• Hlavná
  • Herci
  • Čistá hodnota Tempestta Bledsoea, deti, manžel Darryl M. Bell

Čistá hodnota Tempestta Bledsoea, deti, manžel Darryl M. Bell

ObsahÚvod

Pravdepodobne ju poznáte ako roztomilú dospievajúcu dcéru Cliffa a Clair v slávnom sitkome The Cosby Show. Viete však, že Tempestt Bledsoe bola pred svojou hereckou kariérou modelkou a aký odbor si vybrala na vzdelanie?

Raný život a vzdelanie

Tempestt Bledsoe sa narodil 1. augusta 1973 v Chicagu, Illinois, USA, afroamerického pôvodu. V ranom detstve sa jej rodičia rozviedli a ona bola odovzdaný do väzby jej matky Willy Bledsoe. Je to druhá sesternica futbalistu Dallas Cowboys a New England Patriots Drewa Bledsoea.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Detské hviezdy Pt. 2. . . . . . . . . #vanessahuxtable #tempesttbledsoe #michaelevans #ralphcarter #laurawinslow #kellieshanygnewilliams #tiaandtamera #moeshamitchell #brandynorwood #nickybanks #rossbagley #kadykyle #parkermckennaposey #franklinaloysiusmumford #noahgraycabey #thecosbyshow #goodtimes #familymatters #sistersister #moesha #freshprinceofbelair #mywifeandkids #throwback #throwbackbuzz #80s #90s #80sera #90sera #throwbackbuzzchildstars #love

Príspevok zdieľaný používateľom 𝚃𝚑𝚛𝚘𝚠𝚋𝚊𝚌𝚔 80𝚜 90𝚜 00𝚜 𝚎𝚛𝚊 (@throwback_buzz) 29. mája 2020 o 9:52 PDT

Keď mala len štyri roky, stala sa detskou modelkou a objavila sa v niekoľkých reklamách pre značky ako Kellogg’s a obchody s potravinami Safeway. To pomohlo naštartovať jej budúcu kariéru v hraní v televíznych seriáloch a celovečerných filmoch.

Neexistujú žiadne zverejnené informácie o jej strednej škole, ale Bledsoe študovala financie na New York University a promovala v roku 1994, potom sa len o niekoľko mesiacov neskôr presťahovala do Los Angeles v Kalifornii v USA.

Kariéra

Bledsoe debutovala v televízii, keď mala 11 rokov, po tom, čo ju obsadili do role Vanessy Huxtable v The Cosby Show Billa Cosbyho, štvrtého dieťaťa hlavného páru, ktoré trápia typické problémy dospievajúcich dievčat, ako je randenie a make-up.

Rolu získala po konkurze v roku 1984, dva roky pred premiérou predstavenia, keď mala iba deväť rokov! V roku 1985 si vyslúžila svoju prvú nomináciu na cenu Young Artist Awards a osem rokov bola pravidelnou účasťou v šou. Vanessu Huxtable stvárnila aj v epizóde A Different World z roku 1989, ktorá je vedľajšou súčasťou The Cosby Show.

V roku 1986 stvárnila Grace Williamsovú v epizóde 15. série relácie ABC Afterschool Special Program. O dva roky neskôr sa objavila v televíznom filme Dance „Til Dawn“ a v televíznom seriáli Monsters.

V tom istom roku vyhrala Kids Choice Awards za obľúbenú herečku. Získala hlavnú úlohu Danniho Fairviewa v televíznom filme Dream Date, romantickej komédii o dospievajúcom dievčati a jej príliš ochranárskom otcovi. V roku 1989 získala cenu pre mladého umelca v kategórii Najlepší mladý herec/herečka v televíznej komédii, dramatickom seriáli.

V polovici deväťdesiatych rokov bola hostiteľkou dennej talk show The Tempestt Bledsoe Show Columbia TriStar Television. Získala hosťujúcu úlohu v televíznom seriáli Jenny, v ktorom stvárnila Kaylene, a budúci rok sa objavila v troch epizódach mysteriózneho seriálu ABC The Practice ako postava Roberty Bayor.

V roku 1999 sa objavila v epizóde And the Band Plays On televízneho seriálu The Parkers.

Začiatkom roku 2000 bol Bledsoe v niekoľkých televíznych filmoch, vrátane The Expendables a Fire and Ice, a stvárnil postavu hosťa Chloe v televíznom seriáli Rock Me, Baby. V roku 2006 mala vedľajšiu rolu v poslednej sezóne dramatického romantického seriálu South of Nowhere a v tom istom roku bola nominovaná na TV Land Awards za obľúbených spievajúcich súrodencov. O dva roky neskôr v roku 2008 bola obsadená ako Abbey a Claudia v tretej sezóne The Replacements, animovanej sérii, ktorá sa vysielala na Disney Channel.

Potom sa objavila v reality šou Celebrity Fit Club na VH1 a v roku 2010 sa stala hostiteľkou televíznej show Clean House o zmene vzhľadu spoločnosti Style Network, ktorá nahradila predchádzajúcu moderátorku Niecy Nash. V tom istom roku si zahrala v kriminálnej dráme N-Secure, v ktorej stvárnila rolu Jill. V roku 2011 opäť vyhrala cenu TV Land Awards za najobľúbenejších spievajúcich súrodencov.

V roku 2012 poskytol Bledsoe hlas postave šerifa Hoopera v Laika LLC. animovaný film ParaNorman, v ktorom si zahrala po boku Anny Kendrick a Kodi Smit-McPhee.

V tom istom roku získala hlavnú úlohu Marny v situačnej komédii Chlapi s deťmi, ale show bola po druhej sezóne zrušená.

Bledsoe zopakovala svoje stvárnenie Vanessy Huxtable v roku 214, keď sa objavila v epizóde televízneho seriálu Instant Mom. V roku 2018 účinkovala v dramatickom muzikáli Jingle Belle a o rok neskôr mala hosťujúcu úlohu v prvej sezóne televízneho seriálu Family Reunion.0

Osobný život

Od apríla 2020 je Bledsoe v a dlhodobý vzťah s Darrylom M. Bellom, jej kolegom z A Different World – pár sa stretol na nakrúcaní a začali spolu chodiť v roku 1993.

Často ich vídať, ako sa spoločne zúčastňujú VIP podujatí a podujatí na červených kobercoch. Obaja sa objavili v hollywoodskej reality show House-hosbands, ktorá sa vysielala v roku 2009. Pár nemá žiadne deti a neprezradil žiadne správy o možnom sobáši.

Je dobrou priateľkou svojej kolegyne z The Cosby Show Pam Potillo.

Bledsoe je vegetarián a veľký aktivista, pokiaľ ide o práva zvierat. Verejne tiež radí ľuďom, aby si chránili pokožku, aby boli bezpečnejší pred rakovinou kože.

Napriek fámam, že jej pokožka je škvrnitá a odfarbená, Bledsoe si pleť žiadnym spôsobom nebieli ani nezosvetľuje. Uvádza sa, že má kožné ochorenie známe ako vitiligo, ktoré spôsobuje stratu pigmentu na určitých miestach kože.

V roku 2017 boli Bledsoe a jej kolegovia z The Cosby Show v centre kontroverzie okolo obvinení zo sexuálneho napadnutia proti hviezde a tvorcovi show Billovi Cosbymu. Hoci väčšina jej hereckých hviezd verejne podporovala Cosbyho a uviedla, že si myslia, že obvinenia sú nepravdivé, Bledsoe zostala ticho a odmietla verejne komentovať situáciu. V septembri 2018 bol 81-ročný Cosby odsúdený na tri až 10 rokov väzenia.

Čistý majetok

Herectvo nie je jediným zdrojom príjmu Bledsoe, je tiež majiteľkou reťazovej reštaurácie vo Washingtone D.C. To je dôvod, prečo má čistý majetok, ktorý je odhadnutý okolo 13 miliónov dolárov.

Fyzicka charakteristika

Bledsoe je vysoká afroamerická žena s výškou 5 stôp 8 palcov (1,72 m) a hmotnosťou približne 132 libier (60 kg). Vlasy má kučeravé a čierne a oči tmavohnedé.