• Hlavná
  • Herci
  • Čistá hodnota Steva Schirripu, manželka, chudnutie, dcéry, životopis

Čistá hodnota Steva Schirripu, manželka, chudnutie, dcéry, životopis

ObsahKto je Steve Schirripa?

Steven Ralph Schirripa sa narodil 3. septembra 1957 v New Yorku v USA a je hercom, ktorý sa pravdepodobne najviac preslávil prácou v televíznom seriáli The Sopranos, v ktorom stvárnil postavu Bobbyho Baccalieriho. Pracoval aj na šou Blue Bloods a hosťoval v niekoľkých seriáloch na Investigation Discovery.

Čistá hodnota Steva Schirripu

V polovici roku 2020 sa čistý majetok Steva Schirripu odhaduje na viac ako 6 miliónov dolárov, zarobených úspešnou kariérou v hereckej profesii, v rôznych projektoch sa objavuje od roku 1995. Venoval sa aj produkcii, hlasovému herectvu a reklamám, ktoré prispel k jeho bohatstvu.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Nenechajte si ujsť novú epizódu Blue Bloods dnes večer o 22:00! Zostaňte v bezpečí moji priatelia! • • • • @bluebloods_cbs #steveschirripa #bluebloods #bluebloodscbs #cbs #anthonyabetemarco #bridgettemoynahan #tomselleck #tvshow #televízia #piatok #newepisode #bluebloodsfans #staysafe

Príspevok zdieľaný používateľom Steve Schirripa (@steveschirripaofficial) 13. marca 2020 o 16:09 PDT

Raný život, vzdelávanie a začiatky kariéry

Steve vyrastal v juhozápadnej časti New Yorku v Bensonhurste v Brooklyne, obytnej štvrti. Má čiastočne taliansky pôvod, jeho starí rodičia sa presťahovali do USA z talianskeho Riace a tiež židovský pôvod z matkinej strany. Žil skromným životom a jeho domácnosť bola považovaná len za nízkopríjmovú. Napriek tomu mohol pokračovať v štúdiu a po maturite na strednej škole sa zapísal na Brooklyn College, ktorá je známa ako prvá verejná vysoká škola v tejto oblasti a prvá koedukačná vysoká škola slobodných umení v celom meste. .

Pôvodne nemal v úmysle venovať sa kariére v zábave, ale začal sa o ňu zaujímať, keď sa presťahoval do Las Vegas, aby pracoval ako zábavný riaditeľ pre hotel a kasíno Riviera, ktorý sa nachádza v dnešnej globálnej obchodnej štvrti Las Vegas. Počas svojho pôsobenia sa spriatelil s niekoľkými komikmi, ako sú Kevin Pollak a Drew Carry, čo ho priviedlo k tomu, aby sa párkrát objavil v komediálnych špeciáloch.

Herecký prechod

Schirripa debutoval na profesionálnej úrovni v roku 1995 ako komparzista vo filme Casino od Martina Scorseseho, kde ho predvádzajú v barovej scéne, kde stvárnil zákazníka, a potom sa rozhodol, že sa chce venovať herectvu ako kariére.

Začiatkom 90-tych rokov začal brať menšie úlohy ako v Joe Dirt a The Runner. V roku 2000 bol obsadený do jednej zo svojich najvýznamnejších úloh Sopranovci , v ktorej stvárnil švagra Tonyho Soprana. Podarilo sa mu získať rolu, pretože bol v New Yorku na svadbe priateľa v čase, keď sa konali konkurzy. Zostal v šou päť sezón až do roku 2007.

Odvtedy sa mu ponúklo viac príležitostí a hosťoval vo filmoch Law & Order, Star Trek: Enterprise, Angel, My Wife and Kids a The King of Queens. Často ho bolo počuť aj ako hosťa v relácii rádia Don Imus. Hosťoval aj v The Tonight Show s Jayom Lenom a The Gong Show s Daveom Attellom.

Približne v tom čase sa začal zaujímať o profesionálny wrestling a objavil sa ako postava pre Total Nonstop Action Wrestling (TNA).

Pokračovanie v hereckej práci

Po vystúpení v epizóde Million Dollar Password sa Steve stal opakujúcou sa postavou v šou Tajný život amerického tínedžera , ktorý hrá postavu Lea Boykewicha, ktorý je otcom hlavnej postavy Bena. Zatiaľ čo relácia mala zmiešané recenzie od kritikov, diváci ju vo všeobecnosti dobre prijali a následne prebiehala v rokoch 2008 až 2013. Počas práce na tejto šou pokračoval v hosťovaní v iných programoch, ako napríklad Stargate Atlantis a Face the Ace.

Niekedy v roku 2011 sa začal venovať hosťovaniu so zvýšeným záujmom o reality show. Bol najatý Investigation Discovery, aby sa stal hostiteľom Nič osobné , o ktorú sa zaslúžil aj ako výkonný producent. Prehliadka obsahovala pohľady na nájomné vraždy, prerozprávala ich zo skutočných účtov a príbehov, ktoré často ukazujú, že tieto činy mali trochu humornú stránku. Po skončení filmu The Secret Life of the American Teenager' bol potom obsadený do show Black Box, ktorá bežala jednu sezónu, kým bola zrušená.

Nedávne projekty a iné snahy

Steve potom stvárnil postavu Vita, vo filme Clinta Eastwooda Jersey Boys film vychádza z rovnomenného muzikálu oceneného cenou Tony, ktorý rozpráva príbeh skupiny The Four Seasons. Medzi ďalšie projekty, na ktorých pracoval v nasledujúcich rokoch, patrili Chasing Yesterday a Houses. V roku 2015 bol obsadený do svojej ďalšej pravidelnej úlohy vo filme Blue Bloods, kde stvárnil detektíva Anthonyho Abetemarca, ktorý úzko spolupracuje s asistentom okresného prokurátora.

Okrem hrania Steve začal v roku 2020 aj podcast s názvom Hovoriace sopranistky , v ktorej si spolu s Michaelom Imperiolim znovu pozrie The Sopranos a poskytne komentár.

Schirripa tiež vydala sériu kníh, vrátane Goomba's Guide to Life, The Goomba Diet: Large and Loving It, Big Daddy's Rules: Raising Daughters Is Tougher than I Look a Gombaa's Book of Love. Zatiaľ čo mnohí stále spájajú jeho osobnosť s osobnosťou jeho postavy zo Sopranovcov, v skutočnom živote mal podobnú osobnosť, ktorá mala skôr komediálnu stránku. Podieľal sa aj na obchodných snahách a v roku 2014 založil skupinu Uncle Steve’s Italian Specialties Group, uvoľnenie rad vegánskych a organických omáčok na cestoviny, ktoré propaguje v niekoľkých talk show.

Osobný život

Steve sa oženil s Laurou Lemos v roku 1989 a majú spolu dve deti. Nie je z tých, ktorí veľa rozprávajú o svojej rodine, a jeho manželka sa drží ďaleko od médií. Napriek tomu, že je čiastočne židovského pôvodu, bol vychovaný ako katolík kvôli talianskemu pôvodu jeho rodiny, no stále sa identifikuje ako Žid. Nikdy neprešiel tradičnými židovskými oslavami, ako je bar micva, rituál dospievania, ktorý zvyčajne robia židovskí chlapci.