• Hlavná
  • Herci
  • Čistá hodnota Traylor Howardovej, manžel Jarel Portman, záležitosti

Čistá hodnota Traylor Howardovej, manžel Jarel Portman, záležitosti

ObsahRaný život, rodina, vzdelanie

americká herečka Traylor Elizabeth Howard , sa narodil 14. júna 1966 v Orlande na Floride v USA Peggy E. Howardovej (rodenej Traylor) a Robertovi M. Howardovi. Jej otec je junior prezident Howard Fertilizer and Chemical Company. Je zdanlivo jedináčik, keďže neexistujú žiadne informácie o tom, že by mala súrodencov.

V roku 1984 absolvovala prípravu na Lake Highland Preparatory School v Orlande na Floride. V roku 1988 ukončila štúdium komunikácie a reklamy a vedľajšiu angličtinu na Floridskej štátnej univerzite. Počas tohto obdobia bola členkou združenia Pi Beta Phi.

'Pán. Monk a druhý detektív“

pridané Stránka ocenenia Traylor Howard na štvrtok 1. decembra 2016

Kariéra

Televízia

Traylor sa objavila ako doktorka Heller’s Office Temp v epizóde Madame Ex v Lois & Clark: The New Adventures of Superman v roku 1994.

Od roku 1996 do apríla 1997 bola hral Joy Byrnes v situačnej komédii NBC, Boston Common, jedna z hlavných postáv seriálu po boku Alfreda Molinu, a zvažovala svoju prelomovú rolu, pretože ju priviedla do pozornosti iných mainstreamových sietí. Traylor sa objavila v 32 epizódach seriálu a získala pozitívne recenzie a chválu za stvárnenie Joy. Keď bola relácia pôvodne vysielaná, mala jednu z najvyšších sledovaností svojej doby, ale po presunutí relácie do nedele jej sledovanosť klesla, a tak bola zrušená.

V rokoch 1998 až 2001 hrala Sharon Carter v sitcome Dvaja chlapi, dievča a pizzeria, ktorý bol skrátený na Dvaja chlapi a dievča, v ktorom hrali Richard Ruccolo, Ryan Reynolds a Traylor ako „dievča.“ Sharon bola sebavedomá. postava s problémami s nasadením a bola jedným z hlavných úspechov šou, keďže ju diváci mali radi. Séria mala štyri úspešné sezóny a výrazne pomohla kariére jej hlavných hercov, najmä Ryana Reynoldsa. Podobne ako v prípade Boston Common, hodnotenie relácie kleslo po premiestnení jej vysielacieho slotu – relácia sa pôvodne vysielala v stredu večer, ale v piatok bola presunutá na nočný slot.

Po dramatickom poklese sledovanosti bola šou presunutá späť na stredu večer, ale nezískala rovnakú popularitu ako predtým, čo spôsobilo, že bola v roku 2001 zrušená.

V roku 2002 sa Traylor objavila v niekoľkých televíznych seriáloch. Objavila sa v The West Wing epizóde 100 000 Airplanes ako Lisa Sherborne ako Ashley Riverton v epizóde First Monday, Right to Die a v epizóde Remembrance ako Sarah Frazen v The Division.

V tom istom roku sa objavila ako Alice O’Connor vo filme Bram a Alice – bolo natočených osem epizód šou, no odvysielané boli len štyri, keďže šou bola mesiac po premiére zrušená, no herci dostali pochvalu za svoje výkony.

Prehliadka sledovala víťaza Pulitzerovej ceny Brama, ktorý dostal komunikáciu od dievčaťa menom Alice, ktoré tvrdilo, že je jeho dcéra, čo je výsledok známosti na jednu noc, ktorú mal Bram pred mnohými rokmi.

Traylor je najznámejšia vďaka úlohe Natalie Teeger vo filme Monk. Komediálno-dramatická séria prebiehala v rokoch 2005 až 2009 a bola pôvodne policajnou procedurálnou komédiou, no zmenila žánre na strhujúcu komédiu, drámu-triler. Monk hrá Tonyho Shalhouba ako hlavnú postavu Adriana Monka a Traylor stvárňuje jeho asistenta. Prvýkrát sa objavila v desiatej epizóde tretej série a rýchlo sa stala obľúbenou fanúšikmi – relácia bola najsledovanejšia na kábli, kým The Walking Dead neprekonali svoj rekord a finále série malo sledovanosť 9,4 milióna.

Za svoju rolu Natalie získala Traylor v roku 2009 cenu Gracie Allen za vynikajúcu herečku vo vedľajšej úlohe – komediálny seriál, ktorý sa skončil neskôr v tom istom roku. Traylor je dobrý priateľ s Emmy Clarke, herečkou, ktorá stvárnila svoju dcéru v Monkovi.

Objavila sa ako Julie Nolan v pilotnej epizóde Nolan Knows Best v roku 2010, ale reláciu nikdy nevyzdvihli.

Film

V roku 1994 hrala Traylor Fran vo filme Do konca noci av roku 1998 stvárnila Anne Henning vo filme Spoveď sexistického prasaťa. Neskôr v tom istom roku si zahrala hlavnú romantickú postavu Kathy vo filme Špinavá práca, ktorý režíroval Bob Saget, rozprával Norm Macdonald a produkoval Robert Simonds. Film dostal veľa kritiky a bol neúspešný.

Traylor hrala vedľajšiu rolu vo filme Me, Myself & Irene z roku 2000 s Jimom Carreym v hlavnej úlohe, ktorý bol úspešný a stal sa jedným z najlepšie zarábajúcich filmov roka.

V roku 2005 hrala Tonyu Avery vo filme Son of the Mask, ktorý je prezývaný ako „najhorší film 21.svstoročia,“ povedalo niekoľko kritikov. Netreba dodávať, že bola slabo prijatá a v pokladniach nemala dobrý výkon. Traylor bola navrhnutá ako nominovaná v kategórii Najhoršia herečka vo vedľajšej úlohe na Razzie Award v roku 2006, ale nakoniec nebola nominovaná.

V animácii krátkeho filmu Simon Says Let’s Stop Climate Change nahovorila ľadového medveďa! v roku 2010 a v roku 2016 sa vrátil pre pokračovanie, Simon Says Save the Climate!

Iné

Keď bola v prípravnej škole v Orlande, objavila sa v reklame na žuvačky Juicy Fruit. V roku 1994 bola v sérii televíznych reklám pre You Will pre AT&T Corporation. Objavila sa vo viac ako 30 reklamách.

Po skončení vysokej školy pracovala ako profesionálka v oblasti reklamy a PR a povedala, že ju táto práca baví.

V roku 1999 sa objavila v hudobnom videu Breakout od Foo Fighters.

Osobný život

Jane Mayer urobila rozhovor s Traylorom v júli 2019 pre článok v New Yorker – článok sa týkal bývalého amerického senátora Al Frankena a sexuálne obvinenia proti nemu.

V roku 2005 s ním Traylor vystupoval na turné po USO, avšak Traylor nesúhlasil s obvineniami a tvrdil, že je dobrý človek, „Chápem celú vec #MeToo a stalo sa veľa hrozných vecí, ktoré bolo potrebné zmeniť. Ale to sa tu nedialo.‘

2. februára 1991 sa vydala za herca Camerona Halla, ale ich manželstvo sa skončilo 12. marca 1993.

26. apríla 2003 sa znovu vydala za herca a majiteľa Wally's Vinoteca v Beverly Hills Christiana Navarra.

Rovnako ako jej prvé manželstvo, ani jej druhé netrvalo dlho a Traylor a Christian sa rozviedli v roku 2006.

Ani jedno z jej prvých manželstiev neprinieslo deti, ale po druhom rozvode Traylor otehotnela a jej syn Sabu Howard sa narodil 24. novembra 2006, identita jeho otca nie je známa. Traylor bola tehotná počas natáčania piatej série Monka, takže noviny, škatule a iné predmety boli umiestnené pred jej brucho, aby skryli jej tehotenstvo, pretože jej postava nebola tehotná.

V roku 2011 sa vydala za Jarel Portman – jeho otec je slávny architekt, John C. Portman Jr. Traylor a Jarelin syn Julien sa narodil v roku 2012, po ktorom Traylor skončila s herectvom, aby mohla tráviť viac času so svojou rodinou.

pridané Stránka ocenenia Traylor Howard na Pondelok 4. januára 2016

Záľuby, obľúbené veci a zaujímavé fakty

Jej matka si vybrala meno „Traylor“ ako spôsob, ako udržať jej dievčenské priezvisko v rodine.

Po absolvovaní Floridskej štátnej univerzity Traylor pracovala v spoločnosti na výrobu pohľadníc.

Vzhľad

Traylor má blond vlasy a zelené oči. Je vysoká 5 stôp 5 palcov (1,65 m), váži 110 libier (50 kg) a jej vitálne štatistiky sú 33-25-35.

Čistý majetok a plat

Začiatkom roku 2020 sa jej čistý majetok odhaduje na 2 milióny dolárov. Okrem toho, že sa narodila do dobre financovanej rodiny, zdroje špekulovali, že zarábala približne 6 000 dolárov týždenne, čo predstavuje 26 388 dolárov mesačne.