panamerických majstrovstvách.

Počas svojej kariéry bojoval proti takým skvelým zápasníkom ako Livan Lopez, Kyle Drake, Zaurbek Sidakov a Frank Chamizo a mnoho iných.

Medzinárodné turnaje vo voľnom štýle

Jordan sa zúčastnil mnohých medzinárodných turnajov, na väčšine z nich získal zlaté medaily a prvé miesta. Jeho prvým turnajom bol Cerro Pelado International, po ktorom nasledoval Dave Schultz Memorial International. Vyhral dva turnaje Yasar Dogu a v roku 2019 vyhral svoj prvý turnaj Dana Kolova-Nikola Petrova.

Jordan Burroughs Čistá hodnota, výška, hmotnosť a vzhľad

Jordan sa stal veľmi oceňovaným zápasníkom a jeho úspechy prispeli k jeho bohatstvu. Teraz autoritatívne zdroje odhadujú, že jeho majetok je začiatkom roku 2020 okolo 6 miliónov dolárov, zatiaľ čo jeho ročný príjem je okolo 750 000 dolárov.

Vlastní luxusný dom a Audi A6 ako jeden z jeho hodnotných vecí.

Jordan je známy tým, že je mimoriadne oddaný svojej postave – má výšku 5 stôp 8 palcov (1,73 m), pričom jeho hmotnosť sa takmer nikdy nemení a teraz váži 163 libier. Má hnedé oči a čierne vlasy.

Osobný život Jordana Burroughsa, zoznamka, manželstvo, deti

Jordan zriedka hovorí o svojich osobných snahách a v rozhovoroch sa zameriava skôr na poskytovanie podrobností o svojej kariére.

Zistili sme však, že Jordan je ženatý muž. Jeho manželkou je Lauren Mariacher, s ktorou sa oženil v roku 2013 a páru sa narodili dve deti.

Jordan Burroughs Správy, fakty, vplyv

Jordan vstúpil do beefu so svojimi konkurenčnými kolegami, vrátane Bena Askera, a títo dvaja boli nedávno predmetom sporu na internete, ktorý nadvihol pár obočia, a pár článkov v časopisoch.

Jordánsko je nastavené na reprezentovať národný tím USA na olympijských hrách v Tokiu, keď sa budú konať, pretože sú odložené na júl 2021.
Stal sa veľmi populárnym na sociálnych sieťach, najmä na Instagrame s viac ako 625 000 sledovateľmi oficiálna stránka .